FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2070 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wezwanie na policje - niszczenie mienia 
[powiadom znajomego]    
Autor "wezwanie na policje - niszczenie mienia"   

Cer0
 Wysłana - 26 sierpień 2006 22:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
sprawa ma sie tak ze pomalowalismy bude ktora nalezy do hotelu... hotel zglosil to policji a ja dostalem juz 2 wezwania ( nie było mnie w domu ani nikogo jak te wezwania przyszly ) na policje, 2 pozostalych znajomuch poszlo i dalo zeznania natomiast ja ( mowiac prosto z mostu ) nie chce sie z tym ******lic... czy mozna to olac albo cos ? chce dodac ze tam byla wina jednego znajomego a my z innym znajomym nie mielismy zaadnego udzialu i tak powiedzli na policji, rodzice mowia olej natomiast ja chcialbym wiedziec czy nie przyjdzie potem jakies pismo ze trzeba hajs placic za to ze sie nie stawilem

pozdrawiam

curf
 Wysłana - 26 sierpień 2006 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

"...pomalowalismy bude..." "... nie mielismy zaadnego udzialu..."

Widzę, że jesteś człowiekiem niezbyt zdecydowanym Więc może poczekaj na kolejne wezwanie, albo... na wizytę policji, która Cię dowiezie na przesłuchanie?

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Cer0
 Wysłana - 26 sierpień 2006 23:34       [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to ze on sobie malował a my poszlismy jak to zgrabnie ując sobie postac a tak sie sklada ze akurat policja przyjechala migiem nwaet gdzie uciekac nie było

dobra, tak wiec rozumiem ze przy nastepnym wezwaniu chyba sie trzeba zglosic

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wezwanie na policje - niszczenie mienia

Warto przeczytać: Jak sprawdzic kredyt samochodu? | wybieram.pl | Potrzebuje właśnie Twojego zdania...!!! | Nieuczciwy pracodawca | TEST POLITYCZN..o - gospodarczo- tradycyjno wartosciowo.... | Czy jest mozliwe... | Potrzebuje pilnie pomocy = - / | banki | Dzisaj TVN 24 "Wybory 2005" | Dzisiaj TvTrwam 21:50 "Nocna zmiana" | Co z tą Polską? czyli Giertych niekompetenty | MASONERIA... | odprawa | będa miliony Euro tylko pomozcie | CHAMSTWA/obelgi/klamstwa... | No i co teraz? | frankie sandford | serb | seat ibiza | tdi 130 | bl4nk | bl4nkus | życie | syryjskie zwierzęta | iwonus | iwonus_s | czysta krew | snapback | mier | jak przytyc | pan tadeusz | dobre rady | wuwuzela | klubie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.