FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3731 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
wiatrowka krotka 
[powiadom znajomego]    
Autor "wiatrowka krotka"   

bf_stan
 Wysłana - 7 marzec 2008 17:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

elos, pytanie do tych co sie ZNAJA, szczegolnie do beldziora i innych ktorzy maja ta tematyke "w jednym palcu"

chce kupic wiatroweczke pistolet, replike
nie znam sie na tym dlatego prosze o pomoc
fundusze jak narazie do 4 baniek, bo jestem poczatkujacy
nie chce jakiegos pistoletu wodnego do straszenia kolegow tylko cos w miare jeszcze celnego, bo zamierzam poprobowac zabawy z tym sportem ale narazie nie chce kupowac dlugiej choc wiem ze ma wszystkie parametry niebo lepsze bo wolalbym jednak pistolet (lepszy wyglad
a co do wygladu to nie musi byc jakas wierna replika tylko najlepiej z metalu zebym w rece czul ze to sie nei rozleci
dziekuje za pomoc, pozdrawiam

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 7 marzec 2008 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem iż interesuje Cię wiatrówka napędzana Co2 ?
Wnioskuję to po tym jak napisałeś że chciałbyś replikę broni istniejącej w rzeczywistości, tylko że wiatrówkę.

Chciałbyś wiatrówkę z blow-backiem (polega to na tym że zamek podobnie jak w broni palnej cofa się do tyłu po strzale) czy może niekoniecznie?
Ma tą małą wadę, że pewna część energii jest wykorzystywana na cofnięcie ,,zamka"

Odpowiedz na te pytanka, a napisze więcej
Pozdrawiam

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

bf_stan
 Wysłana - 7 marzec 2008 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

zgadza sie, CO2
jesli chodzi o ten blow back to nie wiem ale chyba tak, czyli ze to umozliwia np oddanie serii strzalow tak?
no to jesli nie wplywa na sile strzalu czy cokolwiek to OK, bo tam powiedzmy na CO2 tak chyba nie musze oszczedzac? to chyba drogie nie jest?
ogolnie to jak w praktyce wypadaja gladkolufowe w porownaniu z gwintowanymi? ktores sa jednoznacznie lepsze?

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-03-07 20:31:23

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

johnnyc
 Wysłana - 7 marzec 2008 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

gwintowane sa celniejsze, choc w krotkiej broni duzego wzrostu celnosci nie odczujesz wkoncu to nie karabinek. jezeli zalezy ci na realistycznosci to jak najbardziej blow back, bardzo mile uczucie kiedy przy nacisnieciu spustu klameczka "kopie" w reke. w tej cenie najlepszy bedzie walther cp99 compact. replika oryginalnego walthera p99 uzywanego między innymi przez naszych policjantów

tutaj masz filmik pokazujący jak działa blow back

w rzeczywistości pistolecik głośniej strzela niz na tym filmie

Zmieniony przez - johnnyc w dniu 2008-03-07 20:58:31

make love not spam

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 7 marzec 2008 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Lufa oczywiście gwintowana.
Wiatrówka z lufą GW jest celniejsza (zresztą to oczywiste)
Napisz też co ma być celem: puszki bo piwie ustawione w szeregu i oczekujące na szybką widowiskową destrukcje czy może tarcza ?

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2008-03-07 21:43:03

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

bf_stan
 Wysłana - 8 marzec 2008 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze dokladniej nie myslalem nad tym, wiadomo ze najlepiej to i do tego i do tego ale tak to tylko w erze wiec jakbys mogl to napisz ktore bardziej do czego sie nadaje, plz

...ale bardziej pod katem strzelania do tarczy przewiduje

PS.: jesli 400 to za malo i jesli warto doplacic jeszcze te 2 banki (czyli do 600) to bym prosil o jakas sugestie

(thx za odp)

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-03-08 14:44:59

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 8 marzec 2008 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

jesli warto doplacic jeszcze te 2 banki

I w tej chwili już wiadomo co kupić

Walther Cp88
Celny, a i puszki ładnie dziurawi.
Dobrze wykonany, przypomina prawdziwy.
Posiada bezpiecznik , mechanizm spustowy podwójnego działania (można strzelać z napiętego kurka lub nie)
I nie traci na wartości, można go z powodzeniem sprzedać np. na bron.iweb.pl bez większych strat.

Musisz jeszcze pamiętać że nie wolno pozostawiać niewykorzystanego naboju Co2 w wiatrówce, powoduje to nadpsucie a w konsekwencji całkowite uszkodzenie uszczelki i Co2 będzie uciekał.
Także najlepiej strzelać tak aby podczas strzelania wykorzystać cały nabój z dwutlenkiem węgla- nie pozostawiając go na dłuższy czas w pistolecie.

Rzecz jasna możesz kupić tańszego Makarowa, który wykonany jest jeszcze lepiej i jeszcze bardziej przypomina oryginał- z tym że to bardziej puszko pogromca, lecz oczywiście do tarczy postrzelać można zawsze

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2008-03-08 21:58:42

Specjalista -

johnnyc
 Wysłana - 8 marzec 2008 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

żeby z krótkiej strzelać do tarczy na normalnych odległościach to imho tylko z czegoś tego pokroju [allegro.pl/item324204263_tau_7_jedyny_z_tlumikiem_.html] . w moim przypadku krotka sprawdza się najlepiej na plenerowych wypadach na browar. co do propozycji powyżej to makarov rzeczywiscie fajna sprawa, ponoć jest wykonany z tych samych komponentów co oryginalny, ostry makarov. cp88 miałem i myśle że cp99 jest lepszy ze względu na obsługę jak w ostrej broni, koszyczkowe magazynki zawsze mnie denerwowały

Zmieniony przez - johnnyc w dniu 2008-03-08 22:45:12

make love not spam

bf_stan
 Wysłana - 8 marzec 2008 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie napisalem wyzszy przedzial kwotowy wlasnie ze wzgledu na cp88 i cp99 bo tez gdzies widzialem ze ktos polecal

czyli ktory by byl lepszy?

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-03-08 23:23:49

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

johnnyc
 Wysłana - 9 marzec 2008 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

jednoznacznie okreśłić tego nie można,tutaj już musisz sam zdecydować. ja jedynie moge opisać plusy i minusy obu modeli:

cp99:
+ Ruchome części jak w oryginale (zatrzaski, zamek, bezpiecznik)
+ Blow Back
+ Magazynek w rękojeści do któego wchodzi 18 szt śrutu.
+ KOnstrukcja dużo nowsza od cp88, szukając w używanych teoretycznie łatwiej będzie znaleść zadbany egzemplarz.
+ Jest tańszy od cp88
+ Możesz dokupić i zamontowaćc do niego dedykowany celownik laserowy

- Korpus wykonany z jakiegoś tworzywa.
- Jest lżejszy od cp88
- MOżesz strzelać tylko BB'esami (śrutem okrągłym)który ma najmniejszą przebijalność.

cp88:
+ Metalowa konstrukcja, przez co waży prawie kilogram
+ Bardzo dobre wykonanie, z dbałością o szczegóły
+ Możesz strzelać każdym rodzajem śrutu
+ Wyższa prędkość początkowa
+ Dostajesz do niego walizeczke przy kupnie

- Magazynek koszyczkowy do któego wchodzi 8 szt śrutów.
- brak ruchomych części.
- cena troche wygórowana

Decyzja należy do Ciebie.

Zmieniony przez - johnnyc w dniu 2008-03-09 11:38:52

make love not spam

bf_stan
 Wysłana - 9 marzec 2008 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

no to z tych cech ktore wymieniles chyba bym wybral cp88
za 600 da rade kupic ten model caly czarny? (nowke)

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-03-09 11:40:41

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wiatrowka krotka

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Celownik/termowizja | Odgłosy wojny... | wojsko i co dalej ?? | lekarz | wezwanie do WKU | Piosenki wojskowe | JAK DłUGO MOŻNA UNIKAĆ WOJSKA? | CSMW w Ustce | najskuteczniejsza bron | Ucieczka przed wojem poraz 33146 | Policja? podoficerka? AON ? SG? | Polacy w ochronie za granicą. | Private Military Company | Straż graniczna | Nóż - który wybrać? | Kamuflaż multicam | jak zapomniec | jak odzyskac | grube baby | piliscie | program do zdejmowania simlock | iphone 4s 16gb kradziony | serca | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | corolla ts | nike air max | wygryw to piekno | kulturystyka | sneaker | kobieta szachistka | łasił | życzenia urodzinowe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.