FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2636 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wizy do australii 
[powiadom znajomego]    
Autor "wizy do australii"   

shogun2111
 Wysłana - 2 marzec 2009 12:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

wie ktos czy trodno jest o wize do autralii i jak tam jest z trudnoscia w znalezieniu pracy, znajac angielski w srednim stopniu, jakie tam sa ceny utrzymania itp???

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

iLight
świetlisty
 Wysłana - 2 marzec 2009 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak to jest, ale obiło mi się o uszy ze Australia otworzyła rynek dla młodych / wykształconych emigrantów ;) Wiec o prace nie powinno być problemu, wiza pewnie również nie.

NATASZ
 Wysłana - 2 marzec 2009 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

tez sobie dzisiaj tak o tym myslalem bo mnie w****ia ta Anglia z pakolami na czele.. prace stracilem.. ale nie chce mi sie ****a znowu wszystkiego od poczatku zaczynac teraz w Australi bo ja chce zaczac zyc ****a wkoncu normlanie korzystac z zycia dziewczyne znalezc a nie wiezc zycie smutnego emigranta AAAAAAAAAAAAAAAAAA widzcicie co ta anglia robi z czlowieka

[http://www.perfect.wroc.pl/?module=menu&id=1] zglos sie do nich
bo tak to ciezko strasznie dostac wize do pracy tam.. musialbys pewnie byc po studiach dobrych jakis.. miec doswiadczenie.. no i angielski biegly

pozdro

Zmieniony przez - NATASZ w dniu 2009-03-02 13:25:57

]:->

Los sprzyja odważnym

mlkv
 Wysłana - 2 marzec 2009 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

Australia stosuje, lub przynajmniej 2 lata temu stosowała, system punktowy gdzie każdy może sobie wyliczyć czy ma szanse na otrzymanie wizy.

[http://www.immi.gov.au/immigration/] - polecam lekturę

Edit: O ile dobrze kojarzę punkty były za znajomość języka, wiek, wykształcenie ( pewne rodzaje wykształcenia praktycznie gwarantowały uzyskanie wizy pracowniczej - głównie chodzi tutaj o pielęgniarki i lekarzy ), również zadeklarowanie migracji do mniej zaludnionych rejonów australii dawało dodatkowy bonus.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2009-03-02 15:28:19

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

azda
 Wysłana - 2 marzec 2009 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

Natasz dasz rade dziku

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

ogarniSIE
 Wysłana - 2 marzec 2009 22:44       [zgłoszenie naruszenia]

zgadza się
kuzynka się wyprowadziła do sydney na stałe ( jeśli chcesz tam wyjechać zdajesz test ) a że ona cienka z anglika ( wyszła za mąż ) wtedy wpuszczają na teren kraju ( jeśli małżonek zna owy język )

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wizy do australii

Warto przeczytać: --------Miłosz---------- | Dyskusja na temat dostępu do różnych "używek" | Radio Maryja | Wycofać żołnierzy z Iraku?? | wzor umowy | Fenomen Andrzeja Leppera... | Feminizm? | Eutanazja | Przeszukiwanie przez policję | Nie chca mi zaplacic | PRAWO SPORTOWE - POMOCY | visa | Technokracja w Polsce ? | Lewica i prawica | KIERUNEK - ADMINISTRACJA :-) | Zaklocenie miru domowego .. | Ruchanie dziecka | Sex z dziecmi | Gwałt córki | Gwałcilem synka | Anal nieletni | Pedofil opowiadania | Opowiadania pedofila | 10latka | głód na Swiecie | Miękka żołądź | Miękki | sztuk estetyczna | naciera cebulą | ojciec naciera cebulą | ojciec cebula | sex syn | ruchanie syna | cebulandia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.