FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 679 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wlasna dzialonosc - przewoz osob 
[powiadom znajomego]    
Autor "wlasna dzialonosc - przewoz osob"   

tOOnY
 Wysłana - 12 maj 2007 16:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jest taka sprawa
ojciec kupuje samochod (bus dziewięcioosobowy) i zaklada wlasna dzialanosc gospodarcza i w zwiazku z tym mam ( a raczej on ma) kilka pytan, moze bedziecie wiedzieli albo rzucicie jakimis linkami gdzie jest to w miare wytlumaczone

1 czy korzystniej jest zarejestrowac auto na wlasne nazwisko czy na firme

2 czy mozna odlicczyc vat jezeli jest na firme, a jesli tak to ile

3 czy jezeli samochod bylby kupowany od osoby prywatnej to jakie musialby miec dokumenty

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wlasna dzialonosc - przewoz osob

Warto przeczytać: Jak długo | Kupno mieszkania - kredyt | Sąsiad psychol | Kanar zabrał mi sieciówkę i chce mnie ukarać | Podstawy prawa karnego i prawa wykroczeń | konto | temat pracy magisterskiej - na gospodarkę narodową i regionalną | AC/OC Czy pojadą po zniżkach? | Oprocentowanie lokat po 1984 roku - zestawienie? | wojsko | rozliczenie podatkowe pit 37 | Zwrot podatku | Allegro - zwrot | 50 cc | Problem!! | trzecia umowa na czas określony - od strony pracownika | emka88 | emka21 | fajna strona | iwonka_87 | biedronka | renika | renia | petardy | kodeina | dzika karta | must be the music | angielskiego | jak najszybciej | accuface | patrz w lusterka | cilest | amber gold | Adobe Creative Suite 6 Master Collection 2012 PL | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.