FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 920 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wojsko 
[powiadom znajomego]    
Autor "wojsko"   

PiotrekH
 Wysłana - 21 marzec 2008 14:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

moje pytanie brzmi odnosnie Wojska.jak wiadomo co roku trzeba zawozic papier ze pobiera się nauke.
czy mozna tego papieru nie zawozic , lecz gdy przyjdzie pismo o wstapienie do wojska.mozna wtedy pokazac papier ze się nadal uczymy?

kilimandza
 Wysłana - 21 marzec 2008 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

wtedy to juz jest za pozno

gastxxx
ole !
 Wysłana - 21 marzec 2008 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

lepiej wozić niź sie obudzić w jednostce

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

nupel
lachoniator
 Wysłana - 21 marzec 2008 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

ja jeszcze ani razu nie zawozil tylko jak sie upomna <yes>

licze ze zapomna omnie :D

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Tricownik
 Wysłana - 28 marzec 2008 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co kojaze na komisii wojskowej zostales o tym poinformowany co jest obowiazkiem obecnych tam osob, wiec chcac nie chcac nie masz jak sie obronic.

Ale !! ;) zobacz do kiedy po 1 papierze dostaniesz odroczenie poniewaz ja np. dostalem na 5 lat (czas trwania studiow) wtedy nie musisz co roku noscic ale tez nie proboj ich wykiwac ze pojdziesz na studia i zrezygnujesz, bo w obowiazku uczelni jest powiadomienie WKU o tym ze zakonczyles studia. Wiec automatycznie odroczenie jest anulowne i dostajesz pismo o stawienie sie w jednostce :)

P.S nupel to ze jeszcze nie jestes w wojsku to wynika tylko z ich uprzejosci bo oni nie musza sie o to upominac to w twoim obowiazku jest im to dostarczyc, znam osobe co tak robila i za 1 sie upomnieli za 2 tez a za 3 juz pismo dostal i po ptokach... ONI NIE ZAPOMINAJA CZEKAJA NA NAJLEPSZY MOMENT ABY CIE ZASKOCZYC ^^

Zmieniony przez - Tricownik w dniu 2008-03-28 23:39:39

bic44
 Wysłana - 27 lipiec 2008 21:16       [zgłoszenie naruszenia]

reasumując: wojsko nie suka, nie można olać

blog treningowy:
[http://www.sfd.pl/BLOG%3A_bic44_%26_TREC_-_90dni_budowania_formy-t484799.html]
klikamy na dzieciaki:
[[http://www.hszdesign.com/reszta/zetodwudziestoslaw.php]]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wojsko

Warto przeczytać: Co za kradziez 4000zl? | Mandat z fotoradaru - wątpliwy kierunek pomiaru | dofinansowanie sklepu odziezowego | pozdrowienie Sieg hail | Jazda motorowerem 50ccm który przekracza 45kmh | napadłem na człowieka w jego własnym domu bo jego żona mi powiedziała że on ją bije | zwrot podatku a stpendium | Ile się czeka... | Prawo w Wyższej Szkole Lansu i Bansu | wpadka w pracy | Własny biznes- parę pytań | gdzie złożyć DONOS?! | szkoda komunikacyjna ? | Dofinansowania z Uni Europejskiej | Co moge zrobić w obronie swoich praw konsumenckich ? | Wyznawanie a propagowaniem zakazanych poglądów | Tapeworm | rozenek | httpwwwyoutubecomwatchv=07J7Mp4AnYs | Judasz | weekend | ona tańczy | suwałki | suwałk | maxigra | funkcjonowanie motywu walki dobra ze złem | nipple | świerszce | polki uk | czerwone oczy | oliho | książka angielski | anna powierza | planeswalkers | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.