FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1121 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wojsko , rejestracja przed poborowa. 
[powiadom znajomego]    
Autor "wojsko , rejestracja przed poborowa."   

.faza.
 Wysłana - 23 wrzesień 2006 00:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tzn. jezeli mam skoczone 18 lat i wiem ze dostalem wezwanie na wku (jeszcze go nie odebralem dostalem tylko awizo, wiem ze to to poniewaz koledzy dostali to samo =] ) to jezeli tego nie odbiore to grozi mi cos? albo inaczej beda robic mi problemy? oraz czy bedzie mi ciezej pozniej w wieku 19-20 lat gdy juz dostane wezwanie na pobor dostac gorsza kategorie? (chodzi o to czy lepiej juz isc teraz i juz im zarysowac ze sie do wojska nie wybieram ? ) wiem ze glupie pytanie ,ale nie orietuje sie w tym zupelnie , z gory dzieki za odpowiedz.

Naszczescie za rogiem jest zubr

Pashedu
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 22:01       [zgłoszenie naruszenia]

na rejestracji przedpoborowej nic takiego sie nie dzieje sprawdzaja tylko czy zyjesz jak nie pojedziesz to moga przyjechac po ciebie chociaz nie wiem czemu sie tego spotakania bac pozdro

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wojsko , rejestracja przed poborowa.

Warto przeczytać: Oplata PZU | podatek za część spadku | Jak sprawdzić datę ukazania się sprawozdania finansowego spółki za ubiegły rok obr.? | Rozliczamy PIT-y | Ktoś przetwarza moje dane osobowe. | jaka forma opodatkowania działalności gospodarczej? | uprawnienia budowlane | stworzenie serwisu internetowego | Wypadek w pracy | Wypadek w pracy. | Zaświadczenie z urzędu skarbowego a stypendium. dochody z zagranicy, ważne | Zapłacony mandat po terminie | Problem z oczerniajacym zdjęciem | Zakup- ubezpieczenie auta. problem | W którym akcie prawnym ... | Allegro, sprzedałem towar i wysyłałem, nie doszedł. | arytmia | kreacja herosa | syn | budziłem się czując, że ktoś trzyma mnie za penisa | Idol Rudy się nie dostał | Mickeyjew | zuckerberger | świecące oczy | Idol Rudy się nie dostał | olciaww | mckinsey | Idol Rudy się nie dostał | toposy insomni | kurvva znowu | Aleksandra szwed w playboyu | nawiedzone miejsca | kac | zalando | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.