FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2843 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
wpadka? 
[powiadom znajomego]    
Autor "wpadka?"   

edytkaa177
 Wysłana - 8 luty 2010 17:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Martwię się czy aby nie zaliczyłam "wpadki"... W sobotę (06.02.) kochałam się z moim chłopakiem i niestety pękła nam prezerwatywa. Dodam, że w porę się zorientowaliśmy i on nie doszedł we mnie, więc ryzyko w sumie nie powinno być wielkie, ale jednak zawsze jakieś jest...

Teoretycznie powinnam mieć wtedy dni niepłodne, bo był to 24 dzień cyklu. A moje wachają się od 26 dniowych, do 32 dniowych. Więc, jeśli ufać wyliczeniom, to nie powinno być żadnego ryzyka, ale właśnie gdzieś wyczytałam, że owulacja może się przesunąć i wystąpić niedługo przed okresem, a ja gdzieś ze 3 dni wcześniej miałam taki przezroczysty śluz i uczucie dużej wilgoci. I teraz właśnie tak się zastanawiam, czy mogliśmy wpaść...?

Zaznaczę fakt, że jeżeli (tfu, tfu) bym była w ciąży, to nie byłoby jakiejś strasznej tragedii, bo poradzilibyśmy sobie, ale to nie jest najdoskonalszy moment na rodzicielstwo.

fraggy1
 Wysłana - 8 luty 2010 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie jest ma kula..zaraz Ci powiem..
Tak na serio,jeśli on w Tobie nie doszedł,to szczerze WĄTPIĘ by była jakakolwiek szansa na dzieciaka.

Can't force trust.

baruch
 Wysłana - 8 luty 2010 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

Sama sobie odpowiedziałaś

Za kilka dni przeprowadź test ciążowy i się wyjaśni, że nie

brak czasu

Specjalista -

mccarty86
 Wysłana - 8 luty 2010 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno jesteś w ciąży. Wszak warunkiem zajścia nie jest połączenie plemnika z komórką jajową, tylko fakt pęknięcia gumy (nawet jeśli to guma od majtek).

INSOMNIA
 Wysłana - 8 luty 2010 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

ZZ5
 Wysłana - 8 luty 2010 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

obstawiam że ciąża

09.03.12 [*]
My eyes have seen the glory of the trampling at the zoo..

Znawca -

Everriaal
 Wysłana - 8 luty 2010 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

japierd*le, nie taniej zainwestować w tabletki ? nie dość że was taniej wyniesie to jeszcze bezpieczniej...

Dla porównania paczka tabletek około 30zł.
sex powiedzmy 2-3 dni w tyg po 2 razy to 6 kondomów x4 = 24 licząc za paczke 3 kondów 10 zł. nawet kupując zestaw 12 szt. po 24zł wyjdzie Cie to drożej ... a i ryzyko pęknięcia jest

edytkaa177
 Wysłana - 9 luty 2010 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie opłaca mi się brać tabletek, bo seks jest kilka razy w miesiącu, ostatnio np nie było go w ogóle przez miesiąc. Ale widzę, że z Wami tutaj nie da się normalnie porozmawiać.

Tex31
 Wysłana - 9 luty 2010 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jak mozesz byc w ciąży skoro nie doszedł. I jeszcze sie obraża ze nier traktuje sie jej powaznie.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

jaaa21
 Wysłana - 21 luty 2010 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

witam, u nas zaistniala sytuacja iż pierwszy stosunek odbyl sie w gumce, wszystko ok..potem po pol godz drugi..rowniez w gumce, ktora jednak na samym juz początku spadla i zostala w srodku..oczywiscie nie wiedzielismy w ktorym momencie dokladnie wiec stosunek odbywal sie chwile bez niej, dodam ze to byly dni plodne...czy jest mozliwe ze doszlo do zaplodnienia,- czy mogly na czlonku zostac plemniki z 1 stosunku? mimo ze byla nalozona 2 gumka, ktora przeciez zawiera srodek plemnikobojczy..?prosze o szybką odp..

Aanarath
 Wysłana - 21 luty 2010 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

Autorko.

Jeżeli nie skończyl w Tobie to znaczy że NIE jesteś w ciąży.

Chyba że jesteś wiatropylna albo rozmnażasz się przez podzial

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wpadka?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Problem | 2 slowa, czyli... piszemy list do bravo %-) | gumki - pytanie | Opóznić orgazm | Sam sex | pomocy - prosze o powazne odpowiedzi! | dziwna dziewczyna | odnośnie plastrów | Wesołych | Czy bylibyście w związku z osobą niesprawną seksualnie? | sztuczna pochwa? | Problem psychologiczny | Co o Tym sądzicie? | mam problem :(( | wpadlem | przyjaciółka ma bez uczuć jest | ukrainka | ukraina | ukrain | referendum | od 18 | lasek | cuckold | brunetki | małolat | dziewczyn | 18 lat | od 18 lat | zdjecia | zdjecia 18 | baka | Małgorzata Werner | koxywie | moja siłownia w pokoju | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.