FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5641 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wszyscy faceci to świnie 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
prawda 
głupie to 
chce zobaczyć twoje fotki %-) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "wszyscy faceci to świnie"   

MarvBoy
 Wysłana - 16 luty 2006 19:51    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

ale tylko brzycy temu zaprzeczają

jako, że ostatnio mało postów w seksie, któe mają związek z seksem więc kolejny głupi temat

(do słoneczka usuniesz ten temat w niedziele?? ładnie prosze)

więc to chwilowa pogadanka, czy nie zauważyliście, że tym którym z problemem wychodzi poznawanie kobiet wręcz je ubustwiają??
jeszcze z czasów LO (bo od tamtej porym oje życie towarzyskie upadło) widziałem zasypywane przez nieciekawych typów laski, całowanie po rękach, sami sprawiali wrażenie bardziej wrażliwych od tych co mieli jakieś hobby w życiu i poznawanie nowych osób nei sprawiało im problemu.

Sam zauważyłem, że na siłce większosc kumpli ma takie same zdanie jak ja (ja jestem wyjątkiem bo jestem wyjątkowo brzydki, kiedyś na fotce dałem zdjęcie to w komentarzach pojawiały sie teksty fajnie wyszedłem na tej fotce z kumplem z downem a byłem na niej z psem itd itp) że jakoś nie podchodzą do tematu kupie jej kwiatka zasypie komplementami napisze wiersz. Ja w walentynki robiłem plecy zaś kumple na gg mieli opisy kobieco bla bla bla to anioł bla bla spedalone na maks w stosunku do swoich koleżanek, albo dziewczyn pierwszych w życiu. Jak komuś cięzko wyrwać laske to sie jednej trzyma na chama twierdząc że to miłość, że ot ta wyjątkowa.

temat tymczasowy do niedzielie (zapewne)

Ekspert -

mysza19854
 Wysłana - 16 luty 2006 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

yyyy ja tez tak mialem ??? (mam) podbijalem do jendej laski caly czas i tam ble ble ble ??? ale to neisjet tak jak ty mowisz ??? zrozumialem ze babu maja na.***ane welbie i teraz co dyske inna.

Stifler23
 Wysłana - 16 luty 2006 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

niechcacy sie wcisnelo
i to jeszcze na odp :a)
ehhh co za nie fart
pewnie zaraz Darinka sie zleci i powie ,ze " prawda"

Stifler

Znawca -

Seewy
 Wysłana - 16 luty 2006 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 16 luty 2006 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

jest tak...ale tylko dlatego ze potrafia docenic jkie szczescie ich spotkalo

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

prezes85
 Wysłana - 16 luty 2006 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jak faceci to świnie to kobiety to maciory.

btw Tak sie wlaśnie zastanawialem czy seewy to siwy... teraz niemam wątpliwości

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

MarvBoy
 Wysłana - 16 luty 2006 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jak faceci to świnie to kobiety to maciory.

witamy w folwarku zwierzęcym

oglądąłem kiedyś w wakacje z nudów jakiś program na clubie, o operacjach plastycznych.
Była laska co miała krzywy nos i narzeczonego. Przed ślubem zrobiła sobie operacje plastyczną bo chciałą ładnie wyglądać. Po operacji jak dla mnie ciągle wyglądałą do dupy, ale wiecie co rzuciła kolesia bo jak stwierdziła teraz akceptuje samą siebie i uważa, że stać ją na inny lepszy związek a znali się od lat nastu

więc stwierdzenie, że doceniają to co mają jest troche heheh.

Ekspert -

rocco_xxx
 Wysłana - 16 luty 2006 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

święta racja marvboy

chociaż całkowicie i absolutnie przestrzegam przed generalizowaniem, bo to grozi paraliżem umysłowym. owszem, że (przynajmniej tak się nam - facetom teraz wydaje) większość babek to może materialistki, kobiety, które mowią słodkości obecnemu facetowi, pieprzą się z byłym a myślą już grzesznie o kolejnym, ale ... no cóż może jest tak jak na giełdzie samochodowej ... wokoło wiele towaru niby zdatnego do jazdy, ale żeby trafić na naprawdę fajny i wartościowy okaz, który nie ma żadnych tajemnic pod maską to trzeba trochę tych bubli przejrzeć i być może nie raz sparzyć.
Rozgadałem się a miałem tylko odpowiedzieć na główne pytanie:) czy faceci to świnie :))) oczywiście, że tak oink oink oink, chociaż rzadko bo rzadko spotykam porządnych facetów takich co to dobroć widać od nich zza horyzontu, co do mnie to nie jestem może jakimś wypasionym i równiejszym (patrz folwark hehe :) ) knurem, ale nie będę ściemniał, że znowu taki łagodny ze mnie prosiaczek. A czy ubóstwiają kobiety ci, którym poznawanie ich idzie smętnie? często ale są wyjątki (znowu generalizowanie brrr), prędzej bym powiedział że ubóstwiają kobiety ci, którzy mają wyidealizowane wyobrażenie o kobietach (pierwsza miłość, dziewica i prawiczek, na zawsze razem blablabla), życie albo daje takim w nagrodę samotność, albo solidnego kopniaka w postaci przerżnięcia ich kobiety przez jakiegoś fagasa (najczęściej niestety dla nich po ślubie z ich boginią), a naprawdę rzadko szczęśliwe (podkreślam szczęśliwe!!!) życie.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 16 luty 2006 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

marvboy zapodaj swoja fote .....

nie wierze ze moze byc tak zle !!

kurka ja tez nie jestem piekny

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

MaxB
 Wysłana - 16 luty 2006 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

j/w

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

faramka
 Wysłana - 16 luty 2006 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

Przegłosowane, daj zdjęcie. Nawet ja jestem wzrokowcem

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wszyscy faceci to świnie

Strony: 1 2 3