FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 647 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wyłudzenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "wyłudzenie"   

parafia
 Wysłana - 14 grudzień 2008 15:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam...
Zamówiłem perfumy na e-zapachy.pl i niestety dopiero po zamówieniu przeczytałem opinie o tym sklepieOkazało się że jest to fikcyjny sklep który przyjmuje pieniądze ale w zamian nic nie wysyła.Dowiedziałem się żeby zgłosić to na policję i do urzędu ochrony konsumentów...Czy istnieje szansa że odzyskam wpłacone pieniądze(mam dowód wpłaty!),czy jak gościa zamkną i odsiedzi swoje to już raczej nie mam się spodziewać żadnego zwrotu od niego?Zero kontaktu,odpowiedzi na maile,telefonu gg itd.
Aha,stronka tego sklepu nie działa.Nie wiem czy typ zwinął interes czy policja to zamknęła

Donio
 Wysłana - 14 grudzień 2008 16:02       [zgłoszenie naruszenia]

Czy istnieje szansa że odzyskam wpłacone pieniądze(mam dowód wpłaty!),czy jak gościa zamkną i odsiedzi swoje to już raczej nie mam się spodziewać żadnego zwrotu od niego?

a kto kolega ma ci udzielic odpowiedzi na te pytania ?

na twoim miejscu, jako pokrzywdzony, domagałbym sie w policji aby zajeto mu mienie na poczet spłaty wyłudzonej kwoty

nic więcej w temacie nie zrobisz ( oczywiście prócz zawiadomienia)

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wyłudzenie

Warto przeczytać: Zniżka studencka | odnaleść córkę | wariograf | Prawo cywilne - materialy | Błędy w przedmiarze założonej technologii błędy w projekcie opieszałość urzędników | Pobicie w domu poszkodowanego | alkohol + nieletni | mandat a komornik | Udostępnienie alkoholu nieletnim | Konto oszczednosciowe - w jakim banku daja teraz najwiecej? | Mandat za spożywanie alkoholu a zawiasy | Wezwanie do odsprzedaży akcji. Cena skupu. | pobicie | Interpretacja umowy | Daje Soga 1 pytanie | pomocy, pilne, trudna sprawa | sypianie z inzynierem troche mnie ratuje | rino | leszek sld | adaptacja filmowa | hologram | nalepki na legitymacje | Jacek Szmatloch | dupa ludzkości raju pozbawiła | wymazona sciezka | dania skat | praca bmw | delay | stud | oculus | LOADED GUNS | magda soszyńska | gangi w krakowie | bez wytrysku | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.