FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20073 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
wybity palec 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "wybity palec"   

JedenNaSto
 Wysłana - 3 sierpień 2009 11:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

znacie jakies sposoby na leczenie wybitego palca? do tej pory zawsze pomagaly mi zimne oklady chwile po wybiciu i usztywnienie, przechodzilo najczesciej w ciagu jednego dnia. tym razem to nie pomaga, smarowalem bolace miejsce altacetem, usztywnialem za pomaca szyny i nic, juz mniejwiecej tydzien boli za pomocne odpowiedzi beda sogi

"Jeden na sto się wyrwie,
Jeden na sto kogoś potnie,
Jeden na sto dorośnie,
Jeden na sto do czegoś dojdzie..."

MKD
POPEK MMA
 Wysłana - 3 sierpień 2009 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

mocno go musiales wybic
pociesze cie ze mi kiedys jak sie palec wybil to 4 miesiace bolal, a jak u nogi palucha wybilem to teraz co i rusz mi sie to odnawia

tiru riru

agnika
 Wysłana - 3 sierpień 2009 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety, wybite palce długo się goją.

noemaa
 Wysłana - 6 sierpień 2009 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli już boli tydzień może warto go prześwietlić rtg? W którym miejscu Cię dokładnie boli? Może zostało uszkodzone ścięgno paliczka i trzeba usztywnienia z przeprostem, może jest małe pęknięcie, lub poprostu palec został pożądnie skręcony i wymaga dwutygodniowego unieruchomienia w szynie Zimmera :).
Idź do ortopedy, będziesz miał spokój.

JedenNaSto
 Wysłana - 7 sierpień 2009 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

juz nie raz mialem wybitego palca i wiem ze na pewno nie jest pekniety ani skrecony, poza tym ostatnio smarowalem go altacetem i unieruchomilem w szynie i jest juz prawie zdrowy ale dzieki za rady

"Jeden na sto się wyrwie,
Jeden na sto kogoś potnie,
Jeden na sto dorośnie,
Jeden na sto do czegoś dojdzie..."

noemaa
 Wysłana - 7 sierpień 2009 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

zastanawia mnie co to znaczy "wybity palec" :) naprawdę nie wiem
palec może być :
-skręcony (możliwe,że tu chodzi o te wybicie gdy więzadła przekraczają swój zakres poprzez uraz)
-zwichnięty (wyjście palca ze stawu :) boli jak cholera)
-złamany przemieszczony i nieprzemieszczony
-no i stłuczony..

sangolx
 Wysłana - 7 sierpień 2009 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

ja mialem naderwane sciegno paliczka 7 tyg w szynie 120zl odszkodowania (tak naprawde 120)

Jak mówi stare chińskie przysłowie,
,,Gdy nie wiesz co powiedzieć,to powiedz stare chińskie przysłowie''
==PIZDA OGJEŃ KLAN==

Znawca -

noemaa
 Wysłana - 7 sierpień 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

no za uszkodzenia ścięgna i więzadeł dostaje się spore odszkodowanie gdyż jest to trwały uszczerbek na zdrowiu ;)

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 7 sierpień 2009 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Wybicie to lekkie przesunięcie powierzchni stawowych względem siebie, bez uszkodzenia torebki stawowej, najczęściej z naciągnięciem więzadeł.

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Ekspert -

noemaa
 Wysłana - 7 sierpień 2009 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

więc zalicza się do skręceń w obrębie stawu, można zaliczyć to do lekkiego skręcenia

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 7 sierpień 2009 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

Żaden lekarz orzecznik tego tak nie zakwalifikuje.

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

wybity palec

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Kłucie po prawej stronie brzucha | unidoox | hpv - globułki dopochwowe | problem z kolanem, zderzenie | bolące nadgarstki | Atopowe zapalenie skóry | Hormony | zęby | Ból prawie wszystkich mięśni. Skąd? | Rzucanie palenia - tabex | Bóle brzucha po witaminach? | relnium przed pogrzebem bliskiego | Paznokcie | Pieprzyk | Kto tak ma ...? | Zastrzynki Nivalinu a alkohol. | kurczak w sosie śmietanowo | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.