FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4286 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
wygasanie uczuc 
[powiadom znajomego]    
Autor "wygasanie uczuc"   

suplacz
 Wysłana - 25 luty 2008 21:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Z czasem zauwazylem, ze nie czuje juz nic do swojej laski, wiec sie rozstalismy, niestety musialem ja zranic.
Szkoda poprostu totalny brak uczuc i fajranto, rozstanie przynioslo mi ulge.
Tez sie wam takie cos zdarza, ze jes super, ale szybko to sie wypala i zostaje tylko bol i niechec do tej osoby?

Po tygodniu poznalem inna laseczke i cos iskrzy, ale dostrzegam jej wady z czasem(zarowne w charakterze jak i wygladzie), ciekawe co z tego bedzie.
Najpierw nie dostrzegamy wad, a gdy je zobaczymy i nie odejdziemy to to sie nazywa milosc?

milosc nie istnieje, trzeba robic melange i sie nie przyzwyczajac, nie?

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 25 luty 2008 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

miłość rodzi się z czasem

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

suplacz
 Wysłana - 25 luty 2008 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

moglbys podaj jakies bezwzgledne przedzialy czasu np pare lat czy tygodni bo nie lapie
zawsze myslalem, ze to zaraz po zauroczeniu przychodzi, tak razem jakos
w sumie to sie nie znam na milosci

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 25 luty 2008 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Rodzaje_mi%C5%82o%C5%9Bci%2E%2E%2E%2E-t573569.html]

To nie przychodzi ani w sekundach, ani w minutach, ani w godzinach, ani w dniach, ani w tygodniach, ani w miesiącach, ani w latach. Nie można tego określić, kiedy "miłość przyjdzie".

Ja jak poznaję dziewczynę staram myśleć się logicznie, chodź nie zawsze się udaje. Nie to się nie nazywa miłość, tylko zauroczenie.

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-02-25 22:10:33

Moon

Ekspert -

suplacz
 Wysłana - 25 luty 2008 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

czytalem art oczywiscie
wie3c skad wiesz, ze przychodzi z czasem

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 25 luty 2008 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

mama mi powiedziała

Moon

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 25 luty 2008 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy ma inna definicje milosci, dla jednego to bedzie ten plomien pierwszych kilku tygodni/miesiecy a potem uzna ze tylko kogos bardzo lubi ale z nim jest bo tak sie przyzwyczail
inny stwierdzi, ze milosc to tolerancja, akceptacja, szacunek, zaufanie, przywiazanie, wpolne plany i nadzieje

wygasanie uczuc to cos co rzeczywiscie jest powodem do zakonczenia relacji, w odroznieniu od wygasania emocji, czyli czegos co jest naturalne i nieuniknione ale wcale nie musi byc koncem, czesto zaczyna cos nowego, dojrzalego.

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-02-25 22:26:04

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

beep
 Wysłana - 25 luty 2008 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

najpierw zauroczenie, potem miłość, a potem albo dojrzałe uczucie, albo po prostu przyzwyczajenie, jesteście ze sobą bo tak jest wam wygodnie, do momentu aż zaczynacie działać sobie na nerwy i wtedy koniec, nawet nie czujesz żalu i pustki po rozstaniu
w moim ostatnim związku po jakiś 2 latach czułem że coś wygasa, że chyba miłość umiera, choć nie byłem tego pewien, sam nie wiedziałem co się dzieje aż do czasu gdy musieliśmy pobyć trochę osobno (wyjazd) i wtedy poczułem że mi jej brakuje, że źle mi bez niej i wiedziałem że chce być z nią dalej (jak się okazało dużo później niepotrzebnie)

JApoPROSTU
 Wysłana - 25 luty 2008 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Moj przepis: Napisalam po bolesnym rozstaniu 10 zdan zaczynajacych sie: "Poczuje sie kochana, gdy...." Potem postanowilam przez rok nie wchodzic w ZADEN zwiazek DAMSKO-MESKI, tylko nauczyc sie zachowywac tak, jak bym chciala, zeby zachowywal sie ON. No i zaczelam studiowac podreczniki Kamasutry; wysluchiwac do konca, gdy ktos mowi; byc niezalezna i miec swoje zdanie; uprawiac sport; dbac o to, co jem i dbac o wyglad...Po trzech miesiacach zrozumialam, ze nie chce byc doskonala i przestalam oczekiwac, ze ON bedzie doskonaly. Poznalam kogos, cos zaiskrzylo i codziennie akceptuje go takim, jakim jest. Jestem wdzieczna, ze ON nie jest super przystojny, ze nie jest super wysportowany, ze czasem przerywa mi w pol zdania i mnie tym wkurza. Fajnie, ze on jest taki zwyczajny, bo ja tez jestem zwyczajna. Chce byc akceptowana i dlatego akceptuje go.

Bardzo wiele mowisz o SOBIE, gdy wydajesz sie mowic o innych ludziach.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 25 luty 2008 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Witam dwóch poprzedników na forum

Po tygodniu poznalem inna laseczke i cos iskrzy, ale dostrzegam jej wady z czasem(zarowne w charakterze jak i wygladzie), ciekawe co z tego bedzie.

Każdy ma wady, ale to nie znaczy, że nie można ich zaakceptować

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-02-25 23:21:58

Moon

Ekspert -

beep
 Wysłana - 25 luty 2008 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

i chyba akceptowanie tych wszystkich wad to jest początek przejścia ze stanu zauroczenia do miłości
najgorzej jak ktoś chce za bardzo "naprawiać" drugą osobę

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wygasanie uczuc

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: problem z dziewczyną !!!!!!!!!!!!!! | Podziękowania | Pytanko ;P | Mam problem | o rutynie - c.d. | Kolejna | Ale frajer %-) | Dajcie rady | Gdzie szukać ? | Podpowiedzcie. | mam problem z dziewczyną bo zachowałem się jak egoista | Co Wam się podoba, a co nie | dziewczyny pomożcie (faceci tez) | pytanie do kobiet -niech każda zaglądnie tu | pewien problem ;( | Ładna gadka , żeby ją gdzieś zaprosić ? | gdy miałem 9 lat | julia kamińska ckm | nr vin | okres założenia sprawy cywilnej | katarzyna obara | kurestwo wśród waszych znajomych | napój który oszukuje alkomat | Borderlands 2 pc na jednym ekranie | moje foty spod żagli | jak postawić system | świątek | uwm geodezja | rozmowy na komorke przez internet do niemiec | nie umie | nie umie tańczyć | two guys one horse | grójec | student wygląd | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.