FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3600 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
wygladanie na mlodszego w tych sprawach 
[powiadom znajomego]    
Autor "wygladanie na mlodszego w tych sprawach"   

SiwyKL
 Wysłana - 25 luty 2006 16:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam 22 lata ale wygladam na mlodszego trudno mi ocenic na ile ale gdzies na 20 lat, teraz to juz mniejszy problem bo z czasem takie roznice nie maja az takiego znaczenia ale nie wygladam na swoj wiekjuz od 7 klasy podstawowkim, i poza tym ze w****ialo mnie zdzwinienie innych ze nie wygladam na swoj wiek, niby to nic strasznego ale jak prawie kazdy mowi ze myslal ze mniej to zaczyna ostro w****iac, zreszta mialem trudniej w wielu sprawach bo musialem bardziej starac sie o szacunek zeby nikt mnie nie traktowal jak malolata, bo przecierz nie kazdej nowo ponanej osobie mowi sie ile ma lat

ale glownie chodzi mi co o tym sadza dziewczyny, ze jakis chlopak wyglada na mlodszego niz jest
mialem kiedys sytuacje w szkole ze chcialem sie ustawic z jedna panna, nie wiedziala ile mam lat a byla w moim wieku, odmowila, a potem sama mnie zaczepila zeby sie ustawic, pwoiedziala ze odmowila bo myslala ze jestem sporo mlodszy od niej ale pozniej jej to nie przeszkadzalo

a co wy o tym myslicie

Bone Thugs and Harmony - East 1999.mp3

krytykant
 Wysłana - 25 luty 2006 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

nic nie myśle, tak już jest, to jakaś laska dziwna, że dopiero jak poznała twój wiek to sie z tobą ustukała, przez głowe mi to nie przechodzi

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

Magic1986
 Wysłana - 25 luty 2006 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

W tym wieku sie przejmujesz??, rozumiem gdybys mial 18 lat i wygladal na 15 to jest powod do rozterek,pomysl tak: jak bedziesz mial na karku ponad 30-laski beda na Ciebie lecieci.

P.S oczywiscie trzeba miec fure i troche kasy

SiwyKL
 Wysłana - 25 luty 2006 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

ty no jeszcze sie tym przejmuje, jak ktos wyglada na swoj wiek to nie wie jak to jest
zreszta nie wiem nawet czy na te 20 wygladam
i wole sie nie pytac hehe

Bone Thugs and Harmony - East 1999.mp3

faramka
 Wysłana - 25 luty 2006 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

Też młodziej wyglądam

I jak już zostało powiedziane: np. po trzydziestce będziesz wyglądał na dwudziestoparolatka. Ja tam widzę same plusy
Np. jak pójdziesz na bro z rówieśnikiem, to będziecie wyglądać jak ojcem z synem
joke

Aha, no ja tam problemów w sprawach damsko-męskich nie mam, ale rozumiem, że w temacie chodzi głównie o facetów?

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

MaxB
 Wysłana - 25 luty 2006 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

Heh Siwy wiem jak jest tez w sumie nie wygladam za badzo na moje 21 ale spowodowane jest to zapewne tym ze chudy jestem

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

funkadelic
 Wysłana - 25 luty 2006 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam 21 lat a wygladam na 17 choc w sumie teraz mi to coraz mniej przeszkadza

Znawca -

Xaero85
 Wysłana - 25 luty 2006 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ja również wyglądam na młodszego niż jestem, chyba że sie nie ogolę. Ja jestem z tgo bardzo zadowolony, szczególnie gdy widzę jak moi niektórzy koledzy zaczynają już łysieć. Będę mieć 30 lat to będę sie mógł nadal umawiać z panienkami 16-19 lat.

Znawca -

germanski
 Wysłana - 25 luty 2006 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

stary czym ty sie przejmujesz #$ ciesz sie teraz wiele osob ma ze 23 lata a wygladaja jakby mieli ze 30 ..... to jest dopiero prze***ane

destination: Mckinsey Career

^^jacek
 Wysłana - 25 luty 2006 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

koks z deka() postarza, tak słyszalem

Znawca -

polu
 Wysłana - 25 luty 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

to prawda ze młodsi z wyglądu mają gorzej. znaczenie to ma jednak tylko do pewnego wieku potem zaczyna sie to robić bardziej pozytywne anizeli negatywne. nie wyglądam na młodszego może nawet na troszke starszego ale nie wiem czy sie cieszyć czy płakać. puki co jednak jest to zaleta.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wygladanie na mlodszego w tych sprawach

Strony: 1 2 3 4