FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18466 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
wyjazd za granice bez powrotu? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "wyjazd za granice bez powrotu?"   

on2189
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

planowalem byc w niemczech tylko 8 miesiacy,od tak sobie dorobic ale tak mi tu dobrze ze siedze juz prawie 2 lata. Nie chce zyc w pl,przeraza mnie to co tam sie dzieje, w kazdym innym kraju gdyby bylo tak jak w pl to ludzie by rozniesli swoj rzad;/, wole byc Deutscherem niz Tuska frajerem:P w pl trzeba ciagle kombinowac zeby przetrwac:D. Praca załatwiona przez rodzine.

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

Słaby gen.
Tyle mety co w siebie wrzucił i go nie porobiło, to trzeba sie pogodzić z faktem ze dzikiem juz nie będzie

baby to chuje cycate!

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

te pare tabletek to taki sQzi na sniadanie wciaga

Znawca -

Young2
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

o jakichs cwiczeniach w chójowej tyrce przez agencje bym zapomnial
na miche sie nie zarobi nawet

NiE zNaSz MnIe a OcEnIaĆ cHcEsZ
PoPiErDaLaSz W sWeTeRkU BaNaNoWy fRaJeRKu

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Co do samego pytania, to j/w masz odpowiedz.

Jeden bedzie miał wywalone na kraj i szybko sie zasymiluje. Drugi po miesiacu zacznie sie dusić i choć źle mu było, to powraca... jakiś sentyment do tego kvrwidołka u duzej częsci pozostaje i choćby to było najgorsze miejsce na ziemi, to z racji ze x lat sie tam przesiedziało(urodziło) miło sie wraca

baby to chuje cycate!

Ekspert -

Dj Tiesto
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

zwierzu a jakie masz wyksztalcenie? szukaj czegos w zawodzie, moze nie od razu dostaniesz robote w Twojej branzy ale docelowo tego szukaj, bo co to za robota tyrac x lat w jakims magazynie, znudzi sie i bedziesz tym wkvrwiony nawet jesli zamiast 10zl/h bedziesz zarabial 10e.
nie wiem ile masz lat ale najlatwiej znalezc robote w zawodzie konczac studia za granica w kraju, w ktorym docelowo chcesz mieszkac. ale najpierw musisz sie okreslic bo takie gdybanie do niczego Cie nie doprowadzi.

deuzy - znalem jezyk, pierwsza praca to byla tyrka w jakichs fabrykach/magazynach, potrzebowalem przepracowac w danym miesiacy tyle i tyle godzin zeby dostawac stypendium rzadowe. Pod koniec studiow rozgladalem sie juz za robota w zawodzie i zaraz po obronie zaczalem prace i pracuje w tym miejscu do dzis, wlasnie mam 1,5 godzinna przerwe na obiad a jutro lece do londynu na biznes trip wbilbym Ci soga za avatar ale nie wchodzi

It's a tough world. Be tougher.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

mam wyzsze, ale zarzadzanie potem namiotowym to se w pisde mozna wsadzic wiec tym sie nie sugeruje

Znawca -

Dj Tiesto
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

to po co studiowales? bylo wyjechac od razu po liceum, teraz juz zylbys jak pan.
jakbym mial Ci cos doradzic to po pierwsze okresl sie co chcesz docelowo robic (to najwazniejsze), a potem gdzie chcesz zyc i pracowac. bo takie tulanie sie za pierwsza lepsza robota to IMO strata czasu, nawet jesli cos zarobisz to kase predzej czy pozniej wydasz i bedziesz w punkcie wyjscia.

It's a tough world. Be tougher.

Ekspert -

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

wiadomo ze wolalbym tutaj siedziec. ale skoro panstwo nie pomaga no to coz

Panstwo specjalnie nie ułatwia w naszym kraju, ale pytanie czy Ty od siebie dorzucasz jakaś cegiełkę.

Uczysz sie języków w domu(nikt za Ciebie słowek nie wkuje, a taki Henry czy Klaus to dobry sposob na rozwijanie sie). To samo z ogladaniem filmów w obcym języku czy czytanie książek.

Jak masz jakies wolne pieniadze, to zawsze mozesz poswięcic te pare groszy na przydatny kurs, a nuż kiedyś zaprocentuje!.

Niestety skoro panstwo nie ułatwia, to trzeba swoimi srodkami z nakładem finansowym lub też bez postarać sie trochę .

baby to chuje cycate!

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 marzec 2013 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

ja rozrzutny nie jestem. lepiej wyjechac, zarobic, odlozyc i zobaczyc kawalek swiata niz sluchac jak to bezrobocie rosnie.

zreszta ja nie potrzebuje rad co mam robic, tylko waszych doswiadczen jak to wyglada

ródy ale to chodzi o ludzka robote ktora mozna latwo ogarnac, a nie kórwa tulac sie pol roku zeby jakies gowno za tysiaka ogarnac tak nie powinno byc w normalnym kraju

Zmieniony przez - jednonerki w dniu 2013-03-04 13:19:46

Zmieniony przez - jednonerki w dniu 2013-03-04 13:20:00

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 28 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

wyjazd za granice bez powrotu?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Warto przeczytać: Konto bankowe | A jak to jest z Toba, kolego??? | jak zapisać | czy dam rade? | Ekologia | szybkie założenie konta | Werbowanie do mafii. | warszawa -poznan [ bus ] | Joost - Zaproszenia | Jajce | Zumi - lokalizacja w internecie | GRUUUUUUUUUBBBOOOOOOOO | Rezygnacja z j.obcego JAK znowu to zrobic? | co się dzieje z tą insomnią?? | poszukuje grajacego murzynka :) | SEX ---> ZYCIE | przemko131 | Kamson | dansin | wege rap | anonymous | kurfa znowu | goolf | extreme | Ania Popek | reklamy erotyczne | augmented reality | sexkamerki | dyskakulia | jange | szrajbus | maci3j | zwolnienie lekarskie | pieczenie w cewce | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.