FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 769 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wykraczenie zw ze 'stuczka' 
[powiadom znajomego]    
Autor "wykraczenie zw ze 'stuczka'"   

Neptys
 Wysłana - 12 listopad 2009 19:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

A wiec forumowicze chcialbym sie Was poradzic w takiej sprawie, a mianowicie niby stluczce, juz przedstawiam wszystkie fakty...

Cale zdarzenie wydarzylo sie ponad rok temu we wrzesniu nie w naszym miescie, a o calym postepowaniu dowiedzielismy sie dosc niedawno... Sprawa wyglada tak, wg mojego taty (bo to o niego chodzi i on jest - oskarzany jezeli tak mozna go nazwac): jechal w miescie wieczorem ok godz 18.00 na drodze publicznej na skrzyzowaniu zatrzymal sie tak jak wymaga tego prawo przed czerwonym swiatlem a tuz za nim stanal drugi kierowca (oskarzyciel)... i tutaj wszystko sie zaczelo, niby tacie auto sie cofnelo, ale mowi ze doslownie centymetry, nie wiecej niz 10, nie byla to zadna ogrmona odleglosc rzedu 50cm... i wtedy puknal, a dokladnie dotknal sie zderzakami z autem kierowcy stojacego za nim... tato mowi ze z auta wysiadl tamten czlowiek tez wyszedl podeszli zobaczyli ze nic nie ma na aucie, ani na taty ani na tamtej osoby, mowi tez ze spytal sie (nie cytuje doslownie bo sam juz nie wie jak sie zapytal, w kazdym badz razie nie w zadnym zlym nastawieniu) czy cos sie stalo, tamten czlowiek spojrzal nic nie bylo zadnego sladu wiec wsiedli do aut i odjechali sobie...

Tato nie mial zadnego swiadka na to co sie stalo, a tamten typek byl z zona/dziewczyna (i choc wszystko nie dzialo sie u nas w miescie to wszyscy sa z tej samej miejscowosci)... poszkodowana osoba po 2ch dniach dopiero poszla na policje z tym calym zajciem (gdzie na miejscu zdarzenia, nikogo nie wezwano, nic nie spisano, nikt nie byl poszkodowany ani zadna rzecz nie odniosla zadnych obrazen) i teraz doszlo do mojego taty wezwanie o zlozenie zeznan z calego zajscia. Zeznania zlozyl wygladaly tak jak napisalem wyzej...

Tato nie byl karany, chca mu dac 10pkt karnych (przy czym ma 18 aktualnie za przekroczenie predkosci) wiem ze jest cos takiego jak wykupienie punktow ale nie w tym rzecz...Tato odowluje sie od calego tego balaganu i w tej sytuacji chcialbym sie poradzic Was jakich argumentow najlepiej tutaj uzyc? Co mu moze grozic, i czy warto sie odowlywac, tato jest pewien ze nie jest niczemu winien...

Teraz zas zeznania poszkodowanego sa takie ze Tato "nie zachowujac szczegolnej ostroznosci stojac przed swiatlamy na czerwonym swietle, tylem swojego pojadu uderzyl w przod stojocego za nim samochodu marki XXXXXX czym spowodowal zagrozenie bezpoieczenstwa w ruchu drogowym" W tym samym mejscu i czasie (co zaszlo zdarzenie) odjechal z miejsca zdarzenia nie podajac swoich danych personalnych oraz danych dot. zakladu ubezpieczen, z ktorym zawarta jest umowa obowiazkowego ubezpieczenia odpowiedzialnosci cywilnej"

Podano wykroczenie z art. 86 pargrafu 1, 07 KW w zwiazku z art. 3,44 ustawy z dnia 20.06.1997 Prawo o ruchu drogowym

Wiec co mozecie poradzic? przeciez jest cos takiego jak bezpieczna odleglosc ktora musi zachowac kierowca z tylu, czyz nie?

Dodam do tego jeszcze ze mimo tego ze cala sprawa zostala zgloszona po 2ch dniach po calym zdarzeniu, to osoba oskarzajaca akutalnie nie jest wlascicielem auta poniewaz je sprzedal...

ps. na jednym z forum odpisali mi artykuami, czego nie chcialbym tutaj

dziekuje i pozdrawiam

Zmieniony przez - Neptys w dniu 2009-11-12 19:12:17

Nie probuj zrozumiec...

esik
 Wysłana - 12 listopad 2009 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

S****ysyn.
A tato nie znajdzie jakiegoś 'świadka'?

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

Neptys
 Wysłana - 12 listopad 2009 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie nie ma nikogo... akcja sie dziala po tym jak pojechal zawiesc mame do pracy...

sprawa juz ma termin

Zmieniony przez - Neptys w dniu 2009-11-12 19:54:56

Nie probuj zrozumiec...

prezes85
 Wysłana - 12 listopad 2009 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz ze siedziales z ojcem i ktoś was puknal na skrzyzowaniu

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

esik
 Wysłana - 12 listopad 2009 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie, kto mieczem wojuje, od miecza ginie

"Czytajcie Eulera, czytajcie go - jest mistrzem nas wszystkich."
- Pierre Simon de Laplace

Neptys
 Wysłana - 13 listopad 2009 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

zeznania dawno juz zlozone wiec odpada... ojciec do czegos tam sie nie przyznal chyba do tego ze go w sumie to dotknal

wiec teraz mam pytania, jak to wyglada od strony prawnej, jak sie najlepiej bronic, jakie argumenty na moja korzysc ?

Nie probuj zrozumiec...

Bareq
 Wysłana - 13 listopad 2009 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

zagrozenie bezpieczenstwa w ruchu drogowym? chyba raczej powinno byc spowodowanie kolizji za co jest mniejsza zdobycz punktowa i mandat

Boss-man
 Wysłana - 15 listopad 2009 10:15       [zgłoszenie naruszenia]

Za stłuczkę jest 6pkt i 300zł chyba jak dobrze kojarzę. Jak już zeznania były składane to dużo nie zwojuje Więc wtedy by były 24 pkt i można jeździć nie wiem skąd im się 10 wzięło

Ludzie którzy piją są dla mnie niczym...niczym bracia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wykraczenie zw ze 'stuczka'

Warto przeczytać: Służba zdrowotna - nie dla każdego obywatela? | Praca bez umowy, zwolnienie bez powodu (moze i mobbing?%) ) | Ustalenie miejsca pobytu dziecka | Zakłucanie ciszy nocnej | Zdane prawo jazdy - brak dokumentu a jazda | "wynajem mieszkania" | kiedy dziedziczenie? | Muszę sprzedać 100 przedmiotów. Jak się rozliczyć? | Alimenty | Pchły w piwnicy | Szkoła a odliczenie od podatku? | pobieraczek.pl | zajęcia pozalekcyjne obowiązkowe? | Postal Order | Dotacje z UE na biznes | Rozwiazanie umowy przez przedstawiciela firmy-wazna? | suwałk | maxigra | funkcjonowanie motywu walki dobra ze złem | nipple | świerszce | polki uk | czerwone oczy | oliho | książka angielski | anna powierza | planeswalkers | test białej rękawiczki | trojwnowska | trojanowska | 66prezent | chamskie vol4 | adres testoviron | kle0_ | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.