FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 708 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wykup mieszkania za zlotówke 
[powiadom znajomego]    
Autor "wykup mieszkania za zlotówke"   

zloty5555
 Wysłana - 20 styczeń 2010 16:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam pytanie czy najemca nadal moze wykupic mieszkanie za zlotówke

PanMarcin
 Wysłana - 20 styczeń 2010 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

najemca lokalu komunalnego (tzw. wykup od gminy, miasta) czy najemca lokalu spółdzileczego (wykup od spółdzielni)?

albo może nie najemca tylko osoba które przysługuje spółdzielcze lokatoskiego prawo do lokalu lub spółzielcze własnościowe prawo do lokalu?

Zmieniony przez - PanMarcin w dniu 2010-01-20 16:08:26

Specjalista -

PanMarcin
 Wysłana - 20 styczeń 2010 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi mi mianowicie oto iz spoldzielnia robi problemy z wykupem i w jakisposob napisac pozew by nie wpisywac wartosci przedmiotu sporu ?

sorry ale nie udzielam porad na priv

Zależy dlaczego robi problemy. Może ma nieuregulowany stan prawny nieruchomości lub nie być właścicielem ani użytkownikiem wieczystym nieruchomości, a wtedy nie można przekształcać praw do lokali w odrębną własność.

Ja się na kpc za bardzo nie znam, ale z tego co mi wiadomo to musisz w pozwie/wniosku określić wartość przedmiotu sporu.

Zmieniony przez - PanMarcin w dniu 2010-01-20 21:01:48

Specjalista -

PanMarcin
 Wysłana - 20 styczeń 2010 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

a tak w ogóle to oczywiście w chwili obecnej można się uwłaszczać za przysłowiową złotówkę, jeśli są spełnione wymagania określone w ustawie

Specjalista -

piotrusxtc
 Wysłana - 20 styczeń 2010 23:18       [zgłoszenie naruszenia]

jako, że chcesz wystąpić z roszczeniem zw. z prawem majątkowym, za 187 par. 1 ust. 1 musisz oznaczyc wartość przedmiotu sporu.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wykup mieszkania za zlotówke

Warto przeczytać: handel ludźmi, konsekwencji, poważnie | podatek od sprzedaży / szybkie przesylanie kasy do UK | Auto - 7 miesięcy w warsztacie - okradzione - co można zrobić? | nie dotarła paczka - muszę oddać kasę? | inwestycja w rope | Czy można legalnie pracować mając 17 lat? | Sklep internetowy - nieszablonowy | stopy procentowe | Moja kuzynka ma poważne problemy.. jak ją odnaleźć? | Motor zajęty przez US | Odszkodowanie od firmy za wypadek podczas transportu | papierosy do niemiec | odliczenie podatku | Numer przychodzący | zakup ziemi rolnej - wymagania formalne | proszę o wykładnię funkcjonalną tego zdania | oralny | głośniki | misstauruss | pzu | bravo hgt | pawerty | mercedes | Dee-Jay | antidotumm | emka | emka88 | emka21 | fajna strona | iwonka_87 | biedronka | renika | renia | petardy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.