FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6615 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
wymioty 
[powiadom znajomego]    
Autor "wymioty"   

BDN
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam czy mozliwe jest zeby kobieta byla w ciazy i przez ponad 3 miesiace nie wymiotowala ani raz a zaczela wymiotowac dopiero po 4 miesiacach od zaplodnienia??? bo slyszalem gdzies ze wymioty wystepuja przez pierwsze 3 miesiace

MadMan047
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

Gratulacje będziesz tatą

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Znawca -

giberelina
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli ta, o której piszesz jest w ciąży i przez pierwsze 3 miesiące nie wymiotowała, a teraz zaczęła to...TAK, jest to możliwe. W przeciwnym razie skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą... tzn Ty się zastanawiasz, czy ona jest w ciąży, czy raczej nad ym czy wszystko z nią w porządku? jeśli to pierwsze to kup test, a jeśli to drugie to niech lepiej zapyta lekarza chyba...ja bym tak zrobiła.

groszek z marchewkiem

darey
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

A ma od czego być w ciąży? Może starego śledzia zjadła, a ty już popuszczasz ;)

Kryptograf

BDN
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

tzn miala juz 5 okresow a teraz od niedzieli wymiotuje wszytskim co tylko zje - ale jest w niesamowity stresie ostatnio przez szkole mature itd - ma jakies zalamanie a slyszalem ze od takiego zalamania wymioty i zwracanie wszystkiego co sie zje jest bardzo mozliwe

darey
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ma maturę we wrześniu?
Luzuj poślady, nie jest w ciąży. Kup jej test, to mi uwierzysz.
A teraz EOT, bo zaraz będzie galeria wózków

Kryptograf

giberelina
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Z nerwów możne rzygać jak kot, byle się bulimii nie nabawiła, nie przejmuje się zbytnio swoim wyglądem?? No i po ostatnim okresie nie miała już okazji zajść??

groszek z marchewkiem

BDN
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki wielie Darey - soga juz daje:) bo sprawa wygladala tak ze mialem na palcach swoja sperme(caly wytrysk mi poszedl na dlon) ale jakby ochlapalem dlonie woda (tak jakby wlozylem pod kran wiec nei umylem ich dokladnie i potem je wytarlem w chusteczke ale tez nie za dokladnie) i po jakichs 30minutach sciagnalem jej spodnie i stringi i zaczalem dotykac jej okolic intymnych - moze dotknalem sluzu ktory byl na jej ***** (tzn miala wtedy dni plodne i byla podniecona wiec byl sluz i gdy "jezdzilem" dlonia po jej wlosach lonowych i tamtych okolicach moglem dotknac tego sluzu) ale nigdzie nie wkladalem jej palcow. nie przejmowalem sie tym do momentu keidy mi powiedziala ze chyba nie miala dni plodnych bo nie widziala na swojej bieliznie sluzu a ze jakos miesiac wczesniej jej sluz byl jakby przezroczyst a nie bialy (to bylo gdy miala juz za soba 2 okresy ale wzialem to na logike i popytalem na innym forum i mi pwoiedzieli ze to niemozliwe a w dodatku dni plodne nie musza byc az tak mokre i zazwyczaj nie sa itd) ale stwierdzilem ze ciaza jest niemozliwa i sie uspokoilem i do dzisiaj ma za soba juz 5 okresow (dzisiaj wypadaja rowno 4 miesiace od tego "zajscia") i poza tym co opisalem wyzej (te wymioty w ostatnich dniach i to co mowila o dniach plodnych po 2 okresie i tym sluzie) oraz tym ze w lipcu raz zrobilo sie jej mdlo nie miala zadnych innych objawow.

BDN
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

gdy napisalem wyzej ze nigdzie nie wkladalem jej palcow to chodzilo mi o to ze nie wsuwalem ich jej w dziurke ani nic.

Giberelina: nie miala okazji po ostatnim okresie - raz mialem na dloni sluz ze swojego czlonka (bylem podniecony ale wytrysk u mnie nie nastapil i mialem w kazdym razie ten sluz na palcach) i masowalem jej uda (miala na sobie bardzo waskie stringi) i moglem dotknac jakos jej sluzu ale tez palcow nigdzie nie wsuwalem (po tym miala 2 okresy - i ta sytuacja byla gdy miala ona dni plodne) i w sobote mialem to samo na palcach i dotykalem jej tylka wsuwalem palce miedzy posladki ale tez do dziury w tylku tych palcow nie wsunalem (od anala nie da zajsc sie w ciaze ponoc chociaz przeczytalem na innym forum ze ponoc sie da) - ta druga sytuacja miala miejsce w sobote wieczorem a w poniedzialek rano juz miala okres. to tyle ze wszyyystkich sytuacji jakie byly jakby powiazane z naszymi miejscami intymnymi:)

Zmieniony przez - BDN w dniu 2009-09-23 17:56:25

darey
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz, zagmatwana sytuacja ale nie ma opcji, nie jest w ciazy, a w 5tym miesiącu to już... No, sam wiesz.
Chociaż.. Jeden mój kumpel nie kapnął się, że będzie tatą aż do 7mego, czy 8ego miesiąca.

Poślij ją do lekarza po tabletki, jeżeli macie taki stres.

A teraz już zluzuj, pobiegnij do apteki, jeżeli to Was uspokoi. Idź i nie grzesz więcej ;)

Nawiasem, przy Waszych zabawach prawdopodobieństwo jest, no... małe

Zmieniony przez - darey w dniu 2009-09-23 18:00:44

Kryptograf

SSmakowity
 Wysłana - 23 wrzesień 2009 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

ja pjerdole jak można być tak głupim

Zmieniony przez - SSmakowity w dniu 2009-09-23 18:07:38

BUHEHEHUE

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wymioty

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: szybkie pytanko.. ;) | Wybielanie odbytu | Moja dziewczyna mówi chce -ale sie boje bądź nie jestem gotowa. | Do was kobiety czy jak na was mowic ..... | Problem z | Problem z .... | Długość robienia minetki | Problem ze stulejką (+ problem z wytryskiem) | także tego %) | Stulejka czy ja mam ?? | Czy błona dziewicza może pęknąć na WF-ie? | Co mam zrobić ? | cwaniactwo lasek | przy przebijaniu błony zawsze boli ? | O wiele przedwczesny wytrysk | Tabletki a wytrysk | obrzydliwe | colineczka | ralph lauren vaughn canvas | fisting | zywy rap | postanowienia noworoczne | agencje pracy | testaviron | kurtka | król dopalaczy | żywy rap | pasja | przepowiednie | jak zrobić stena | agent | ronowicz | czarnulkaaa18 | dzien kobiet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.