FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 814 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wynajem lokalu, a rejestracja firmy 
[powiadom znajomego]    
Autor "wynajem lokalu, a rejestracja firmy"   

laciate3
 Wysłana - 19 grudzień 2012 16:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam.
chciałbym zarejestrować działalność gospodarczą na wynajęty lokal.
w przyszłym tygodniu idę oglądać biuro, a po podpisaniu umowy chcę na ten adres założyć firmę.
Jak to jest z podatkiem za wynajęcie tego biura, jak to wrzucić w koszta prowadzenia działalności, skoro podpiszemy umowę na osobę fizyczną?

bambochaaa
 Wysłana - 19 grudzień 2012 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

osoba wynajmująca musi zgłosić to do us i wybrac metode opodatkowania i niech ona się martwi swoim podatkiem, a ty wrzucasz normalnie w koszty na podstawie zapłaty, tylko pobieraj jakieś pokwitowanie że zapłaciłeś

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Znawca -

laciate3
 Wysłana - 22 grudzień 2012 00:03       [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, mała zmiana planów.

Powiedzmy, że jestem zameldowany w mieście A, natomiast w mieście B chcę założyć DG. Zatem idę do urzędów w mieście A i tam zakładam firmę, natomiast jako siedzibę podaję miejscowość B? I na paragonach również będzie adres miejscowości B?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wynajem lokalu, a rejestracja firmy

Warto przeczytać: Mam kilka tysięcy złotych i co dalej? %-) | Gnojówa | Mandat | zwolnienie lekarskie - praca | Prawo pracy - wypowiedzenie umowy | Kredyt samochodowy pare pytan | Co moge za to dostac ??? | stypendium socjalne a student samodzielny finansowo | Spadek wyciagniecie czesci pare pytan | rezygnacja z um. ustnej i kwestia zaliczki | Umowa kupna-sprzedaży garażu | Garaż, a pozwolenie | co zrobic z ludzmi ktorzy nie wywiazuja sie z podjetych zlecen ? | prowadzenie samochodu pod wplywem % | Konto bankowe dla ucznia | Wyłudzenie | olewnik | wytrysk | pierwszy | fl studio | studio | muzyka | IBS | drażli | kliczko | bula | dziwki | egonegon | osiema | pwsftvit | disturbed | podtlenek | vitoss | wizualizacje | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.