FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 809 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wynajem lokalu, a rejestracja firmy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "wynajem lokalu, a rejestracja firmy"   

laciate3
 Wysłana - 19 grudzień 2012 16:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam.
chciałbym zarejestrować działalność gospodarczą na wynajęty lokal.
w przyszłym tygodniu idę oglądać biuro, a po podpisaniu umowy chcę na ten adres założyć firmę.
Jak to jest z podatkiem za wynajęcie tego biura, jak to wrzucić w koszta prowadzenia działalności, skoro podpiszemy umowę na osobę fizyczną?

bambochaaa
 Wysłana - 19 grudzień 2012 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

osoba wynajmująca musi zgłosić to do us i wybrac metode opodatkowania i niech ona się martwi swoim podatkiem, a ty wrzucasz normalnie w koszty na podstawie zapłaty, tylko pobieraj jakieś pokwitowanie że zapłaciłeś

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Znawca -

laciate3
 Wysłana - 22 grudzień 2012 00:03       [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, mała zmiana planów.

Powiedzmy, że jestem zameldowany w mieście A, natomiast w mieście B chcę założyć DG. Zatem idę do urzędów w mieście A i tam zakładam firmę, natomiast jako siedzibę podaję miejscowość B? I na paragonach również będzie adres miejscowości B?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

wynajem lokalu, a rejestracja firmy

Warto przeczytać: śmierć współwłaściciela samochodu | Problem z karta | Właśnie... | Środki z UE | tor kartingowy/gokarty | Umowa o pracę i nadgodziny | Płatnik Vat | Paserka | pozwolenie na transport międzynarodowy | Cło i podatek w Niemczech | Domy maklerskie | neostrada zerwanie umowy | Netia -> zerwac umowe... tylko jak? | Umorzenie mandatów | Licencja? | Problem z smsami | buty do klubu | hamburg | taxi | zakochałem | jennifer lawrence | kate upton | qniczynka | jesienny fit | lawrence | mac mini | emigracja do ameryki łacińskiej | nie chce sie z toba klucic | Polecam stronkę na której jest filmik odnośnie odzyskiwania | rzeczoznawca | ona ucieka | slodki skorwiel | agnieszka grochowska | edyta herbuś | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.