FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1772 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
wyniki wyborow samorzadowych 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
zgodnie z sondazami 
ogromne zaskoczenie 
sa male niespodzianki 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "wyniki wyborow samorzadowych"   

quasar
 Wysłana - 12 listopad 2006 18:26    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

zakladam temat do komentowania wynikow

why so serious?

Znawca -

quasar
 Wysłana - 12 listopad 2006 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

wysoka frekwencja, blisko 50%

w warszawie remis
gronkiewicz-waltz i marcinkiewicz rozni blad statystyczny

wiadomosc dnia
kononowicz 3.3 %

why so serious?

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 12 listopad 2006 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

ja uwazam, ze wyniki są zaskoczeniem...
Wierzejski dostal 0,3 % glosow - jestem w szoku - oznacza to, ze glosowalo na niego wiecej osob niz tylko rodzice i jego partner
ja stawialem na 0,01%

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 12 listopad 2006 20:39      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie najbardziej zaskoczyły liczne narusznia ciszy wyborczej i ogólnie mnóstwo błędów. Z kartami, brakiem nazwisk czy przekręceniami.

stateczna żona swojego męża%-)

Casusbelli
 Wysłana - 12 listopad 2006 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

U mnie w Krakowie komuch Majchrowski wprawdzie wygral 1-sza ture, ale mam szczera nadzieje ze w 2-giej polegnie- czy to z Terleckim czy to Szczypińskim (obaj razem maja wiecej niz on- wiec duza szansa ze bedzie na wylocie)

Glupi buc chce kolo mnie komunalne getto biedoty zbudowac
Pomimo sprzeciwu i mieszkancow i UJ (kampus niedaleko, a niedlugo to bedzie cale miasteczko studenckie- juz widze te dziesiony w okolicy akademokow...)

VLAD.IV
 Wysłana - 12 listopad 2006 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Marcin Kiewicz nie ma szans w 2 turze...
a sukces SLD w Warszawie to wlasnie efekt dzialan PiSuarów...
co mnie wkurza po prostu... ale ludzie zrobia wszystko byle Pisiory nie rządzily

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

maciejq
 Wysłana - 12 listopad 2006 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

W lodzi kropiwnicki (pis) wygral z kwiatkowskim (po) 35 do 29 ale nic nie jest przesadzone...3 kandydat (sld ) ma 22 i o jego glosy powalczy kropek z kwiatkiem

mysle ze kwiatkowski wygra

a co do krakowa - mysle ze 2 tura dla majchrowskiego bo wyborcy PO niechetnie oddadza swoj glos pisowi i odwrotnie

i got 99 donuts but a bitch ate one

prezes85
 Wysłana - 12 listopad 2006 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

Casusbelli Jak Szczypiński nie wejdzie to ******le te wybory. ****a oszust kontra nastepna pipka z PISu.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 13 listopad 2006 07:55      [zgłoszenie naruszenia]

W Bielsku Białej żadnego zaskoczenia
W pierwszej turze dotychczasowy prezydnet Jacek Krywult-kandydat niezależny popierany przez PO.

stateczna żona swojego męża%-)

DonChichot
 Wysłana - 13 listopad 2006 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jeeee! Casusbelli, sąsiedzie z Ruczaju! Mnie też pomysł slumsów doprowadza do białej gorączki...

Niestety, w Krakowie do 2 tury przechodzi Terlecki, więc pewnie cała masa ludzi zagłosuje na Majchrowskiego tylko po to, żeby nie wygrał pisior...

I na koniec ciekawostka z netu:

Niewdzięczna Włoszczowa
Poniedziałek, 13 listopada (12:54)

Włoszczowa fatalnie odpłaciła się Przemysławowi Gosiewskiemu za ekspres Warszawa-Kraków. Do II tury wyborów na burmistrza kandydat PiS-u przeszedł co prawda z najlepszym wynikiem, ale w radach miasta i powiatu partia Gosiewskiego poniosła klęskę.

W radzie miasta, na 21 radnych PiS będzie miał tylko trzech, a w powiecie jedynie dwa mandaty na 17.

Minister był nieco zaskoczony tymi marnymi wynikami: "Muszę to wyjaśnić, jaki jest wynik i o co tam chodzi" - powiedział RMF Przemysław Gosiewski.

Kobiety są* : atrakcyjne, samotne, zrównoważone (*dwie cechy możliwe).

Jarząbek
 Wysłana - 13 listopad 2006 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Zagłosowałem na drugą opcje gdyż jestem ogromnie zaskoczony wynikami w moim mieście a tym bardziej poparciem kandydatów na moim osiedlu - to już zaprzecza wszelkiej logice - ale widać ksiądz na kazaniu oraz rm ma duży wpły na ludzi. Szkoda, że ludzie nie zauważają faktów i są tak bardzo ograniczeni.

Impossibilium Nulla Obligatio

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wyniki wyborow samorzadowych

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Gaz,Ukraina,Rosja i Europa | 16 Postulatów pojednania polsko-żydowskiego | strasznie gruba sprawa | Problemy węzłowe w polit.admin. w III RP | Usrael | Nowy 'minister' sprawiedliwości / prokurator generalny | Film 'Opór' (Defiance) - czyli rzecz o prawdzie i kłamstwach na ekranie | Nowe formacje polityczne i mutacje starych - doniesienia prasowe i dyskusja | POLICJA RODZINNA ! ! ! | Oświata w III RP | porwanie, egzekucja? | ZAKŁADAMY Fundacje/Stowarzyszenie " AKTYWIŚCI INSOMNIŚCI" | Stosunek do Lecha Wałęsy, potrzebna pomoc! | postep w edukacji | Manipulacja w mediach | Opcje walutowe - planowy przekręt? | kurestwa | kurfa | czat | film o inkubie sukubie | najgorszy mod | monka szczęk | żebranie | zebranie | koksy | mature | hokej | e lite | mercury | oddawanie kalu | dziecko | narcotics anonymous | pożyczyłem pieniądze | seks nauczycielka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.