FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3890 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wypis ze szpitala 
[powiadom znajomego]    
Autor "wypis ze szpitala"   

TOnick
 Wysłana - 21 marzec 2008 12:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Krótkie pytanie - czy mąż może napisać do szpitala z prośbą o udostępnienie dokumentacji medycznej (wypisu) z leczenia żony.
Czy nie będzie problemu z otrzymaniem takich dokumentów przez męża(tajemnica lekarska, giodo? )

to jest miejsce na Twoją reklamę

lucid
 Wysłana - 21 marzec 2008 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

pacjent przy opuszczeniu szpitala dostaje przecież wypis do ręki dla siebie + wyniki badań (są własnością pacjenta) jak RTG, USG, TK bad. laboratoryjne etc

life is pain

Doradca działu Zdrowie

TOnick
 Wysłana - 21 marzec 2008 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem, że pacjent dostaje takie dokumenty. Chodzi mi tutaj o sytuację, w ktorej pacjentka nie chce udostępnić wypisu mężowi. Pytanie brzmi - czy mąż jako członek rodziny może wystąpić do szpitala o przesłanie takiej dokumentacji?

Zmieniony przez - TOnick w dniu 2008-03-21 15:25:05

to jest miejsce na Twoją reklamę

lucid
 Wysłana - 22 marzec 2008 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

nie może, pacjent decyduje komu personel medyczny może ujawnić informacje o stanie jego zdrowa. Tyle

life is pain

Doradca działu Zdrowie

viona2
 Wysłana - 23 marzec 2009 20:50       [zgłoszenie naruszenia]

Mam problem ,dziś wyszłam ze szpitala a jestem na urlopie wychowawczym.prosze mi powiedziec jeśli ktos wie, jakie dokumenty potrzebne sa ,aby dostac wypis ze szpitala.Bo jeśli jestem na wychowawczym to pracodawca nie odprowadza składek zdrowotnych tylko zus.Czy to znaczy ,że wystarczy tylko zaswiadczene o zatrudnieniu które powinnam odebrać od niego, czy może powinnam iść do zusu żeby mi wystawił zaswiadczenie o płaceniu moich składek.Prosze o wmiare szybką odpowiedż jesli ktoś wie cos na ten temat....Pliss...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wypis ze szpitala

Warto przeczytać: Faktura VAT | Najważniejsze wybory świata | gdzie załoćyć konto | Zakladanie konta | Folwark Rzeczpospolitej | Odpowiedzialność za kradzież w miejscu pracy | Zakazało handlu w niedziele i święta | Pytanie allegro | Czy Europa da sie lubic? | ile kosztuje koncesja? | Ktory bank | Dostęp obywateli do broni. | Niemieckie ziomkostwa walczą o swoje?? | "Imperium" LPR i Romana Giertycha | pobicie | Ulubiony tygodnik | obciaganie | robienie laski | chlopaki dowziecia | karoool | co ubrać | alkohol w moczu | depo provera | chlamydia | opowiadania erotyczne rodzina | pdfxmlsig jakim sposobem to otworzyc | sex bez zobowiązań | hermes voyage | Jak wybieramy | picasso | dodawanie zdjęć | jak dodać zdjęcie | szef magnat | zwyczaje bogatych | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.