FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15802 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wypowiedzenie umowy netia 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "wypowiedzenie umowy netia"   

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 9 październik 2010 14:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema. Rodzice chca wypowiedziec umowe w netii i calkowicie zrezygnowac z linii telefonicznej. Jak wyglada wzor wypowiedzenia takiej umowy?

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

uuu...
 Wysłana - 9 październik 2010 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

801 802 803

==PIZDA OGJEŃ KLAN==

HALA MADRID !!! WIELKI REAL MADRYT !!!!!!!!!!!

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 9 październik 2010 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Wzór? Wystarczy że napiszesz datę, miejscowość, adresata, i napiszesz jedno zdanie, że wypowiadasz umowę o numerze XXXX z firmą netia, wraz z linią telefoniczną. Otwórz worda i napisz po prostu to czego oczekujesz. To proste pismo.

Aha i nie zanoś tego do siedziby, punktu, tylko wyślij pocztą żebyś miał potwierdzenie nadania.

Zmieniony przez - skowyrny w dniu 2010-10-09 15:25:09

Zmieniony przez - skowyrny w dniu 2010-10-09 15:33:10

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 9 październik 2010 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

ale netia skasuje mi napewno linie telefoniczna, czy to trzeba do tpsa z tym isc?

Live to Ride
Ride to Live ©®

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 9 październik 2010 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Przechodziłem przez to, tylko w drugą stronę. Najlepiej napisz pismo o zakończenie umowy tak jak napisałem i napisz w nim że prosisz o jak najszybsze zwolnienie linii telefonicznej. Nie myśl jednak, że to jest tak hop-siup. U mnie to trwało 4 tygodnie mimo że wysyłałem pisma dodatkowe z prośbą o jak najszybsze zwolnienie linii

Najpierw netia musi zwolnić łącze - potem idziesz dopiero do tpsa podpisać umowę. TPSA nic nie zrobi dopóki nie zwolnią Ci linii .

Zmieniony przez - skowyrny w dniu 2010-10-09 15:50:15

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 9 październik 2010 15:53       [zgłoszenie naruszenia]

ok, wielkie dzieki.

Live to Ride
Ride to Live ©®

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

wypowiedzenie umowy netia

Warto przeczytać: Potrzebuje pomocy w sprawie ekonomi i handlu.. | Dofinansowanie z UE | wezwanie na policje - niszczenie mienia | Chcę zostać POLICJANTEM! | import z chin | oszustwa podatkowe | jak przetransportować auto bez ważnego przeglądu? | Procenty | TELE2 - Co zrobić z tymi skur***? | odprawa posmiertna a fuzja dwuch firm | wypowiedzenie zmieniające w umowie o prace na czas określony | NIe oplacenie skladek ZUS | Przyprowadzenie samochodu z Niemiec | sprawa sądowa a wyjazd do UK | Łapówka kiedy ?? | bardzo wazne pismo prosze o pomoc | chio1 | kprg | streszczenie pana tadeusza | kłótnie | środki przedłużające wytrysk | perrectum | Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 | asus xonar | prawiczkiem | vectra gts | abstynencja | mystic | kofeina | uriel | OTYŁOŚĆ OLBRZYMIA | tytoń do żucia | klapecki | kkiste | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.