FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 779 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wyrok w zawieszeniu - termin waznosci? 
[powiadom znajomego]    
Autor "wyrok w zawieszeniu - termin waznosci?"   

meganni
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 20:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

Mam takie pytanie. W 2007 w listopadzie zostalam zatrzymana za posiadanie trawy. Dostalam wyrok w zawieszeniu na dwa lata i kare 800 zl. Wszystko wydarzylo sie w Krakowie, a ja mieszkam w Poznaniu. Nie dostalam poczta zadnych papierow. Ostatnio zjawil sie u mnie policjant i sprawdzil czy faktycznie mieszkam w moim lokalu. Poinformowal mnie tez iz jestem poszukiwany bo policja byla u mnie kilkakrotnie i nie zastala mnie w mieszkaniu. Podobno chcieli zrobic rewizje, a mnie nie bylo. NIe dostalem zadnego wezwania na stawienie sie na komende w moim miescie.. Nic z takich rzeczy. Nadal nic sie nie wydarzylo po wizycie policjanta. Zadnego wezwania, zadnej rewizji.. Nie wiem co powinnam zrobic w tej sytuacji.. Zastanawiam sie czy te dwa lata w zawieszeniu liczyly mi sie od wydania wyroku w Krakowie (listopad 2007) czy bedzie sie liczylo od jakiegos posteowania w moim miescie.. ????? Zaczyna mnie martwic brak rozwoju tej sprawy.. Serdecznie prosze o pomoc...

Donio
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

Dostalam wyrok w zawieszeniu na dwa lata i kare 800 zl

czyli nalezy domniemywać, że sprawa jest prawomocnie zakończona.

Podczas wizyty policjanta należało sie spytać o jaką sprawę sie rozchodzi, jeśli ty nie wiesz to skąd my to mamy wiedzieć

czy te dwa lata w zawieszeniu liczyly mi sie od wydania wyroku w Krakowie (listopad 2007) czy bedzie sie liczylo od jakiegos posteowania w moim miescie..

oczywiście, że zawieszenie rozpoczęło sie w listopadzie 2007 r. i żadnej "nowej" sprawy w Poznaniu o narko z Krakowa nie będzie

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

Donio
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 20:57       [zgłoszenie naruszenia]

Zaczyna mnie martwic brak rozwoju tej sprawy

a co tu ma sie rozwijać , sprawa krakowska jest zakończona

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wyrok w zawieszeniu - termin waznosci?

Warto przeczytać: umowa zlecenie, umowa o prace nie chca podpisac... | Prawo budowlane na dzialkach POD | Zmiana miejsca nauki - szkoły | Mandat karny za wykroczenie | 286 § 44 - Co to za przepis? | ile bedzie urlopu | Kradzież a wymierzanie sprawiedlowości | cło za produkt z usa | PRAWO: pozbawienie spadku !!! wazne | ROZWOD ZDRADA MALZENSKA | Eksport RTV do PL | wspólna waluta -(wasze) inne spojrzenie | Najlepsze konto internetowe | fikcyjna firma/club | Aspekt społeczny integracji | Straż miejska/Fotoradar | odwołanie od decyzji o nieprzyzaniu stypendium rektora | opowiadania seks z psem | gola magdalena cielecka | kasia cichopek nagie zdjecia | pakt | co lubicie w kobietach | jedzenie | sex z synem | passat b5 fl nagrzewnica | budowa | sex z ojcem opowiadania | zdjęcia amatorek | kira kener | trójkącie | Pawellach | Kod ograniczenienia | katarzyna figura nago playboy ckm | anita sikorska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.