FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21004 razy ¬

ROZRYWKA | Zdrowie
wyrywanie ósemki 
[powiadom znajomego]    
Autor "wyrywanie ósemki"   

Verrier89
Mo Cuishle
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

Gosia

to dlatego je wszyscy wyrywaja xD chca byc debilami mam nadzieje ze jak zmadrzeje to mi wyrosna (czyli nigdy )

**4231424234124###

Grezegor
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

zle ze mna. myslalem ze to post jakiegos gimnazjalisty, ktoremu spodobala sie kolezanka z 2giej klasy podstawowki i chce ja wyrwac ale nie wie jak zagadac. ;]

Maha10
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ósemka to jest ten ząb mądrości?

Sorry ale nie wiem

goldini
 Wysłana - 1 lipiec 2008 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

Mi rosła w poprzek i miałam kilka szwów zakładanych bo mocno poharatane dziąsło było to ze 3 dni tak troche bolało a potem 1 po zdjęciu szwów, wiec nic strasznego

maskotka6
 Wysłana - 2 lipiec 2008 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie bolało wyrywanie "8". Dłużej trwał zastrzyk i czekanie na znieczulenie niż zabieg wyrywania(około 2-5 min). Wszystko byłoby dobrze gdyby nie zaczęło mnie nap... po 2 dniach. Ząb był dość głęboko zakorzeniony i przez to dostałem szczękościsku, bólu gardał itp. Przez 2 dni nie moglem otworzyć ust. Ledwo co szczoteczka do zębów przechodziła między zębami. Po wzięciu kilku przeciwbólowych i chyba jakiś rozkurczowych proszków wszystko przeszło. Ogólnie niedługo chyba pójde wyrwać drugą "8" tylko ze tym razem górną.

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą!!!

cccp_rus
Abstynent
 Wysłana - 2 lipiec 2008 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

o kurva.. dobra po ogeldzinach wiem ze mam 4 ***ane madre zeby.. ale one wyrosly idealnie prosto,i nie mam juz miejsca na nowego zeba nigdzie tam.. jak nic mnie nie boli to se moga tam siedziec nie? fajne sa..

Zmieniony przez - cccp_rus w dniu 2008-07-02 19:04:19

JAK KRASC TO MILIONY,JAK RUCHAC TO KSIEZNICZKI !!! %-))

Znawca -

gryfen
 Wysłana - 2 lipiec 2008 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sie moge pochwalic doswiadczeniami z dlutowania 8mki....
Wyglada to tak,ze dostajesz serie zastrzykow,przez co tracisz czucie w polowie jamy ustnej,nastepnie nawiercaja Ci wszystko i dlutuja.Jesli lekarz jest dobry,to wyciaga caly zab,jesli zly to robi to na raty. Wiecej w sumie trwa zawiazywanie dziasla niz caly proces dlutowania,a bolu przy tym raczej nie ma,a jesli sie juz pojawi to znikomy. W efekcie,w gabinecie spedzilem ok 30min,zaplacilem 300zł dostalem recepte na ketanol,czy cos takiego 100mg,ktory w sumie zbytnio sie nie przydaje (wiec mozna sprzedac podworkowym cpunom za duza kase)i do tego antybiotyk dalacin,albo cos w ten desen.Musialbym sprawdzic :P
W sumie jedyne problematyczne rzeczy to fakt iz krwawisz przez prawie 5 dni i nawet tampony nie pomagaja xD Poprostu leje Ci sie krew z pyska i nic na to nie mozesz poradzic,no i fakt ze robi Ci sie opuchlizna,po ktorej to natomiast tworzy sie siniak.
Poza tym jest ok xD

cccp_rus
Abstynent
 Wysłana - 2 lipiec 2008 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

ej ej..ae to trzbea wyrywac? one w czyms przeszkadzaja? czy moga sobie tam grzecznie siedziec?

JAK KRASC TO MILIONY,JAK RUCHAC TO KSIEZNICZKI !!! %-))

Znawca -

Verrier89
Mo Cuishle
 Wysłana - 3 lipiec 2008 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

musisz wyrwac.. nie mozesz byc madry

**4231424234124###

katani
 Wysłana - 3 lipiec 2008 07:34      [zgłoszenie naruszenia]

jesli wyrywa ci dobry chirurg to trwa to kilka minut i nic cie nie boli

kolezanka pracuje w klinice ortodontycznej i mowila, ze chirurg patrzy na zdjecia, a po kilku minutach masz spokoj

1812 - klęska Napoleona pod Moskwą
1912 - katastrofa Titanica
2012 - Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wyrywanie ósemki

Strony: 1 2 3 4 5 6 7