FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21004 razy ¬

ROZRYWKA | Zdrowie
wyrywanie ósemki 
[powiadom znajomego]    
Autor "wyrywanie ósemki"   

snowee
 Wysłana - 3 lipiec 2008 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

No to ja napiszę coś od siebie.

Wyrywać ich nie trzeba o ile nie przeszkadzają. Moje niestety mi przeszkadzały. Miałem podobnie do Sahara, czyli rosły tak, że roz******lały mi 7. Oczywiście na 1 rzut poszlo prześwietlenie i po nim dopiero pojechałem do chirurga dentystycznego. Usuwali mi dwie 8 z jednej strony (gorna i dolna) na raz.

Zabieg wyglada mniej wiecej tak, ze siedasz roz***any na fotelu no i Cie znieczulaja. Znieczulenie jak znieczulenie, wiadomo. Podczas zabiegu nie czuc bolu, ale odglosy jakie towarzysza wyrzynaniu sa masakryczne Chirurg u ktorego bylem robil zaka na raty, czyli rozbijal. Mial takie problemy z jego wyjeciem, ze roz***al mi cala boczna scianke ust od naciskania. Niemal kladl sie na mnie, bo mial chyba za malo sily, zeby mi tego zeba wyciagnac. Pomeczyl sie pomeczyl no i po zabiegu. Podchodze do lustra a tam cala morda we krwi Dziaslo zaszyte. Na drugi dzien mialemcala morde z prawej strony spuchnieta. Moglem przez 3 dni jesc tylko kaszki, bo ledwo co morde otwieralem. Nie mozesz za wiele robic, bo w kazdje chwili moga puscic szwy a wtedy prze***ane. Minelo troche czasu, nie pamietam dokladnie ile, ale cos kolo 2 tyg i opuchlizna juz zeszla. Pojechalem na sciaganie szwowo i wlasnie to najbardziej bolalo mnie ze wszystkich czynnosci przy tych ***anych zebach xD Nie dali mi takich, ktore same sie rozpuszczaja i jeded szew sie ***any zaklinowal Na******lalo jak nie wiem, ale jakos sie przezylo. Tez mam lakkiego stracha przed wy***aniem zebow z lewej strony, ale szczerze mowiac poki co mi nie przeszkadzaja wiec sie nie wybieram Powodzenia

xaniax91x
 Wysłana - 3 lipiec 2008 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

moja sis miała wyrywane ósemki. tzn miała znieczulenie miejscowe i chirurg jej wyrywał. maila szwy. łoj nacierpiała sie niezłe. ale szwy jej same odpadły i było ok. lepiej je szybko usunąć bo one bardzo sie krzywią a poza tym szyb ko sie psuja. same problemy z nimi.

mattylda
 Wysłana - 7 maj 2009 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

Zazdroszczę tym, którzy mieli ósemki usuwane w taki bezbolesny sposób i szybko im się goiło.
Mi wyrywali ósemki - dwie, górną i dolną - we wtorek o 13.
Trwało to pół godziny.
Dostałam dwa znieczulenia a i tak mnie bolało.
Też mi dentystka wciskała, że to niemożliwe, żebym czuła jakiś ból - ale czułam.
Cały wtorek krwawiłam.
W nocy nie mogłam spać, bo mnie bardzo bolało.
W środę rano zemdlałam - złamałam sobie nos ;]
To się dopiero nazywa sierota.

Zastanawiam się, kiedy mogę zacząć płukać jamę ustną szałwią, bo przecież nie mam jak umyć zębów, a nie chcę, żeby wdało się jakieś zakażenie, infekcja ;O
Dentystka mówiła, że do piątku powinno być ok - ale jak patrzę na siebie i czuję ten ból, to nie wydaje mi się, żeby zanosiło się na tak szybką poprawę ;/

elvisiak
 Wysłana - 7 maj 2009 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

No mój kumpel miał usuwaną ósemę. Przez tydzień chodził z 2 razy większym ryjem, mówił że 3 dni to w chvj go bolało, później lepiej. Jeśli nie rośnie jakoś patologicznie (jak ktoś już napisał) to zostaw w spokoju.

Zjedz tę żabę!

Znawca -

mattylda
 Wysłana - 7 maj 2009 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm..
Dentystka ;], która mi wyrywała zęby powiedziała, że powinnam płukać szałwią.
Ale jako, że jej nie ufam, zadzwoniłam do innej pani chirurg po poradę.
Pani chirurg powiedziała, żeby w ogóle niczym tego nie płukać, że antybiotyk sobie poradzi.

I jak tu wierzyć lekarzom ? :O
Jeden to, drugi co innego... bez sensu.

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 9 maj 2009 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

ja *******e ja to bede musial w koncu zrobic

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Nonsens
 Wysłana - 9 maj 2009 12:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ta, nic nie boli. Hvja prawda

Miałem dobre dwa tygodnie meksyk w mordzie przez te jej kvrewskie narzędzia tortur

Znawca -

Prosty_DG
 Wysłana - 9 maj 2009 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dokladnie, nie to zebym kogos straszyl, ale takie pievdolenie ze nie boli jest nic nie warte. Mialem wyrywane dwie osemki, osobno kazda. Te dziweki jakie temu towarzysza i to szarpanie, rozjevbana warga i plucie krwia przez 2 dni sa nie do zniesienia. Nic sie nie da jesc, bo strach ze sie szwy rozje*ia i ust sie nie da otworzyc. Dolne sa gorsze niz gorne. Ryj jak chomik przez tydzien, jeszcze zdjeciecie szwow.

Nie martwcie sie, jade wyrwac dolna 8 czerwca

Zmieniony przez - Prosty_DG w dniu 2009-05-09 13:03:17

G.K
 Wysłana - 9 maj 2009 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

Przerazacie mnie Tez mi cos po lewej stronie na gorze krzywo rosnie... Kurva, teraz przynajmniej wiem co mnie czeka w niedalekiej przyszlosci

"I know one thing,
Anything is better than that 1 train"

Aquamarine
 Wysłana - 9 maj 2009 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

nienawidzę dentystów, a do tego naczytałam się, że boli. masakra

Chcesz spytać o moje emocje?
Zostały w drugich spodniach.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wyrywanie ósemki