FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 6765 razy ¬

ROZRYWKA | Nasze Szkoy
wysyka bagau do Europy 
[powiadom znajomego]    
Autor "wysyka bagau do Europy"   

kryptonimx
 Wysana - 16 sierpie 2015 18:52        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

W ostatnim tygodniu wrzenia wylatuj na sta do Woch. Bilety kupowaem na ostatni chwil, cay czas liczc, e staniej i spokojnie bdzie mnie sta na dokupienie bagau rejestrowanego. Niestety tak si nie stao, a dodatkowy baga naprawd jest drogi w tych liniach lotniczych. Koleanka rzucia pomys abym nada paczk z bagaem przez kuriera, pono taka opcja wychodzi znacznie taniej, nawet to poowy ceny dodatkowego bagau. Korzysta moe kto z takiego rozwizania? Ja jeszcze nie, dlatego mam pewne obawy.

molier
 Wysana - 17 sierpie 2015 15:40      [zgoszenie naruszenia]

Te wyjedam teraz za granic na duszy okres i nie powiem, te rozwaaem tak opcj. Te ceny linii lotniczych za wykupienie dodatkowego bagau s naprawd z kosmosu wzite, a jak poszukasz jakiego kuriera, najlepiej jednego z tych "tanich" to naprawd cakiem sporo moesz zaoszczdzi.

Jeli posuchalicie matki, ojca, ksidza, faceta z telewizji czy jakichkolwiek innych ludzi, kt

Frank Zappa

wiadomix
 Wysana - 18 sierpie 2015 11:07      [zgoszenie naruszenia]

Ja korzystaam z takiej opcji, tak jak oboje wyej pisalicie znacznie taniej to wychodzi, dlatego si na to zdecydowaem. Wklejam wam link do bloga jednego z porednikw kurierskich, macie tam instrukcj jak odpowiednio zapakowa taki baga, aby wasza przesyka dosza na czas: [http://www.wysylajtaniej.pl/blog/jak-wyslac-walizke-kurierem/]

molier
 Wysana - 18 sierpie 2015 21:32      [zgoszenie naruszenia]

A korzystae moe wiadomix z tego caego wysyajtaniej? Widz, e tutaj cena za wysyk paczki jest jeszcze nisza, ni w przypadku kuriera, ktrego sprawdzaem ostatnio. Moesz mi napisa jak u nich wyglda sprawa wysyki, co trzeba zrobi, aby nada paczk?

Zmieniony przez - molier w dniu 2015-08-18 21:33:06

Jeli posuchalicie matki, ojca, ksidza, faceta z telewizji czy jakichkolwiek innych ludzi, kt

Frank Zappa

wiadomix
 Wysana - 19 sierpie 2015 08:29      [zgoszenie naruszenia]

Tak, wanie z nich korzystaem wysyajc mj wakacyjny baga. Aby nada paczk musisz si zarejestrowa na ich stronie, a potem ju tylko nadajesz paczk, wpisujc jej dokadne wymiary i adres odbiorcy w specjalnym formularzu na stronie www. Patno odbywa si przelewem i nastpnego dnia kurier zjawia si u ciebie po odbir paczki.

INSOMNIA
 Wysana - 19 sierpie 2015 14:31      [zgoszenie naruszenia]

[hasla.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/wysy%C5%82aj+taniej]

Sam niedugo bd wysya za granic baga i raczej zrobi to przez konkretn firm ni jakiego porednika.

Zmieniony przez - q2w w dniu 2015-08-19 14:38:40

veradonna
 Wysana - 27 sierpie 2015 13:04       [zgoszenie naruszenia]

>>Sam niedugo bd wysya za granic baga i raczej zrobi to >>przez konkretn firm ni jakiego porednika.

Taki "porednik" czyli waciwie broker usug kurierskich, jak wymieniony tu portal wysyajtaniej.pl, rni si w zasadzie od zwykego kuriera, waciwie tylko ni cen wysyki paczek. Przecie oni tylko przyjmuj zlecenia, a ostatecznie paczki s i tak wysyane przez kuriera typu UPS (czy jakiego sobie tam wybierzesz). Opinie na ich temat oczywicie s rne, ale z tego co pamitam to maj zdecydowan przewag pozytyww jeli chodzi o jako realizacji wysyek. Oczywicie zawsze znajdzie si kilku malkontentw (bo ktry kurier nie ma negatyww?), ale z tego co czytaem, to w tym przypadku pisz je gwnie *****e, ktrzy nie potrafi poda poprawnych wymiarw paczki, zaniaj a pniej si al e dostaj wyrwnanie koszw.

Zmieniony przez - veradonna w dniu 2015-08-27 13:05:01

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Przegld tygodnia

wysyka bagau do Europy