FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6748 razy ¬
 
ROZRYWKA | Nasze Szkoły
wysyłka bagażu do Europy 
[powiadom znajomego]    
Autor "wysyłka bagażu do Europy"   
 
kryptonimx
 Wysłana - 16 sierpień 2015 18:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

W ostatnim tygodniu września wylatuję na staż do Włoch. Bilety kupowałem na ostatnią chwilę, cały czas licząc, że stanieją i spokojnie będzie mnie stać na dokupienie bagażu rejestrowanego. Niestety tak się nie stało, a dodatkowy bagaż naprawdę jest drogi w tych liniach lotniczych. Koleżanka rzuciła pomysł abym nadał paczkę z bagażem przez kuriera, ponoć taka opcja wychodzi znacznie taniej, nawet to połowy ceny dodatkowego bagażu. Korzystał może ktoś z takiego rozwiązania? Ja jeszcze nie, dlatego mam pewne obawy.

 
molier
 Wysłana - 17 sierpień 2015 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

Też wyjeżdżam teraz za granicę na dłuższy okres i nie powiem, też rozważałem taką opcję. Te ceny linii lotniczych za wykupienie dodatkowego bagażu są naprawdę z kosmosu wzięte, a jak poszukasz jakiegoś kuriera, najlepiej jednego z tych "tanich" to naprawdę całkiem sporo możesz zaoszczędzić.

_______________________________
 
Jeśli posłuchaliście matki, ojca, księdza, faceta z telewizji czy jakichkolwiek innych ludzi, kt

Frank Zappa

 
wiadomix
 Wysłana - 18 sierpień 2015 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja korzystałam z takiej opcji, tak jak oboje wyżej pisaliście znacznie taniej to wychodzi, dlatego się na to zdecydowałem. Wklejam wam link do bloga jednego z pośredników kurierskich, macie tam instrukcję jak odpowiednio zapakować taki bagaż, aby wasza przesyłka doszła na czas: [http://www.wysylajtaniej.pl/blog/jak-wyslac-walizke-kurierem/]

 
molier
 Wysłana - 18 sierpień 2015 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

A korzystałeś może wiadomix z tego całego wysyłajtaniej? Widzę, że tutaj cena za wysyłkę paczki jest jeszcze niższa, niż w przypadku kuriera, którego sprawdzałem ostatnio. Możesz mi napisać jak u nich wygląda sprawa wysyłki, co trzeba zrobić, aby nadać paczkę?

Zmieniony przez - molier w dniu 2015-08-18 21:33:06
_______________________________
 
Jeśli posłuchaliście matki, ojca, księdza, faceta z telewizji czy jakichkolwiek innych ludzi, kt

Frank Zappa

 
wiadomix
 Wysłana - 19 sierpień 2015 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, właśnie z nich korzystałem wysyłając mój wakacyjny bagaż. Aby nadać paczkę musisz się zarejestrować na ich stronie, a potem już tylko nadajesz paczkę, wpisując jej dokładne wymiary i adres odbiorcy w specjalnym formularzu na stronie www. Płatność odbywa się przelewem i następnego dnia kurier zjawia się u ciebie po odbiór paczki.

 
INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2015 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

[hasla.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/wysy%C5%82aj+taniej]

Sam niedługo będę wysyłał za granicę bagaż i raczej zrobię to przez konkretną firmę niż jakiegoś pośrednika.

Zmieniony przez - q2w w dniu 2015-08-19 14:38:40

 
veradonna
 Wysłana - 27 sierpień 2015 13:04       [zgłoszenie naruszenia]

>>Sam niedługo będę wysyłał za granicę bagaż i raczej zrobię to >>przez konkretną firmę niż jakiegoś pośrednika.

Taki "pośrednik" czyli właściwie broker usług kurierskich, jak wymieniony tu portal wysyłajtaniej.pl, różni się w zasadzie od zwykłego kuriera, właściwie tylko niżą ceną wysyłki paczek. Przecież oni tylko przyjmują zlecenia, a ostatecznie paczki są i tak wysyłane przez kuriera typu UPS (czy jakiego sobie tam wybierzesz). Opinie na ich temat oczywiście są różne, ale z tego co pamiętam to mają zdecydowaną przewagę pozytywów jeśli chodzi o jakość realizacji wysyłek. Oczywiście zawsze znajdzie się kilku malkontentów (bo który kurier nie ma negatywów?), ale z tego co czytałem, to w tym przypadku piszą je głównie *****e, którzy nie potrafią podać poprawnych wymiarów paczki, zaniżają a później się żalą że dostają wyrównanie koszów.

Zmieniony przez - veradonna w dniu 2015-08-27 13:05:01

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.] 
Przegląd tygodnia

wysyłka bagażu do Europy