FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14605 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
wzór sprzeciwu do wyroku sadowego 
[powiadom znajomego]    
Autor "wzór sprzeciwu do wyroku sadowego"   

rysh
 Wysłana - 30 listopad 2005 12:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

szukam wzoru do sprzeciwu do wyroku sadowego, dostalem 20 godzin pracy za rzekome bluzganie na ulicy (bo odmowilem przyjecia mandatu).

Gdzie moge przeczyatć treść artykułu 506 § 3kpk i artykułu 506 3kpk?

curf
 Wysłana - 30 listopad 2005 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.krakow.so.gov.pl/index.php?go=4&inf=4]
Art. 506. § 1. Oskarżonemu i oskarżycielowi przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu do sądu, który wydał wyrok nakazowy, w terminie zawitym 7 dni od doręczenia tego wyroku.
§ 2. Prezes sądu odmawia przyjęcia sprzeciwu, jeżeli został wniesiony po terminie lub przez osobę nieuprawnioną.
§ 3. W razie wniesienia sprzeciwu wyrok nakazowy traci moc; sprawa podlega rozpoznaniu na zasadach ogólnych.
§ 4. Jeżeli w sprzeciwie podniesiono wyłącznie zarzuty przeciwko rozstrzygnięciu o roszczeniu cywilnym, wyrok nakazowy traci moc tylko w tej części, a sąd na posiedzeniu pozostawia powództwo cywilne bez rozpoznania.
§ 5. Sprzeciw może być cofnięty do czasu rozpoczęcia przewodu sądowego na pierwszej rozprawie głównej.
§ 6. Sąd rozpoznający sprawę po wniesieniu sprzeciwu nie jest związany treścią wyroku nakazowego, który utracił moc.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

rysh
 Wysłana - 30 listopad 2005 17:10       [zgłoszenie naruszenia]

dziekuje.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

wzór sprzeciwu do wyroku sadowego

Warto przeczytać: e-pozyczki w sieci - nowy sposób na inwestycję? | operator komórkowy a prawo | dostępność biletów, a jazda na gapę !!??!!?!? | co mam teraz zrobic | Mandaty MPK | akcje bph | giełda. | Fotoradar, a wykładnia prawa na policji. | pytanie odnosnie giełdy | Allegro | znalezione nie kradzione | Pomoc publiczna 'de minimis' | Publiczne przeklinanie | Umowa-zlecenie a status ucznia/studenta | rejestraja i prowadzenie stowarzyszenia | Gra na gieldzie. | syn z ojcem | największe kvrestwo | świnki morskie | kobiety dojrzale | czarna bila | kamera sportowa | Natasza urbanska | Natasza Urbańska | witaminy w ciazy | szczecin sex | thomas ligotti | dildo | allahu akbar | karta pamieci memory stick pro | mój pokój | jezioro marzeń | port elizabeth | uzywane laptopy z niemiec | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.