FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 921 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
wzmacniacz do samochodu pilne!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "wzmacniacz do samochodu pilne!!"   

__Kryniu
 Wysłana - 13 listopad 2004 17:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34814802]

co o nim sadzicie?
chce kupic wzmacniacz do samochodu tanim kosztem, mam 2 glosniki magnata 2x70 rms narazie podloncze je pod wzmacniacz(teraz graja pod radiem 4x50)
a potem jakis sub sie kupi i podlonczy pod wzmacniacz

masz kontakt z bazą

syringe
 Wysłana - 13 listopad 2004 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

jak masz malo kasy to bierz...

__Kryniu
 Wysłana - 13 listopad 2004 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

no mam malo kasy:)
a do ilu go brac??

masz kontakt z bazą

syringe
 Wysłana - 13 listopad 2004 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

do 100max

__Kryniu
 Wysłana - 13 listopad 2004 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

a ile to moze mniec w rms bo gosc mi nie odpisal jeszcze

masz kontakt z bazą

syringe
 Wysłana - 13 listopad 2004 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

malo - kolo tego co radyjko

__Kryniu
 Wysłana - 13 listopad 2004 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

wez nie zartuj ???
to ona nie bedzie za mala zeby tube zasilic??

masz kontakt z bazą

syringe
 Wysłana - 13 listopad 2004 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

jesli da sie zmostkowac to jakos tampociagnie ale niekupuj glosnika wiekszego niz 20cm i mimo wszystko wrzuc go do bass reflex

jazzik
 Wysłana - 15 listopad 2004 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Syringe, czytam tu i tam Twoje wypowiedzi o caraudio i widze, ze jestes odpowiednia osoba do udzielenia mi odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie:

W aucie ktore niedawno kupilem mam na tylnej polce 2 trojdrozne Blaupunkty TCS 2018. Maja 21cm i moc max 180W (75W nominalnej - 2x4 Ohm). Do tego maja wejscia z dwoch stron - jedno tylko na niskotonowy, a z drugiej na wszystkie trzy. Szukalem w necie czegos wiecej na ich temat (np. pasmo przenoszenia), ale nic nie znalazlem. Ale do rzeczy. Do tego mam radio Sony 4x45W i nie wiem, czy mozna bez jakiejs koncowki mocy, czy wzmacniacza je do niego podlaczac. Widze ze wczesniej w wozie byl wzmacniacz, bo kable od radia ida do bagaznika i tam sie koncza, a inne kable (krotkie) sa podlaczone do glosnikow. Plus jest kabel zasilajacy do wzmacniacza. Z tym, ze wczesniej w bagazniku byla tuba. Zaznaczam, ze tuby nie chce wsadzac, bo potrzebuje miejsce w bagazniku, ale te dwa glosniczki chetnie bym zainstalowal. Jakbys mogl mi powiedziec, jaki to musialby byc wzmacniacz (jakie parametry - zaznaczam, ze praktycznie w ogole sie na tym nie znam) to bylbym zobowiazany. I nie jakis high-endowy, bo cena niestety nie moze byc za wysoka w tej chwili.

PS. Do radia juz sa podlaczone 2 gwizdki i 2 glosniki ok. 15W mocy nominalnej

Zed's dead baby, Zed's dead

syringe
 Wysłana - 15 listopad 2004 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

subwoofer to nei az taki problem zainstalowac jesli nawet masz malo miejsca - mozna go wrzucic w miejsce kola zapasowego, tzn do wneki od wewnwtrznej strony felgi(ale skrzynei lepiej zeby wtedy budowala Ci firma, poprosisz zeby prosta konstrukcje bez obijania w materialy itp to bedzi etaniej). W najgorszym wypadku mozesz dac subwoofer nawet pod siedzenie
co do zasilania - im lepszy(zazwyczaj drozszy) wzmacniacz tym lepiej, lecz z glosnikow tych to nieuzyskasz zabardzo czystego brzmienia wiec nastaw sie na formy relatywnei tanie - pioneer, blaupunkt, magnat, zaraz Ci cos poczukam na allegro

syringe
 Wysłana - 15 listopad 2004 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

[allegro.pl/show_item.php?item=34618295]

no cos takiego

wazne zeby byl znanej przez Ciebie firmy(ale nei boshmann czy first )

bierz 4 kanalowke i bedzie dobrze gralo

roznic w jakosci na tym poziomie cenowym i przy tych glosnikach(domyslnie niezadobrym radyjku) raczej nieodczujesz, bo domyslam sie ze co do konfiguracji sprzetu, okablowania montazu itd to tez kiepsko u Ciebie

dobrze jakbys wyrwal jakas 4kanalowke duza np PYLE - sam mam narazie taki sprzecik(dokladnei niepamietam modelu bo dawno niezagladalem do bagaznika i jest zawalony piachem kurzem itp ) i sprawuje sie swietnie jak na ta mam nadzieje ze jzu niedlugo jego jedyną funkcja bedzie zasilanie glosnikow dla pasazerow z tylu

w kazdym razie najlepiej pioneer bo blaupunkt magnat i mac audio to mi troche podsmiarduja tendencja do podrabiania ze to tak nazwe i 4 kanałki koniecznie, bo zawsze bedzies zmial zasilanie dla subwoofera jesli sie jednak zdecydujesz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

wzmacniacz do samochodu pilne!!

Strony: 1 2

Warto przeczytać: co za 25.000-30.000 | Najlepsze auto w klasie mniejszych samochodów. | Początki.... | Fotki Waszych ulubionych wozow | Garbi rulezzzzz :D | Mazda 323 C '94-specyfikacja | wzmaniacz do tuby | FILMY | Piękna Alfina - wybranka Vlada | Głupi francuzi!!! | Opellll Omegaaaaaaaa | Nissan Patrol | Linki | Przegląd | "Oddam" beczke w dobre rece. | Wymiana tarcz zegarów - wskazówka - jak ją zdiąc ? | jpeg | honda jazz | informatyka | fce | fapowanie | zdjęcia dziewczyn | zdjęcia lasek | seks zdjęcia | nurkowanie | alcovit | najlepsza wkręta roku | linux | stronki xxx | sylwia nowak | sylwia nowak playboy | Star Foods | audi 80 b4 zlom | monesca | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.