FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1502 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
złącze w k550i 
[powiadom znajomego]    
Autor "złącze w k550i"   

mikolaaj_
 Wysłana - 11 styczeń 2010 19:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Otoz mam problem ze zlaczem tym na sluchawki, ladowarke, kabel do kompa itd. w SE k550i. Nie ma chyba gdzies styku, probowalem juz czyscic spirytusem zlacze i igla. Nie zawsze wylapuje kabel od kompa, sluchawki czasem nie dzialaja w ogole, czasem jakbym byl pod woda z Ladowarka wszystko ok, ale ona korzysta tylko z 2 stykow.

Mam 2 pytania. Mozna cos jeszcze zrobic samemu w domu ? Ile bedzie kosztowala wymiana zlacza na oko, moze ktos to robil ? Wiem, ze wystarczy tylko przelutowac zlacza, ktore na allegro kosztuje 5zl, ale nie chce samemu nic ryzykowac.

%)

Znawca -

siwex19
 Wysłana - 11 styczeń 2010 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

też tak miałem w k800 i sprzedałem chvja bo te SE to gówno jest

Boga nie ma...:(
Jest Motór!!

Specjalista -

mikolaaj_
 Wysłana - 11 styczeń 2010 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

no odpowiedz konkretna ...

%)

Znawca -

EricCartman
 Wysłana - 11 styczeń 2010 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

No z tymi złączami w tych SE to załamka ja miałem k550 i aktualnie c702 i w obu modelach mam/miałem ten sam problem :( czyszczenie nic nie daje. Ale podobno za jakiś czas w SE będą już złącza microUSB

cr3ew
 Wysłana - 11 styczeń 2010 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

bez lutowana da rade wcisnac zlacze k550i bo sam wymieniałem, wystarczy torx i troche chęci, w internecie są nawet instrukcje video, wystarczy trochę poszukać

Kisielu
 Wysłana - 11 styczeń 2010 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie, jeżeli po powierzchownym czyszczeniu nie jest lepiej, to pozostaje wymiana całego złącza. Chociaż może i pomogłoby jakieś dociśniecie do płyty głównej, albo coś.. nie wiem jak to wygląda w SE...
Mechaniczne uszkodzenie interfejsu w kablu wykluczamy(że siakiś styk nie dociska), bo podłączasz inne przewody tak?

Zmieniony przez - Kisielu w dniu 2010-01-11 23:36:18

Ekspert -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 12 styczeń 2010 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

w k800 jest to samo

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Ekspert -

mikolaaj_
 Wysłana - 12 styczeń 2010 18:24       [zgłoszenie naruszenia]

no przewod od ladowarki dziala, w czwartek sie wybiore i popytam w serwisach ile chca za wymiane

%)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

złącze w k550i

Warto przeczytać: W705 proszę o opinie | Internet mobilny typu PLAY | Realtek Audio HD | Asus N61VG | Jak zgrać? | Nowy tel dla fila który? | Samsung S3650 (Corby) - jakie opinie? | Laptop do pracy - 2200-2500zł | TELEFONIK 1200max wifi gps | Kurs obrabiarek CNC czy warto ?? | Bardzo proszę o pomoc | Steam Counter strike 1.6 | Tel. kom - pomoc | Notebook do około 2100 zł | Czasem komp się wyłącza | Reanimacja wiatraka na procku | mariola jaworzno | Mam 13 lat | igraszki z kotkiem | Filmy warte obejrzenia | polski sex | the sims 4 | the sims 4 zuza | playboy kwiecień | playboy 2017 | kalendarz ckm | bigoreksja | AntyKebab | denaturat | fotka tv wixa | analna masturbacja | młodzi onani | kajdan | kajdankach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.