FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4754 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
z kobietami ;/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "z kobietami ;/"   

Kubaa21
 Wysłana - 17 luty 2006 13:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam dziewczyne od pewnego czasu i mysle ze to juz wkoncu cos powaznego kochamy sie i mysle ze ona mnie tez choc uczuc do konca nie mozna byc pewnym, ale strasznie mnei denerwuje bo opowiada mi o swoich bylych facetach i o nowo poznanych kolegach i o imprezach a to jest najgorsze co moze robic dziewczyna. Co o tym sadzicie mowi to obojetnie czy ma jakis cel..

djNokio
 Wysłana - 17 luty 2006 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Stary mam to samo, ja przeprowadzam gre wstępną, a ona mi opowiada i jakichs pedałach z grupy itp. Jak sie bardziej postaram i dojde do sedna to na szczescie sie zamyka ale ****a drazni mnie to niesamowicie. Juz jej dawalem do zrozumienia, ze gówno mnie obchodzą jej koledzy ale jednak czasami o tym zapomina. Jak uda ci sie rozwiazac ten problem to napisz jak to zrobiles :D

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

Qapek
 Wysłana - 17 luty 2006 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Po prostu trzeba jej uswiadomić, że o niektórych rzeczach nie rozmawia się ze swoim chłopakiem. Ja juz taką rozmowe z dziewczyną miałem.

Kubaa21
 Wysłana - 17 luty 2006 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

djNokio no mowie Ci przegina nie raz, nawet sie z nia poklocilem a ta dalej mi nawija nienawidze tego sluchac.. jak mi sie uda to zmienic to dam znac a Ty tez sie ze man podziel swoimi poczynaniami w tej sprawie pozdrawiam

nupel
lachoniator
 Wysłana - 17 luty 2006 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

To spytaj sie jej poco Ci mowi o swoich bylych ? jak jej bylo tak dobrze z nimi wczesniej to neich donich wraca jak ty jej niepasujesz przeciez niebedziesz sie zmienial/upodabnial do jej bylych by ona byla szczęsliwa!

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Przemek198
 Wysłana - 17 luty 2006 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

jesli rozmowa nic nie dała to ponawijaj jej o swoich byłych, o kumpelach ze szkoły i niech sie przekona jak to fajno...

Kubaa21
 Wysłana - 17 luty 2006 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

jak jej mowie ze mnei w ogle nie obchodza jej byli i koledzy z jej paczki ktorzy sie do niej podwalaja i Ci co ja na imprezach podrywaja itd no przeciez az sie gotuje jak mi opowiada a jak widzi ze jestem wk... to mowi ze jestem dla neij najwazniejszy itd ale notorycznie wraca do tego tematu, nie wiem czy tak mowi zeby mnie wk... czy tak jakos ja nachodzi poprostu ??

Ambrozy997
 Wysłana - 17 luty 2006 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

Chlast w pysk i po sprawie...
a tak serio (to u góry nie było poważne w żadnym calu, żeby nie było :)) to prawdopodobnie jest duża szansa, że ona liczy na otrzymanie od Ciebie tego co dawali jej tamci, a że coś możesz np. pominąć to nawija i nawija. Przyznaje 100% racji, że jest to niezwykle wq(ne)rwujące i sam nie wiem czy bym wytrzymał bez wybuchu. Życze powodzenia...

nupel
lachoniator
 Wysłana - 17 luty 2006 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

mozliew ze che wzbudzic w tobie zazdrosc !
ty staraj sie nieokazywac zdenerwowania bo ja to chyba podnieca
a jak sie juz mocno w****isz to powiedz tak "Co mnie obchodza twoi znajomi,jak Ci zle to idz do nich"
laska zrozumie ze Cie to denerwuj i ze jak bediz etak dalej mowic onich to moze Ciebie stracic !

brutalne ale moze zadzialac

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Frytaman
 Wysłana - 17 luty 2006 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

Moim skromnym zdaniem ona stara sie sprawic abys byl za******cie zazdrosny. Moze nie pokazujesz jej ze Ci na niej zalezy... Poopowiadaj czasem co Ty byc im nie zrobil gdybys ich dopadl itp. powinno pomoc

ysabell
 Wysłana - 17 luty 2006 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

Naiwniacy z was...

Twoja kochana mówi tak dlatego żeby wzbudzić Twoje większe zainteresowanie, a moze nawet zazdrość,
myślę że nie dajesz jej wystarczjącego potwierdzenia, że jest piękna i wogóle the best...(wiesz komplementy potrafią zdziałać cudawięc szuka tego potwierdzenia gdzie indziej...

Ps jeśli komplementarski sposób Ci nie pasuje to jest jeszcze jeden na ukrócenie takiego stanu rzeczy, zacznij mówić jak Ciebie dziewczyny podrywają i jakie masz fajne koleżanki....gwarantuje że coś się zmieni!

pozdrawiam

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

z kobietami ;/

Strony: 1 2 3 4 5 6