FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2964 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
z pogodą jest coś nie tak, albo ze mną albo ze wszyskimi facetami 
[powiadom znajomego]    
Autor "z pogodą jest coś nie tak, albo ze mną albo ze wszyskimi facetami"   

elchuka
 Wysłana - 17 lipiec 2005 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

no to kolezanka dobre wejscie zrobila

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 17 lipiec 2005 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

Może dasz foto to wtedy można będzie się konkretnie wypowiedzieć.
Więc jak?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

elchuka
 Wysłana - 17 lipiec 2005 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

Fota obowiazkowa skoro sie ogladaja to nie ma sie czgo wstydzic, tylko daj bez makijazu pozdr

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 17 lipiec 2005 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

Z makijażem też może być ale jeśli dasz bez makijażu to będzie bardziej pasowało do postu.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Raptor10
 Wysłana - 17 lipiec 2005 12:44      [zgłoszenie naruszenia]

niektore dziewczyny wogole nie muszą nosic makijazu , bo mają ładną bużke a taki makijasz w dodatku mocny jak to czesto bywa zniecheca :P albo powoduje wrażenie że taka dziewczyna to zwykła k...a i wtedy nie ma co sie oglądać ja uwielbiam dziewczyny co praktycznie nie uzywaja tapety :) a jelsi juz to tylko jakis delikatny makijazyk taki niezauważalny

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

misiu-
 Wysłana - 17 lipiec 2005 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

dobra ale nikt nie zauwazyl ze dziolcha co zalozyla ten topic uwaza sie za najpiekniejsza i fogle naj i zeby sie jeszcze dowartosciowac to zalozyla taki temat?
no chyba ze jest moby dickiem i sie dowarosciowuje... sam juz niewiem...

acha voodoo =***

Specjalista -

Revoltman
 Wysłana - 17 lipiec 2005 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

"Czasami dla wiekszosci pewna dziewczyna moze wydawac sie przecietna... ale znajdzie sie taki jeden, dla ktorego owa dziewczyna bedzie najpiekniejsza na swiecie... i tak to sie wszystko zaczyna "

no ja to akurat znam po sobie

"moze dlatego - ze naturalnie wygladasz? calkiem inaczej od tej calej zgraji szmatlawcow, szmir, tapeciar i typiar?
"

hmm, troche obrażające dla tych, które noszą tapetę, może po prsotu czują się bardziej komfortowo chcoiaż są łądne.

Ja zawsze byłem przeciwko makijażowi, anty odrazu jak był makijaż to papa, ale keidyś to sie zmieniło. Nie każda musi mieć pizze na twarzy, może po prstu lubi i tyle, jedne umiejąsię malować pro a inne nie i robiąto jak stare baby "na papugę" tanimi kosmetykami.

nuriko
 Wysłana - 17 lipiec 2005 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

"Misiu"... chyba nie nadajesz się na psychologa, bo z analizą tekstu ( a co dopiero mówić o analizie psychiki)jest u Ciebie słabiutko...NIe uważam się na naj, daleko mi do tego, a dowartościowuję się w inny, znacznie przyjemniejszy sposób. Za to wiele słyszałam o nałogowych krytykach, bezpodstawnie oceniających innch...
Chętnie dałabym jakieś zdjęcie ale nie mam zadnego na kompie (tia...tylko bez głupich komentarzy proszę).

Chciałabym jeszcze coś sprostować: dbam o siebie, spodnie nigdzie mi się nie wrzynają itp. itd.
aaaa... i prosiłabym, zamiast wyrzywac się na mnie może moglibyście odpowiedzieć na zadane w topicu pytanie (dziekuję czarnymotylu), bo to istota całego tematu ( oczywiście jak byście nie zauważyli, tamto to tylko wstęp)

NuRiKo!! NuRiKo!!

misiu-
 Wysłana - 17 lipiec 2005 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

ale ja w zadnym badz razie nie chce byc psychologiem i wg mojej analizy wyszlo to co wyszlo, bo skoro sie za toba ogladaja to jestes widocznie ladna, ale czy to powod zeby zakladac odrazu topic i sie pytac?
eee?

Specjalista -

shnosnas
 Wysłana - 17 lipiec 2005 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

nuriko: temat jest bez sensu -z ałóz jakiś inny.

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

z pogodą jest coś nie tak, albo ze mną albo ze wszyskimi facetami

Strony: 1 2 3 4 5 6