FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4212 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
z przyjaciela w kochanka?:/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "z przyjaciela w kochanka?:/"   

rolex_18
 Wysłana - 8 lipiec 2008 20:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam taka sprawe...jestem z dziewczyna juz rok. Caly czas mi mowi ze powinnismy miec swoich znajomych ,,, chlopakow -dziewczyny.Ona ma wiecej znajomych chlopakow.ale nie bralem sobie tego do glowy. problem sie pojawil na weekendzie.pisze czesto na gg i sms ze znajomym(to jest chlopak kolezanki).nie mowila mi o tym czesto... ostatnio jak jej nie bylo to wszedlem na jej gg... co sie okazalo to byl jeszcze rok temu jej chlopak . krecili wczesniej ze soboa i ona chciala wrocic ale nie wyszlo i jest ze mna. Bardzo czesto ze soba rozmawiaja pisza sms... prawie tyle co ze mna swoim chlopakiem.powiedzialem jej o tym ,ze moze zle zrobilem ze czytalem wiadomosci ale teraz wiem wiecej na ten temat. dopiero po tym przyznala mi sie ze byli kiedys razem i ze nic ich nie laczy i ze sa tylko przyjaciolmi... ALe ona i on wypisuja takie 2-znaczne rzeczy.mowi jemu o wszystkim co sie dzieje miedzy nami o tym ze sie godzimy zrywamy. raz nakrylem ja jak pisala sms o 12 w nocy do niego ...pisala do niego wieczorami bo ponoic sie nudzi w pracy. potem przeczytalem na gg wiadomosc "moj amannt dopadl sie do telefonu i nakryj nasze sms". przeprosila za to ale nie wiem co mam o tym myslec... niby pisze z roznymi chlopakami ale to mnie nie pokoi:(((( przez to malo co sie nie rozstalismy.nie wiem czy nie przesadzam z tym wszystkim... moglibyscie cos napisacna ten temat i przepraszam ze tak pisze.Ps.mam 20 lat ona 21.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 8 lipiec 2008 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

Nie powinieneś czytać jej esów, tak samo jak przeglądać gg....
Ale tak poza tym to moim zdaniem laska leci w chvja ostro. Brak zaufania w waszym związku, a to dobrze nie wróży.

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Sm3agol
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

Olej, zaloze sie ze skonczy sie tak ze jak zrobisz sie wieksza faja to tamten wykorzysta okazje i do siebie wrocą. Powiedz jej odrazu jak sie sprawy maja, Albo stary fagas albo Ty.

Zmieniony przez - Sm3agol w dniu 2008-07-08 21:14:14

thomekh
PIZZERMAN
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

MoonSp jak leci w chvja pogadać sobie nie można ?

Znawca -

Sm3agol
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

Jak by mi baba sie zwierzala jakiemus fagasowi zamiast mi to kopną bym ja w dupe z miejsca.

thomekh
PIZZERMAN
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

zapewne są to rozmowy typu;
on: czesc co slychac??
ona: a troche wkurzona jestem
on: czemu ?
ona: poklocilam sie z chlopakiem
on: przykro mi z tego powodu

rzeczywiście moc zwierzeń

Znawca -

Sm3agol
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Niewiem, to nie ja czytalem jej smsy i archiwum, ale jezeli juz zalozyl temat to mogl tam cos ciekawego wyczytac.

Kukułek
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

ehh takie życie, gdzie człowiek nosa nie wsadzi tam gnój znajdzie, więc lepiej sobie odpuścić.

Specjalista -

Messim
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

kukułek ma racje, czym się więcej szuka tym więcej gówna się widzi?
Moim zdaniem powinieneś postawić jej ultimatum, przy czym poważnie porozmawiać, ja miałem podobny problem i zrobiłem tzn suszarkę fergusona swojej dziewczynie i jej przeszło :)

Ogólnie to jest zajebiście

thomekh
PIZZERMAN
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

suszarkę fergusona

na czym to polega?

Znawca -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 8 lipiec 2008 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiednik rimmingu tylko robisz posuwasz się głębiej

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

z przyjaciela w kochanka?:/

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Co robić? Jak zapomnieć? | Ona chce czekac. | hmm | Sie pogubiłem | Potrzebuje pomocy | Mowi prawde czy to zagranie? | Studniówka ex | czy to ma sens??? | Nowy doradca - Evana. | czy mam ją olać ? | jak wskrzesić iskrę???? | dlaczego tak jest?????? | da sie tak? | Problem z zaangażowaniem się kobiety - nie może się zdecydować | Jakie kwiaty dla koleżanki w szpitalu? | 50 THINGS A MAN SHOULD THINK ABOUT HIS WOMAN | bizuteria | wstawianie zdjęć | wstawianie | ebay zakupy w usa | _niuton_ | bokserki | pomnik pudziana | pudziana | radom | były dziewczyny | viamax | Krakvet | lukrecja1977 | romantyzm | do ktA ,A,rego roku A 1A ycia | kardigan | cardigan | kompyter poleasingowy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.