FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6690 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
z włosami czy bez?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "z włosami czy bez??"   

VooDooDoll
 Wysłana - 11 lipiec 2005 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

jajka ogolone muszą byc i basta! Góra wystarczy jak będzie przycięta, żeby włochy nie kiziały w nos. Absolutnie nie na zero, bo wygląda to komicznie. Tym bardziej jak wszędzie dookoła( na nogach i brzuchu) sa włosy.
Poza tym, wygolony na zero penis zawsze będzie mi się kojarzył z ekshibicjonistami w parku, oni zawsze maja wszytsko wygolone...

Zmieniony przez - VooDooDoll w dniu 2005-07-11 00:58:47

Specjalista -

korian
 Wysłana - 11 lipiec 2005 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

a ja nigdy swojego nie ogole!

Ekspert -

kowalski22
 Wysłana - 11 lipiec 2005 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam lubie czuc wiatr w grzywie. Dobry kon powinien ja miec.
A poza tym mojej dziewczynie to zupelnie nie przeszkadza. Wrecz przeciwnie. Obrazilaby sie chyba na mnie jakbym sie wygolil. A pod pachami jakbym sie ogolil to juz masakra. Facet to facet (sorki jesli niektorych obrazilem)

Revoltman
 Wysłana - 11 lipiec 2005 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

Mi przeszkadza. Albo mają być idealnie zawsze zgolone, albo dłuższe, bo taki kruciutkie są ostre i przeszkadzają(piszę o dwóch strona on i ona). Jest już podobny temat.

MadeByYou
 Wysłana - 11 lipiec 2005 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Kowalski to tak do twojej wypowiedzi "facet to facet".
[http://www.insomnia.pl/temat159820_strona8/]
Przeczytaj wypowiedź Fany.

R11 - Specjalistka od PR'u %)
"największy spamer-woman hajdparku" Ashoot
! BABBLING TURTLES ASSOCIATION !
Mafia rodziny Corleone -> żona szefa :*

korian
 Wysłana - 11 lipiec 2005 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

MadeByYou - hmm.. u mnie w mieście jest koleś który też dba w ten sposób o siebie.. depiluje się i nawet nieraz robi sobie makijaż, sorry ale dla mnie są pewne granice. nie mam nic do ludzi którzy przycinają włosy na jajach, ja tego nie zrobie - to mój własny wybór. ale to działa w dwie strony. to że mam włosy łonowe nie znaczy, że o siebie nie dbam, że się nie myję czy nie używam kosmetyków. skoro mi ani mojej dziewczynie włosy na*****u nie przeszkadzają to innym też***** do tego. myć się, schludnie i czysto wyglądać to jest obowiązek każdego człowieka. a to jakie włosy sobie nosi i gdzie to już jego sprawa.. porównywanie więc brudasów do tych "zarośniętych" ma się tak samo jak do tych "wydepilowanych".

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-07-11 17:18:48

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 11 lipiec 2005 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie cche aby moja partnerka goliła sobie miejsca imtymne i ona nie cche abym ja sobie golił

%-)

Specjalista -

MadeByYou
 Wysłana - 11 lipiec 2005 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ech korian.. widzę, że się przejąłeś. A niepotrzebnie. (W sumie to nie pisałam do Ciebie ani nic, ale ok. )
Widzisz.. ja nie mam na myśli facetów, którzy robią sobie makijaż bo dla mnie to również już przesada. Więc nie wiem czemu piszesz "koleś który też dba w ten sposób o siebie".
Nie mam nic do osób takich jak Ty. Nie przycinasz sobie włosów na jajach i spoko. Tu chodziło o opinie niektórych facetów, którzy uważają, że jak mężczyzna dba o siebie troszkę bardziej niż jest to wymagane czyli np. skraca włosy w miejscach intymnych, to już znaczy, że jest gejem. Fana mówił o tym samym, troszkę z przesadą, ale przecież wiadomo o co chodzi. Dla mnie właśnie powiedzenie, że "facet to facet" i jak się goli to już facetem nie jest, jest śmieszne.
Piszesz, że nie masz nic "do ludzi którzy przycinają włosy na jajach", a ja nie mam nic do Ciebie. Jeśli facet nie przycina sobie tych włosów to przecież też jest spoko. Moja wypowiedź była skierowana do tej drugiej grupy, do tych, którzy nie tolerują, że facet może się golić. Ja nie rozumiem takiego myślenia.
Dlatego nie musisz się tak bulwesować. Tam nie było nic dotyczącego Ciebie.

No mam nadzieję, że już wszystko się wyjaśniło.

R11 - Specjalistka od PR'u %)
"największy spamer-woman hajdparku" Ashoot
! BABBLING TURTLES ASSOCIATION !
Mafia rodziny Corleone -> żona szefa :*

los_harros
 Wysłana - 11 lipiec 2005 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

przyznam sie szczerzeze kiedys naszedl mnie taki pomysl aby wziasc i przyciac sobie wloski w tamtych miejscach, ale teraz szczerze mowiac to nie wiem po co to zrobilem bo ani mi ich nie brakuje ani mi teraz nic nie przeszkadza (chociaz juz odrsly )
szczerze mowiac jak ktos chce sprobowac to niech sproboje i zobaczy czy mu to odpowiada
mi bynajmniej do szczescie takie postepowanie nie jest potrzebne

korian
 Wysłana - 12 lipiec 2005 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

MadeByYou - wiem, że to nie było do mnie. stanąłem raczej w obronie kowalskiego (taka solidarność kudłatych plemników ). mój post był raczej odpowiedzią na to co napisał fana, chodziło mi o to, że taka przesada działa w dwie strony. a teksty typu - "to, że gole włosy sprawia, że mniej śmierdze są poprostu . jak ktoś dba o higienę to nie śmierdzi nawet jeśli wygląda jak neandertalczyk.. kwestia gustu i poczucia estetyki.. osobiście lubię jeśli kobieta depiluje sobie swoją brzoskwinkę i resztę włosów na swoim ciele. może dlatego, że nie toleruje włosów u kobiet objawia się swoim podejściem do tego tematu u mężczyzn. aha.. i żeby było jasne, to nie jest żaden kompleks, poprostu wychowałem się w środowisku które nie lubi ulizanych, wyżelowanych, wydepilowanych chłopaczków w rozpiętych koszulach i z kg złota na szyji.. nie chcąc oczywiście nikogo obrazić bo pewnie nawet wśród takich kolesi znaleźliby się wartościowi ludzie. pozdro

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-07-12 00:00:44

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-07-12 00:01:32

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

z włosami czy bez??

Strony: 1 2 3 4