FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13313 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
z wiatrówki w człowieka ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "z wiatrówki w człowieka ?"   

_Pytallski
 Wysłana - 12 sierpień 2010 01:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jakie obrażenia można zadać strzelając przykładowo z takiej wiatrówki w człowieka?

(prędkość początkowa 160m/s)

jak wygląda to w świetle prawa?
Gdybym użył takiej wiatrówki w obronie własnej strzelając komuś
w korpus ?

lub Gdybym chodził z taką wiatrówką na codzień przy sobie
co policia mogła by mi zrobić ?
przyjmijmy sytuacje że ide ulicą i Policia ma widzimisie żeby mnie skontrolować.. (bywają takie sytuacje)
i znajdują taką wiatrówke..? troche dziwnie że chodzi z nią na codzień po ulicy ? przecież to nie miejsce do strzelania.

Zmieniony przez - _Pytallski w dniu 2010-08-12 01:53:56

Zmieniony przez - _Pytallski w dniu 2010-08-12 01:54:10

Chcialem Dobrze.. a wyszlo jak zwykle..

_Pytallski
 Wysłana - 12 sierpień 2010 02:15      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co wiem "Wg zmian w polskiej Ustawie o Broni i Amunicji od 1 stycznia 2004 wiatrówki o energii wylotowej pocisku nie większej niż 17 J nie są uznawane za broń i nie podlegają obowiązkowi rejestracji."

a jaka jak to jest z wiatrówką z energią wylotową powyżej 17J
czyli broią pneumatyczną (wiem że potrzebne zezwolenie)

booe
biały miś
 Wysłana - 12 sierpień 2010 02:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie kupisz takiej broni bez pozwolenia
strzelając z wiatrówki do przeciwnika - zarówno go rozśmieszysz, jak i zdenerwujesz
taka wiatrówka to tylko zabawka, nic wiecej

Znawca -

_Pytallski
 Wysłana - 12 sierpień 2010 02:41      [zgłoszenie naruszenia]

ta broń na zdjęciu to wiatrówka tylko nie za 100 zł koleszko.
dostępna bez pozwolenia.
a zezwolenie na broń pneumatyczną mam.

tylko zastawia mnie to.

a dostałeś kiedyś w wiatrówki ?
bo ja nie.

Zmieniony przez - _Pytallski w dniu 2010-08-12 02:42:05

SoHigh
 Wysłana - 12 sierpień 2010 08:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ja dostałem ale z "długiej" wiatrówki z odlegosci około 10-15 m. Śrut przebił kurtke ale w ciało sie nie wbił. Miałem tylko siniaka.

booe
biały miś
 Wysłana - 12 sierpień 2010 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

domyslam sie, ze nie za 100zł. takie zbawki kosztują więcej. nawet miałem kiedys podobna. do zabawy

Znawca -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 12 sierpień 2010 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

koleszko

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

booe
biały miś
 Wysłana - 12 sierpień 2010 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

patologia sie szerzy

Znawca -

BRON.PL
 Wysłana - 12 sierpień 2010 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jakie obrażenia można zadać strzelając przykładowo z takiej wiatrówki w człowieka?
jak wygląda to w świetle prawa?
Gdybym użył takiej wiatrówki w obronie własnej strzelając komuś
w korpus ?

Wiatrówki nie są przeznaczone do samoobrony !! Strzelanie do człowieka z wiatrówki przy trafieniu we wrażliwe części ciała może spowodować trwałe uszkodzenie zdrowia, kalectwo a w skrajnych przypadkach nawet śmierć. Nie warto roztrząsać czy dana wiatrówka jest zbyt słaba i nie przyniesie efektu unieszkodliwienia napastnika czy też na tyle mocna, że może spowodować np. trwałe kalectwo i najpewniej odpowiedzialność karną
za przekroczenie warunków obrony koniecznej.

lub Gdybym chodził z taką wiatrówką na codzień przy sobie
co policia mogła by mi zrobić ?
przyjmijmy sytuacje że ide ulicą i Policia ma widzimisie żeby mnie skontrolować.. (bywają takie sytuacje)
i znajdują taką wiatrówke..? troche dziwnie że chodzi z nią na codzień po ulicy ? przecież to nie miejsce do strzelania.

Posiadanie wiatrówki o energii kinetycznej <17J przez osoby pełnoletnie jest legalne i można również mieć ją przy sobie. Ale masz racje, ulica to nie miejsce do strzelania z wiatrówki i jeśli będziesz paradował z nią na wierzchu wzbudzisz zainteresowanie policji i pewnie zostaniesz skontrolowany w celu ustalenia twoich zamiarów.

Jeśli chcesz nosić ze sobą coś do obrony, jesteś pełnoletni i chciałbyś mieć coś w formie pistoletu to wybierz sobie coś z poniższych:

[http://www.bron.pl/shopbron/simple-search?query=ram&view=1&page=1&category=88&subcategory_id=0&priceFrom=0&priceTo=999999&brand=&perpage=30&sort=5]

[kolter.tv/199,Rewolwer_KESERU_Magnum_Defender_K-10.aspx]

[kolter.tv/Default.aspx?szukaj=rmg]

Lub po prostu noś w kieszeni dobry gaz
[http://www.bron.pl/shopbron/listing/artykuly-obronne/miotacze-gazu/152/1/1/3/40]

Natomiast tutaj znajdziesz info o procedurze rejestracji wiatrówek o energii przekraczającej 17J
[portal.wiatrowki.pl/faq/wiatrowki-ponadlimitowe-powyzej-17-jouli-procedura-rejestracji.html]

KOLTER|broń.pl
Lider sprzedaży broni bez zezwoleń
[www.bron.pl] | [www.hobby4men.com]

booe
biały miś
 Wysłana - 12 sierpień 2010 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

z tych co wynieniłes, dobry tak naprawde jest tylko gaz
fajna dupa w reklamie

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 12 sierpień 2010 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

Reklama ciekawa, zwłaszcza prędkość z jaką uciekali napastnicy po usłyszeniu strzałów..
tak mi się skojarzyło...

jeżeli ktoś lubi tego typu marketing, to firma cold steel wymiata pod względem filmików

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

z wiatrówki w człowieka ?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Policja - testy wiedzy | Dywizjon 303 | Komisja wojskowa - schorzenia | SG | TEST PSYCHOLOGICZNY NA EGZAMINACH DO POLICJI | testy wiedzy ogulnej do policji | Do służb po przewninieniach | Potrzebuję odp do TWO :) Proszę o pomoc... Dzięki... | PYTANIA DO POLICJI 2010 I MULTISELEKT | Co są dzicie o tej aukcji ? PILNE ! | Tsf policja | Tragedia w Smoleńsku | Sabaton - 40:1 | Hatsan 90 | Cel żołnierz - pytania | WSO a SO a Studium ofcierskie | singli | myczkins | alfa88 | Assassins Creed Revelations | grażyna | kamerki | na zatkany nos | e papieros | Penis uwięziony | chodzisz do koA]cioA,a | arci | wujek mielona | mielona | piaskowanie | facet na sex | tablet | wierszyki | wierszyk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.