FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3514 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
załamany nerwowo... 
[powiadom znajomego]    
Autor "załamany nerwowo..."   

seremene
 Wysłana - 28 październik 2007 06:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam lat 19 moja była 18. Poznalismy sie 5 lat temu bedac na koloniach... Od tamtego czasu jezdzilismy do siebie i spotykalismy sie co weekend na jakies6-7 godzin i wakacje spedzalismy prawie całe razem... Miesiac temu dowiedziałęm sie odniej ze jej uczucie wygasło zejuz od roku zadawała sobie pytanie czy ona mnie kocha i teraz dotarło doniej ze sie"wypaliła" Ja starałem sie jak mogłem.. Zerwała zemna przez gg. gdy ja nazajutrz pojechałem do niej po to aby mi to w twarz powiedziała to gdy mniezobaczyła powiedziała" po co przyjechałes" i powiedziała ze juz nie czuje nic i jest tego na milion procent pewna a wiec ja to przyjełemz godnoscia i pojechałem lecz ból zaczął sie gdy jechałem własnie do domu... Tesknie zania niesmaowicie i wiem ze ja kocham... Dziś po miesiacu czasu gdy do niej sie nie odzywałem pojechałem do niej w celu zapytania jakie sa pwody tego ze sie wypaliła bo chciałem wiedziec rozjasniło by mi to cała sytuacje jednak sie nie dowiedziaęłm powiedziała tylko ze tak poprostu sie wypaliło i ze mam juz nigdy nie przyjezdrzac, nie dzwonic. i niepróbowac nawiazac jakiegokolwiek kontaktu. Nie miała dlamnie nawet 5 minut Szła gdzieś na jakies spotkanie prawdopodobnie gdy zapytałem gdzie powiedziała" nie twoja sparwa mam włąsne zycie i ciebie to nie interesuje" prawdopodobnie poszła na spotkanie z jakims nowopoznanym chłopakiem. Nie wiem co robic mam w takiej sytuacji czy jest jakas szansa ze ona wróci ? Co mam terazrobic... ten zwiazek pozbawił mnie przyjaciół i wszytkiego bo poswieciłem sie w 100% dla niej...

Jestem załamany i rozdarty;(
Edit/Delete Message

jolly_qu
 Wysłana - 28 październik 2007 06:54      [zgłoszenie naruszenia]

lol

olej suke

Lunar
 Wysłana - 28 październik 2007 08:01      [zgłoszenie naruszenia]

5 lat razem
Zaczęliście, gdy miała 13 lat.
Człowieku, to smarkula. Nie zasługuje na takie uczucie. To było wręcz pewne, że kiedyś się rozejdziecie, a jej sie w tyłku poprzewraca od tego dobrego.

O niej musisz już zapomnieć (niemożliwe) dlatego poszukaj innych dziewczyn. Może po jakimś czasie rozłąki, gdy zobaczy ciebie z inną to ponownie pojawi się u niej zazdrość i iskierka, którą do ciebie czuła.

Ale w każdym razie.. 5 lat.. no wybacz człowieku, ale to niepoważne patrząc na jej wiek.

Ponadto ona nie chce ciebie jako przyjaciela nawet, a więc jej egoistyczna dusza mówi jej, że nawet jako kumpel się jej nie przydasz. Musi ciebie przecież bardzo dobrze znać, skoro tak wnioskuje. Spotkała pewnie jakiegoś emo-boya i poleciała za nim

Olej tę sukę.

Zmieniony przez - Lunar w dniu 2007-10-28 08:02:40

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 28 październik 2007 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

Zaraz sukę nie przesadzasz Lunar czasem?

Nie ma nic niezwykłego w tym,że związki się rozpadają , zwałaszcza zawarte w takim szczeniackim wieku. Prawie 100% z nich kończy się, gdy kóaś z stron rozpoczyna nowy etap życia, nową szkołę studia pracę itp. Tak już jest.

Laska miała na tyle honoru ,że zanim zaczęła się spotykac z kimś innym zerwała z Tobą autorze. Na jej powrót nie masz co liczyć. Jesteś młody
poznasz już niegdługo kogoś nowego.

ps bycie przyjaciele byłej , gdy coś do niej czujesz to masochizm, im szybciej zerwiesz WSZELKIE kontakty tym szybciej sie otrząśniesz.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-10-28 09:04:49

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

chemistry
 Wysłana - 28 październik 2007 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

Suke nie suke tak czy inaczej chamska strasznie ta dziewczyna

shineonyou
 Wysłana - 28 październik 2007 09:13      [zgłoszenie naruszenia]

widze ze nawet spac nie mozesz....
boli strasznie co?...
przyrzekam ci ze przejdzie, tak okolo drugiego tygodnia:)
tylko musisz sie z nia pozegnac w serduchu..
daj jej odejsc bo sie zameczysz
a mlody chlopak jestes wiec cale zycie przed toba...
nastepna bedzie lepsza
wiesz jak mi zawsze przechodzilo?
staralam sie zawsze myslac o tym kims bardzo negatywnie, o wszytskich jego wadach myslalam, i probowalam sie nie rozczulac....i nie tesknic
ZAJMIJ SIE CZYMS INNYM
wlacz sobie dvd, idz na spacer, do kina, porozmawiaj z mama, sasiadem , odrob leckcje
tylko nie mysl o niej

m,,m

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 28 październik 2007 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

Chemistry ale co wg Ciebie jest chamskiego w jej zachowniu?

Ekspert -

seremene
 Wysłana - 28 październik 2007 09:22      [zgłoszenie naruszenia]

mże powiem wiecej szczegółów... Ona chyba wogle sie nie starała i miała za dobrze ja jej słodziłem ciagle zyvciei chyba jej wygodnie było w tej słodkosci... jezdziłem doniej jak głupek.. ona umnie była ostanio jakis rok temu.. prawdipodobnie znudził jej sie schemat spotkan ze mną.. Zaprosiłą mnie jescz ena sowja 18 gdzie była cała rodizna jej i udawała wielce zakochana a pozniej zgdizlismy sie na przerwe bo ona nie wiedziała co czuje.. gdy po przerwie oznajmiłą mi przez gg ze to juz koniec no to ja na zajutrz pojechałem do niej zeby w twarz mi to poiedziała no i zrobiłą tak.. bardzo sie zmieniła .. wciagu dwóch tygodnitak sie zmieniła ze poprostu nie potrafiłem jej poznac... mozliwe ze ja sobie wyidealizowałem jej wizerunek i marzenia bo na codzien mielismy tylko gg . Moze oan chce zobaczycjak to jest z innym. nie wiem cojej chdozi po głowie jak zpaytałem jaki jest pwod wypalenia bo chyba nic nie dziej sie przypadkiem to powiedziała ze niewie . I zpaytałem"czym dla ciebie jest miłosc" powiedziała"nie wiem" a wiec nasunełem stwerdzneie" jesli nie wiesz czym jest miłosctopoco mówisz ze jej niema?" iona poszła na spotkanie z tym chłopakiem a ja na pociag i do domu.............

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 28 październik 2007 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ech standart i tyle. Po tylu latch razem i związku na odległość, nie ma nić dziwnego ,że chciała spróbować czegoś nowego.
A Ty jesteś nadal zakochany, więc nie rozumiesz,że ona mogła przestać cokolwiek do Ciebie czuć.

A poza tym ile razy słyszę, że ktos robi "przerwę" to prawie zawsze to jets koniec związku.

Ekspert -

Methos
 Wysłana - 28 październik 2007 09:25      [zgłoszenie naruszenia]

koniec to koniec, czy tego chcesz czy nie...

widocznie byłes dla niej przyjacielem (było jej z Tobą bardzo dobrze, przyjemnie, bezpiecznie), ona dla ciebie czymś wiecej.

Ona pewnie kogos jakis czas temu poznała, i poczuła TO COŚ (pociąg fizyczno - emocjonalno - psychiczno - duchowy... lub który kolwiek z nich),
a ty przestałes byc potrzebny - i coś mi sie wyadje ze tego pociągu fizycznego do ciebie NIE CZUŁA. Brutalne ale prawdziwe.

I wytłumaczyła ci ze sie w niej to DO CIEBIE wypaliło, a zapaliło do kogos innego.

zaakceptuj to, i żyj normalnie....

albo myśl dalej "co by było gdyby..."

Twój wybór.

Zmieniony przez - Methos w dniu 2007-10-28 09:26:08

Ekspert -

chemistry
 Wysłana - 28 październik 2007 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

Laska miała na tyle honoru ,że zanim zaczęła się spotykac z kimś innym zerwała z Tobą autorze.
Miareczka a z kad Ty mozesz wiedziec czy ona zerwala z nim zanim nie zaczela się spotykac z innymi ? Autor nic nie napisal o jej kontaktach z innymi chlopakami bo tak naprawde niczego sam nie wiedzial, prawda mogla bybyc nieprzyjemna bardzo dla niego. Niewiem czy laska byla wporzadku wobec niego za plefcami czy nie ale weś jej nie wybielaj juz tak uzywajac argumentu ktory tak naprawde wzielas z nikad.

Zmieniony przez - chemistry w dniu 2007-10-28 09:30:46

Zmieniony przez - chemistry w dniu 2007-10-28 09:33:21

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

załamany nerwowo...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: zdrada ? | walentynki:) | Brak inicjatywy po jednej stronie. | Z byka | Zje*any ubiór | Moje zdanie. | Zauroczenia - nasze historie. | Brak zaangażowania | A tak sobie napisze... | Zwierzenie, wypłakiwanie itp. | co radzicie ? | Pytanie | O co jej chodzi? | Dylemat... | Natrętka | Konsultowanie %-) | mad | jak zrobi loda | opel frontera | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | darek05 | darek | sto | pawiel | kefas | zielona | co ostatnio kupiliscie edycja | paramecium | zabawne teksty z murów | bravia | Regis1888 | Średnica cipki | cipka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.