FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3802 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
za 5 miesiecy wybory samorzadowe 2006 ,po nich PiS pokaze swoje  
prawdziwe oblicze 
[powiadom znajomego]    
Autor "za 5 miesiecy wybory samorzadowe 2006 ,po nich PiS pokaze swoje prawdziwe oblicze"   

blackwhit
 Wysłana - 1 czerwiec 2006 12:11       

Przeniesiona przez curf z działu 'Prawo i Ekonomia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Na wstepie chcialem powiedziec,ze w Polsce zawsze bylo tak ze partia ktora wygrywala wybory do sejmu,przez 1 rok rzadzenia byla oceniana pozytywnie gdyz chciala zachowac "dobry wizerunek"do wyborow samorzadowych.Po wyborach samorzadowych puszczaly wszelkie hamulce i zaczela sie swawola.Tak samo bedzie z PiSem,podejrzewam,ze zaraz po wyborach samorzadowych wyleca z rzadu skompromitowani juz wtedy mam nadzieje Lepper i Giertych.No ale nie o tym mialo byc w temacie.Chce zebysmy tu pisali wszystko co zwiazane z wyborami samorzadowymi o o kandydatach na prezydentow miast itd...

Panie Sewerynie

Casusbelli
 Wysłana - 1 czerwiec 2006 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

Marian J.- prezydent Szczecina, konfident SB, maironetka w solidarnosci.

[www.pjkm.pl/pobierz/TW-Swiety-pers-k-08-zobowiazanie.jpg]
[www.pjkm.pl/pobierz/TW-Swiety-t-pracy-k-20-doniesienie.jpg] [www.pjkm.pl/pobierz/SOR-Nawiedzony-k-10-pokwitowanie.jpg]

Oczywiscie wedlug naszego "niezawislego i obiektywnego" Sądu Najwyzszego zeby byc agentem SB nie wystarczylo podpisac lojalki, donosc na ludzi i brac za to pieniadze- agentem byl tylko ten, w kogo aktach uchowaly sie dowody, ze jego donosy zaszkodzily komukolwiek

Zmieniony przez - Casusbelli w dniu 2006-06-01 13:39:30

Marian.B.
 Wysłana - 1 czerwiec 2006 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

"Na wstepie chcialem powiedziec,ze w Polsce zawsze bylo tak ze partia ktora wygrywala wybory do sejmu,przez 1 rok rzadzenia byla oceniana pozytywnie gdyz chciala zachowac "dobry wizerunek"do wyborow samorzadowych.Po wyborach samorzadowych puszczaly wszelkie hamulce i zaczela sie swawola."

Z tym się nie zgodzę! Kto ocenia pozytywnie PIS? Widziałem pare sondaży i zarówno PiS jak i prezydent Kaczyński nie wypadają najlepiej w opinii Polaków po tym co narobili przez kilka miesięcy rządzenia!

Motherator (czyt. MADERFAKER), w "mieszanych..." i "Lidze..." na sfd.

Casusbelli
 Wysłana - 1 czerwiec 2006 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

To ty wierzysz w sondaże

Wybacz, nie moglem sie powstrzymac

Wedlug WSZYSTKICH sondazy jakie byly mamy prezydenta Tuska i premiera Rokite

mef
 Wysłana - 3 czerwiec 2006 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

"Oczywiscie wedlug naszego "niezawislego i obiektywnego" Sądu Najwyzszego zeby byc agentem SB nie wystarczylo podpisac lojalki, donosc na ludzi i brac za to pieniadze- agentem byl tylko ten, w kogo aktach uchowaly sie dowody, ze jego donosy zaszkodzily komukolwiek."

No i mamy taka sama sytuacje jak z Kaczynskim.
Tez podpisal lojalke, a innych dowodow brak.

Casusbelli
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz robienie lustracji to jest juz o dupe rozbic- bo kolejne okraglostolowe rzady sobie wyczyscily teczusie przez 15 lat.

Lustracje trzeba bylo robic jak Mikke dal ustawe.

Teraz to jedyna opcja- wszystkich do wiezienia i do sejmu dac tych, ktorzy jak komuna sie konczyla to mieli mniej niz 18 lat...
Chociaz to tez gwarancji nie daje- bo co sluzby robily po komunie to jeszcze wieksze jaja niz przed 1989.
Najpierw SB trzymala za pysk partia, potem Kiszczak, a w 1989 sluzby zostaly samopas- bo na ich "szefow" szli ich wlasni agenci.

blackwhit
 Wysłana - 17 wrzesień 2006 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze nie cale 2 miesiace,i zobaczycie co PiS bedzie odp...

Panie Sewerynie

Daer
 Wysłana - 17 wrzesień 2006 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

No i mamy taka sama sytuacje jak z Kaczynskim.

No chyba jednak nie taka sama sytuacja Podpisana lojalka to nie to samo co donosy i pobieranie za nie opłat, że już nie wspomnę o takim szczególe jak fakt fałszowania tej teczki już w latach 90-tych, co sąd potwierdził jeszcze za nim PiS przejął władzę.

Ale zgadzam się z tym, że po wyborach samorządowych zacznie się ostra jazda bez trzymanki

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

blackwhit
 Wysłana - 17 wrzesień 2006 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

a ty dalej jestes goracym zwolennikiem PiS?Czy juz wytrzezwiales?

Panie Sewerynie

Daer
 Wysłana - 18 wrzesień 2006 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ile razy mam powtarzać, że nie głosowałem na PiS

Owszem, nie atakowałem tego rządu, a wręcz broniłem przed histerycznymi atakami - nie oznacza to jednak utożsamiania się z tą partią. Popieram niektóre jej działania, nie mam nic do zarzucenia pracy MSWiA czy MS, irytuje mnie jednak podejście tej partii do gospodarki. Tak było, jest i będzie.

Tyle że tak bardzo nie lubię Leppera, że (w sumie irracjonalnie) "już nie popieram tej partii" - tak to może z Twojego punktu widzenia wyglądać. Ja bym to nazwał, że z pozycji raczej rozsądnie prorządowego przeszedłem nie tyle do opozycji, co się stałem "neutralny", "apolityczny" - obecnie nie ma żadnej partii, którą mogę popierać, nawet "mniejszego zła", i tyle.

Dalej mnie denerwuje medialna nagonka, ale już nie mam ochoty do sporów partyjno-personalnych. Bronienie Leppera to dla mnie zbyt duży dyskomfort

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

blackwhit
 Wysłana - 18 wrzesień 2006 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Byles fanatykiem zaslepionym w PiS,no ale w koncu masz 20 lat to sie nie dziwie

Panie Sewerynie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

za 5 miesiecy wybory samorzadowe 2006 ,po nich PiS pokaze swoje prawdziwe oblicze

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Polska - Rosja pojednaie??? | Czy Jarosław będzie Prezydentem? Rozważania na temat wyborów 2010 | Czy nie zastanawia Was obłuda polskiego społeczeństwa (ws. śmierci L.Kaczyńskiego) | Polska i Unia-akcesja | Lech Kaczyński - jakim był prezydentem? | FAŁSZ NA MIARĘ TRAGEDII | Mam straszliwe podejrzenia 10.04.2010 | Federacja czy Konfederacja? Unia Europejska. Traktat Lizboński. | Bezprecedensowy zamach: bank centralny stracił niezależność." ? | System prezydenck vs kanclerski | Najlepszy minister w III RP | Najgorszy minister w III RP | Esbeckie emerytury przejawem hipokryzji komunistów? | Poszukuję informacji | Obrzezanie | Wymyślamy nowy ustrój polityczny po "końcu świata" | chuj | odbyt | pedal | seks z facetem | dowcipy rasistowskie | prostytutka | chodzisz do koA>cioA,a | kamera samochodowa | mrozińska | muzyka wieczA3r | przegląd sportowy | 00859007734678956662 | trampekfrom | testowiron | gang | pershing | beata ścibakówna | agata cybińska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.