FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 44852 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
za krótkie wędzidełko ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "za krótkie wędzidełko ?"   

goscxxxx
 Wysłana - 28 luty 2008 02:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, no więc zastanawiam się czy mam za krótkie wędzidełko...

Jak byłem mały to podczas wzwodu nie mogłem zdjąć napleta. Z biegiem czasu było coraz lepiej i teraz normalnie mi się zdejmuje ale czuje ze to wedzidełko jest troche za krotkie... hmmm. Mam pytanie, dlaczego kiedys było inaczej i czy mozna to poprawić nieoperacyjnie.

maverick22
 Wysłana - 28 luty 2008 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.stulejka.com/] -->poszukaj,poczytaj

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

faramka
 Wysłana - 28 luty 2008 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jak byłem mały to podczas wzwodu

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

goscxxxx
 Wysłana - 28 luty 2008 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

haha :D:D to normalne, ale chodzi mi o to ze jak jest wzwód to mi sie wędzidełko mocno naciąga jak już jest odkapturzony.

polietylen
 Wysłana - 28 luty 2008 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

tez tak mialem, poczatkowo nie mgolm sciaganc, potembylo lepiej ale mialem wtazenie ze wedzidelko jest zdecydowanie za krotkie. Jednak po kilku miesiacach jest ok, nic nie uwiera:)

goscxxxx
 Wysłana - 28 luty 2008 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

ale to wędzidełko się takie białe robi i napięte, ale chyba sie nie zerwie , czuje po prostu ze za krotkie, jak mi ***** urośnie to bede miał problem.

polietylen
 Wysłana - 29 luty 2008 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie tez tak bylo robilo sie biale napiete i myslalem ze peknie, jak najczesciej baw sie swoim wojownikiem mowie powaznie to pomoze

goscxxxx
 Wysłana - 29 luty 2008 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

no też doszedłem do takiego wniosku, bo z biegiem czasu bylo coraz lepiej i już wiem dlaczego, rozciągne go ze hvvvvvvvvj

polietylen
 Wysłana - 29 luty 2008 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

powodzenia a potem wkraczaj do akji

Andromedaa
 Wysłana - 29 luty 2008 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

johnnny666
 Wysłana - 2 marzec 2008 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

Własnie ja tez tak mam tz.keidys tez mialem niby stulejke ,a teraz mysle ze mam za krotkie wedzidelko ,wiec chyba pojde na zabieg ,bo nie wiem czy z tym bede mogl uprawiac normalnie sex?:P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

za krótkie wędzidełko ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Czy to wykorzystanie ? | Co jest ważniejsze? | rimming - wasze doznania i opinie | Żel Durex co myślicie ? | orgazm | Porada, pomoc | Prezerwatywy pepino | Owłosienie | Śliczna idiotka czy mądra brzydula? | "Jak wsadzić żeby nie zabić" czyli jak rozdziewiczyć laskę... | prawie nic nie czuję podczas stosunku w prezerwatywie | Noszenie prezerwatyw w portfelu | ból przy naciągniętym napletku | Przyjacielski seks | Moja kobieta unika seksu bo jest zarazona HPV czy to jest wymowka | Wrócić czy nie?? | Prz | film efekt motyla polecane | ksiądz klnie na kazaniu | civic vi | civic | studiach prawniczych | Mokum_Dome- | Mokum_Dome | Anglia | armani black | armani | fokusso | kotjaszko | zdjęcia nago | AndyGFX- | filmy dobre | ciekawe filmy | cud słońca | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.