FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6328 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
za krotki? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "za krotki?"   

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 25 luty 2006 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

to zdjęcie miało być w moim poprzednim poście, ale coś się zwaliło

Tessu i Nupel - radzę się opanować ze spamem tutaj - po raz kolejny pzrypominam, że macie specjalny topic do spamu

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Gumis777
 Wysłana - 25 luty 2006 15:23     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

PL4Y3R
 Wysłana - 25 luty 2006 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

[penisinfo.republika.pl/rozmiary.htm]

penis Mężczyźni wiedzą swoje: im większy tym lepszy. Członkowie niektórych afrykańskich plemion do dziś noszą swój skarb w usztywnianych woreczkach, by wyglądał naprawdę potężnie, a dwuletnim chłopcom przekłuwa się napletek i przywiązuje do niego małe ciężarki, by wyciągnąć członka. Europejczycy nie uciekają się do tak drastycznych metod, ale ponad połowa z nich jest niezadowolona z wielkości swojego członka. Tymczasem co druga kobieta twierdzi, że wielkość nie ma znaczenia, 82% ankietowanych młodych Europejek (20-35 lat) uważa zaś członek swojego partnera za najzupełniej wystarczający, a 13% za zbyt duży. 87% mężczyzn przyznaje, że mierzyło swojego penisa centymetrem przynajmniej raz w życiu. Wiele nieporozumień budzi tzw. średnia statystyczna. Większość panów uważa, że jest ona znacznie wyższa! 80% Europejczyków myśli, że przeciętny penis ma 16-17 cm. Tymczasem średnia długość penisa w stanie erekcji to 14,5 cm. 76% mężczyzn ma członka długości 14 - 16 cm. Powyżej 16 cm tylko 12%. A więc "średnia życzeniowa" ma niewiele wspólnego ze statystyką. I z tym, czego pragną kobiety. Co druga ankietowana nawet nie próbowała zgadnąć, ile centymetrów ma przeciętny członek.

;)

Seewy
 Wysłana - 25 luty 2006 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze wiecej glupich wypowiedz i poleca bany...
tyczy sie to uzytkownikow ktorych wypowiedz zostaly skasowane...

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Znawca -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 25 luty 2006 15:51     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

krytykant
 Wysłana - 25 luty 2006 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

qrwa piszecie i piszecie, ale chłopak nie dostał zadnej odpowiedzi, proponujecie inne pozycje, a chłopakowi chodzi o jedną konkretną.
Widać że połowa z was nigdy tego nie robiła.
Nie jest istotne czy kobiera ma szeroko rozstawione nogi czy ma je złączone, czy ty jestes w srodku czy ona ma nogi miedzy twoimi, sztuka polega na jak najmocniejszym wypięciu tyłeczka. nie musi sie pochylać mocno ale musi mocno tyłek wypiąć, niech jej ciało bedzie w pozycji 90 stopni i bez przesuwania ramion niech brzuszek obniży jak najmocniej, a potem już ją ustawisz jak tobie bedzie wygodniej, ale powtarzam, mocno tyłek wypiąć musi

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

ferry
 Wysłana - 26 luty 2006 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzieś kiedyś wyczytałem, że do na pieska kobieta powinna wypiąć tyłek jakby dupa to była armata i miała nią zestrzelić kogoś na Księżycu Głowa wysoko, brzuch nisko, tyłek wypięty. I powinno dać radę.

Ekspert -

Dojlidy
 Wysłana - 26 luty 2006 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

A ja myślałem że w tej pozycji nawet mały daleko zajdzie

Love Life, Get Paid, Get Laid

Y.O.G.A.21
 Wysłana - 26 luty 2006 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

no dokładnie pozycja od tyłu jest polecana panom a małym przyrodzeniu wiec ja nie wiem skąd ten problem u autora zresztą 14 cm to nie tragedia

Żeby płynął czas , nie obok, ale w nas:-)

krytykant
 Wysłana - 26 luty 2006 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

po co ta polemizacja?? no qrwa po co ta polemizacja?? przedstawiłem rysunek, przedstawiłem obrazek, przedstawiłem rozwiązanie problemu a ty dalej swoje, problem polegał na tym ze kobita nie wypina wystarczająco tyłka, jezeli go wypnie to chlopak całego wsadzi, ja tez miałem to samo ze swoją dziewczyną chociaz mam 19 cm, nie wypieła dobrze tylka

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

za krotki?

Strony: 1 2 3 4 5