FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 714 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
za niewinność... 
[powiadom znajomego]    
Autor "za niewinność..."   

robson_888
 Wysłana - 23 grudzień 2009 17:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam
Zostałem skazany prawomocnym wyrokiem za pobicie którego nie popełniłem. Na sprawie rozpoznał mnie chłopak którego kuzyna kiedyś uderzyłem i za to się mścił na sprawie zeznając na moją niekorzyść. Wyrok się uprawomocnił ok miesiąc temu a o tym że to zeznanie było zemstą dowiedziałem się kilka dni temu. Czy jest jakaś możliwość obrony z tymi nowymi informacjami? Czy mogę założyć mu sprawę o zniesławienie i domagać się jakiegoś odszkodowania? Ewentualnie czy mogę w sądzie się domagać unieważnienia tamtego wyroku skazującego?

dodam jeszcze że ta osoba była jedynym świadkiem, dwóch pokrzywdzonych na sprawie powiedziało że nie rozpoznaje mnie jako jednego z atakujących

Zmieniony przez - robson_888 w dniu 2009-12-23 17:52:42

"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty,
tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego"

mlkv
 Wysłana - 23 grudzień 2009 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

W teorii o ile dobrze pamiętam istnieją środki które można zastosować w takich sprawach.

W praktyce natomiast IMO problem zamyka się tutaj: "Na sprawie rozpoznał mnie chłopak którego kuzyna kiedyś uderzyłem".

Nie jesteś w stanie w żaden przekonujący sposób wykazać, że taka a nie inna była motywacja zeznającego świadka, który może wskazać że kuzyna nie zna, od 100 lat nie utrzymuje kontaktów i tak dalej.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

robson_888
 Wysłana - 23 grudzień 2009 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

a jeżeli bym na piśmie dostał to od niego że tak zeznał?

"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty,
tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego"

MadMan047
 Wysłana - 23 grudzień 2009 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

A co zmusisz go do tego aby coś takiego napisał?? Wtedy i tak to nie będzie ważne.

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

mlkv
 Wysłana - 23 grudzień 2009 19:16       [zgłoszenie naruszenia]

"a jeżeli bym na piśmie dostał to od niego że tak zeznał?" - to nie mój podpis, pierwszy raz w życiu to widzę na oczy.

Składanie fałszywych zeznań, tak samo jak fałszywe oskarżenie są karalne i koleś byłby głupi gdyby coś takiego podpisał.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

za niewinność...

Warto przeczytać: z współwłaściciela samochodu stac sie wlascicielem? | podanie o 2poprawki.. | Proszę o pomoc w sprawie rozwodu! | Kredyt ubezpieczony | Sprzedaż na Allegro w imieniu zaprzyjaźnionej firmy. | Telekomunikacja Polska | wartość polskiej złotówki | Paszport lub tymczasowy dowód | Sprzedaż reprodukcji, a prawo autorskie | Problem ze zleceniobiorcą | podatek przy zakupie mieszkania | umowa przedwstępna | sprzedaż nieruchomości przez chorą osobę z punktu widzenia prawa - jak to jest. | Lokata | Spłata zadłużenia a komornik sądowy | Udzielanie pałnomocnictwa sprawa spadkowa | dunhill | ziemon | prosektoruum | sekcja zwlok | 1 listopada | damyrade11 | grabarz | pogrzeb | beata olga kowalska | usunąć konto | aktorki nago | animal1989@wppl | bukmacher | link facebook | 6obcy | dziwny problem z laską | dziwny problem | jak sprać atrament | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.