FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 729 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
za niewinność... 
[powiadom znajomego]    
Autor "za niewinność..."   

robson_888
 Wysłana - 23 grudzień 2009 17:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
Zostałem skazany prawomocnym wyrokiem za pobicie którego nie popełniłem. Na sprawie rozpoznał mnie chłopak którego kuzyna kiedyś uderzyłem i za to się mścił na sprawie zeznając na moją niekorzyść. Wyrok się uprawomocnił ok miesiąc temu a o tym że to zeznanie było zemstą dowiedziałem się kilka dni temu. Czy jest jakaś możliwość obrony z tymi nowymi informacjami? Czy mogę założyć mu sprawę o zniesławienie i domagać się jakiegoś odszkodowania? Ewentualnie czy mogę w sądzie się domagać unieważnienia tamtego wyroku skazującego?

dodam jeszcze że ta osoba była jedynym świadkiem, dwóch pokrzywdzonych na sprawie powiedziało że nie rozpoznaje mnie jako jednego z atakujących

Zmieniony przez - robson_888 w dniu 2009-12-23 17:52:42

"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty,
tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego"

mlkv
 Wysłana - 23 grudzień 2009 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

W teorii o ile dobrze pamiętam istnieją środki które można zastosować w takich sprawach.

W praktyce natomiast IMO problem zamyka się tutaj: "Na sprawie rozpoznał mnie chłopak którego kuzyna kiedyś uderzyłem".

Nie jesteś w stanie w żaden przekonujący sposób wykazać, że taka a nie inna była motywacja zeznającego świadka, który może wskazać że kuzyna nie zna, od 100 lat nie utrzymuje kontaktów i tak dalej.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

robson_888
 Wysłana - 23 grudzień 2009 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

a jeżeli bym na piśmie dostał to od niego że tak zeznał?

"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty,
tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego"

MadMan047
 Wysłana - 23 grudzień 2009 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

A co zmusisz go do tego aby coś takiego napisał?? Wtedy i tak to nie będzie ważne.

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

mlkv
 Wysłana - 23 grudzień 2009 19:16       [zgłoszenie naruszenia]

"a jeżeli bym na piśmie dostał to od niego że tak zeznał?" - to nie mój podpis, pierwszy raz w życiu to widzę na oczy.

Składanie fałszywych zeznań, tak samo jak fałszywe oskarżenie są karalne i koleś byłby głupi gdyby coś takiego podpisał.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

za niewinność...

Warto przeczytać: Partia Demokratyczna | Szukam Co na temat wspolczesnych form Monopolu | Witam po przerwie... | Partia Macierewicza | Łamanie praw człowieka | Pogromczyni Biedronki do Sejmu z list SdPl | rozliczenie paliwa | wojsko blagam wejdz i odpowiedz jesli wiesz | Allegro - problem :/ | Abp. Dziwisz i "sprawa z testamentem" | CUBA LIBRE!!!!! | HELP ! ! ! | praca sezonowa - pytanie netto/bruto placa | Przygotowanie zawodowe | Czy mi coś za to grozi? | MUSSOLINI | zyczenia swiateczne | pizzeria | ibiza unieck | najbrzydsze | różowe | adee | Shock | magisterską | pietruszka | Kia Rio | bujakiewicz | okupnik | soundcloud | Downblouse | paulina holtz | JULIA KROPISZ | kropisz | wendzikowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.