FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5653 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
za szybcy sie wsciekli 
[powiadom znajomego]    
Autor "za szybcy sie wsciekli"   

emdete
 Wysłana - 19 sierpień 2005 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

Musicie mnie nauczyc myslec o czyms innym Ktos udziela z tego korepetycji? Wedlug mnie MOJ jest zbyt wrazliwy i potrzebuje odpoczynku od wszelkich zabaw Takze przed sednem sprawy pozwole sobie jedynie na drobne fantazje
Dzieki za pomoc, podrowka!

bo od vódki rozum krótki %-)

Danielo85
 Wysłana - 19 sierpień 2005 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

Sam mialem wczoraj ten sam problem... Co prawda nie trwalo to 10 sekund ale jakies poltorej minuty ale to i tak za szybko... Piwo napewno pomoze bo kiedys jak jechalem po piwku to woglem nie moglem dojsc i juz sie przestraszylem ze jakis nienormalny jestem i ze biedna laske zamecze, ale jakos sie udalo...

korian
 Wysłana - 19 sierpień 2005 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Durex Performa powinien załatwić sprawę

Ekspert -

emdete
 Wysłana - 19 sierpień 2005 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

skorzystam! tonący brzytwy sie chwyta
DZieki !

bo od vódki rozum krótki %-)

bataty
 Wysłana - 19 sierpień 2005 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

sprobuj czegos takiego. mi kiedys pomoglo. niech dziewczyna wejdzie na Ciebie i niech sie nie rusza. wloz w nia co masz wlozyc i nic nie rob i niech ona nic nie robi, uspokuj sie cos pogadaj przez chwile lub cos takiego i kiedy sie uspokoisz przejdz do roboty powoli nie spieszac sie i najlepiej myslec o czyms innym, gdzy poczujesz ze sie zbliza zwolnij, przestan lub w ostatecznosci wogole wyciagnij i tak powtoz pare razy ... powinno pomoc

Revoltman
 Wysłana - 19 sierpień 2005 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

może i działa ale co to za seks..

TurboMEN
 Wysłana - 19 sierpień 2005 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jak kochalem sie w gumach dochodzilem przy pierwszym wejsciu (nawet na preformach) teraz nie bzykam w gumach i spokojnie moge 20 minut spuscic sie i dalej 20 minut albo dluzej :D

:-D

Revoltman
 Wysłana - 19 sierpień 2005 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

a ja umiem w gumach

red78
 Wysłana - 19 sierpień 2005 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nie widzialem. Jestes nowy? Jesli tak, to praktyka, praktyka. Jak ktos powiedzial, Twoja psychika szybko sie podnieca. Oswoj sie z pania np poloz sie na plecach, panna na Tobie (na jezdzca), zamknij oczy i zrelaksuj. Nie licz przyslowiowych calek (to troche dziwne, gdy kochasz sie z dziewczyna), ale staraj sie nie myslec o niczym. Hmm, nie wiem czy dobrze to wytlumacze. Gdy ja zaczynalem, ktos doradzil mi cos takiego-blokuj sygnaly z cial: mysli, uczucia, czucie (dotyk) etc. Pokrecone to troche, ale u mnie dzialalo. :)

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -