FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14507 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
zabawy we troje? 
[powiadom znajomego]    
Autor "zabawy we troje?"   

Postal24
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

slonce_m: jesteś w błedzie. To że o tym otwarcie rozmawiamy nie oznacza że nie możemy siebie zaspokoić.

zastanawia mnie jedno?? część forumowiczów poszła by na sex w trójkącie ale z "dwiema koleżankami" czyli bez przyzwolenia swojej partnerki/partnera czyli faktycznie problem zdrady zaistniał by z oczywistych względów.

Czy przeżycie czegoś takiego tylko w sferze psychicznej (marzeń, fantazji)nie jest zdradą partnera ????

Lech1986
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 14:58      [zgłoszenie naruszenia]

"zastanawia mnie jedno?? część forumowiczów poszła by na sex w trójkącie ale z "dwiema koleżankami" czyli bez przyzwolenia swojej partnerki/partnera czyli faktycznie problem zdrady zaistniał by z oczywistych względów. "

a kto powiedzial ze w tym czasie musialbym miec stala dziewczyne? takie rozwiazanie wchodziloby w gre tylko wtedu gdyby dziewczyny nie bylo i gdybym nie mial zadnych zoobowiazan..

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

macpryw
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

ja jechalem pare razy w 3 ale to zawsze po melanzu i w stanie konkretnym ale powiem ci ze jest calekim fajnie.I nie bylo to ze stala partnerka tylko panna z disco.
Generalnie to jestem na plus jezeli panna lubi hardcore bo w ukladzie z 2 paniami jeszcze nie probowalem.

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

vox
 Wysłana - 13 kwiecień 2005 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak M_F

Znawca -

korian
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym na coś takiego się nie łapał. tak jak napisał Brock6 - później już może nie być tak samo. a szacunek przez coś takiego stracić można i do siebie i do drugiej połowy bardzo łatwo. według mnie to na 100 % odpada coś takiego jeśli kochasz swoją kobietę. pozdrawiam.

Ekspert -

LukRecJa
 Wysłana - 16 kwiecień 2005 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

kręci???
aaaaaaaaaaaaaa zwariowalabym na widok mojego faceta robiącego dobrze innej... nieważne jak gdzie kiedy... po prostu albo jest mój albo nie mój mój mój

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

Remi-Thor
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

No Postal24 to bardzo proste!
Spotkamy się w trójeczkę... i zerżnę Ci na Twoich oczach Twoją wspaniałą, kochaną kobietę, z którą chcesz spędzić zapewne reszte życia... Potem pojedziemy ją w dwójkę. Na koniec wyleje wszystkie moje soki na jej twarz.

Zadowolony! Spytaj ją czy takie coś ją kręci.

P.S.
Sorki, ale dla mnie jesteście świrnięci - delikatnie mówiąc. Ale to tylko moje zdanie.

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Znawca -

diabeleq
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam podobne zdanie... do Remi-Thor i innych wypowiedzi które wykluczają tą opcję... nie mógłbym patrzec na swoją kobietę kiedy wwierca sie w nią jakiś inny koleś...

nie taki diabeł straszny :P

korian
 Wysłana - 17 kwiecień 2005 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

jestem z wami . a kysz!

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-04-17 00:52:03

Ekspert -

kicia87
 Wysłana - 14 lipiec 2005 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

nie nie nie nie lubie się dzielić

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę: