FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4818 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
zabranie prawa jazdy - jazda po pijaku 
[powiadom znajomego]    
Autor "zabranie prawa jazdy - jazda po pijaku"   

Mich4ł
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 09:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, prosilbym o rade kogos obeznanego w temacie. mam 20 lat i prowadzilem samochód w stanie nietrzezwosci. Miałem 1.16 promila. Bylem w areszcie po czym zostalem przewieziony na komende. Tam jakis facet spisywal wszystkie dane, nawet nie pytal jak cala sytuacja wygladala i powiedzial ze zadzwoni do prokuratora a ten zaproponuje mi wyrok.
Gdy przyszedł zaproponował mi:
-1 rok w zawieszaniu na 3 lata
-zakaz prowadzenia pojazdów miechanicznych przez 3 lata
-dozór kuratora
-800zł grzywny
I powiedzial ze zazwyczaj ludzie biora ten proponowany na szybko przez prokuratora wyrok. Ja jako człowiek niedoswiadczony z prawem i młody, bojący sie ze moze trafic do wiezienia zgodzilem sie na ten wyrok, ale teraz siedząc już w domu stwierdzilem ze ten wyrok jest wysoki. I teraz moje pytania. Czy mogę sie odwołać od wyroku jezeli sie na niego zgodzilem. Jezeli tak to kiedy i jak wyglada taka rozprawa? Muszę placic jakies koszta sadowe? Jakie są szanse ze dostane mniejszy wyrok? Jak tak to jaki? Lub czy mogę dostać jeszcze wiekszy wyrok? Dodam ze nie bylem nigdy wczesniej karany.

Mich4ł
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 09:01     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Mystic888
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie to wiecej powinienes dostac.

Mich4ł
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

bo ty tak uwazasz społeczniaku? Jednego kuratora i mase problemow juz mam, drugiego uwierz ze nie potrzebuje. Jezeli nie chcesz pomoc to sie nie udzielaj

Zmieniony przez - Mich4ł w dniu 2009-04-21 16:59:50

Bareq
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

najpierw piszesz ze jestes mlody i niedoswiadczony z prawem, a potem ze masz kuratora i mase problemow - zdecyduj sie

Marudzisz ze wyrok wysoki, mozesz probowac szczescia i ew dostac wieksze zawiasy, wiec sie zastanow

anc_kozak
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

Społeczniak to osoba donosząca o sprawach bezpośrednio nieszkodliwych (jak picie piwa na ławce).

Natomiast Ty prowadząc "dobrze" zrobiony stanowisz zagrożenie przeciwko mieniu, zdrowiu i życiu.

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 20:43     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

mich4s
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym wziął grzywnę, chociaż powinieneś dostać wszystko naraz i zakaz prowadzenia do końca życia.

Ysio007
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

warto było chociaż jechac po pijaku?

120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 BAN

INS4N3
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

powinienes dostac 3 lata bez zawiasow i zakaz prowadzenia pojazdow przez 10 lat.
a jakbys kogos zabil to co byś zrobił?
teraz biednego udajesz a jak wsiadałes za kółko mając prawie 1,2 to chojrak byłes pajacu jeden

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

giblaski
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Wsumie to trochę dużo dostałeś tych lat , zakazu prowadzenia pojazdu.
Różne głupie rzeczy się robi po pijaku , ja tam współczuję schwytania :)

Zmieniony przez - giblaski w dniu 2009-04-21 23:03:22

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zabranie prawa jazdy - jazda po pijaku

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: morderca | Wypadek w pracy czy w drodze do pracy ??? | zmiana zeznań na kmp | budynek gospodarczy | sankcja | rozliczenie z funduszy | Zatrzymanie przedmiotow na okeciu za sume 75 600 - prosba o pomoc | Oszust internetowy. | Sprawa z allegro | Koszty prowadzenia firmy | Numer konta | Podręcznik do ekonomii- od podstaw | prawo jazdy od 16 roku zycia? | praca dla 16 latków, co i jak? | Jak niknąc wojska | Uniknięcie szkoły dla 17. latka. | ilona felicjanska | pavlovic | erotyczne zdjęcia | pop muzyka | starsza siostra | nago u lekarki | mazoku | zgaga refluks | iza markowska | 3gp | jpg | polish rangers | molo w sopocie | kasia zawadzka | gosia kosik | rybnik sex | bez zobowi | jak wybieramy vol | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.