FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3016 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
zachowanie kobiety po randce 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "zachowanie kobiety po randce"   

ramos22
 Wysłana - 8 marzec 2016 22:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Poznałem pewną dziewczynę. Mam 23 lata , ona 19. Dość długo pisaliśmy i bardzo mnie polubiła, sama zaczęła podrywać pierwsza. Spotkałem się z nią. Patrzyła mi głęboko w oczy, prowokowała, tak ,że się na nią rzuciłem w sensie by pocałować, ale odwróciła głowę w drugą stronę i mnie przytuliła. Ale wcześniej pisała ,że jak będę ją chciał pocałować do głowy nie odwróci. Na spotkaniu smiała się, dotykała moich włosów, bawiła się brwiami, dotkneła nawet moich ust palcami. Za policzki ciągła. Robiłem to samo. Dotykała nogą o nogę moją jak siedzieliśmy. W restauracji siedzieliśmy na przeciwko siebie to uderzyła swoją nogą o moje palce. to podniosłem nogę do góry, a ona swoimi nogami zakleszczyła moją. i powiedziała zebym usiadł obok niej. siadłem, kładła głowę na moim ramieniu, wyciągała mi łańcuszek spod koszulki. Nawet klaty dotykała przez bluze, pytała czy może. A na koniec spotkania powiedziałem jej" buziak ?" to powiedziała ze nie ma całowania na 1 randce. Potem wieczorem napisała mi "ze zaluje ze nie chciała buzi, bo głupio tak na końcu randki i odrazu jadę. Ze jak na drugiej randce w srodku randki mogę ją pocałować jeśli chce. I ze nie chce czekac z 2 randką. Pisała mi ,że dziwnie się czuła tak w środku, ze trochę się bała. ja pytam ze mnie ? a ona ze nie, nie wiem, taki lęk, pierwszy raz tak miałam, ale było miło. I teraz pare dni po randce tam gadamy i napisała dzisiaj tak ""ale jak nam nie wyjdzie to nie zostaniesz chu*m tak jak mowiles?" powiedziałem tak na poczatku nie wiem dlaczego. ale mniejsza z tym. odpisalem ze nie. ona "boje sie ze nie bedzie miedzy nami tego czegos tej chemi i nie wyjdzie, i nie zaiskrzy a bardzo bym chciałą dupko moja lubie cie bardzo :("

jeronimooo
J.B.
 Wysłana - 9 marzec 2016 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

15 lat max
wniosek: z palca strzelić jej nie możesz, kup jej picie.

INSOMNIA
 Wysłana - 9 marzec 2016 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Gruba akcja z loszką, e sorry z dupką
Ona dawała Ci wiele sygnałów, czaiłeś się jak pies do jeża i szansa na buziaka przepadła :/
ale szukaj pozytywów
ciąża mogła z tego być, a tak jesteś wolny, alimenty Ci nie grożą
ciesz się życiem i spełniaj marzenia

PNDemonium
 Wysłana - 9 marzec 2016 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Better safe than sorry :D

Rychu, a ty co sądzisz o tym nowym tracku?

ramos22
 Wysłana - 9 marzec 2016 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

Pogadalem z nią szczerze. Powiedziała ze bardzo jej na mnie zależy i ze bardzo chce być moja. Ale dziwine sie czuję. Napisała mi ze boi się ze nie poczuje tego czegoś podczas pocałunku. Chemi iskry pożądania. Ze bez tego nie można z nikim być. Mówi mi ze ma mętlik. Czegos się boi. Tylko nie wie czego. Pytam jej czy ti jest pozytywne czy negatywne. A ona ze neutralne. Ze jestem jej ideałem. Że podobało jej się spotkanie i okazalem się taki sam. Ze bardzo chce być moja aż za bardzo. Ale ma jakiś lęk

jeronimooo
J.B.
 Wysłana - 10 marzec 2016 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz serio dobra rada: Chłopie, Ty s******laj jak najdalej od niej, jak ona już ma takie ciężkie przemyslenia na temat pocałunku głupiego, aż strach pomyśleć co Cię czeka w przyszłości.. Lubi ziemniaki, czy nie lubi ziemniaków? Jeżeli lubi to, czy lubi frytki? a jak ma uczulenie na skrobie? powiinam wsadzić sobie ziemniaka w cipsko? A jak będę za sucha? a jak puszczę bąka? a jak będę miała cipę jak wiadro? a jak dostanę sraczki? a jak nie będzie chemii, rozstaniemy się i zostanę dziwką? jak prezerwatywa pęknie? wziąć go do buzi? a jak śmierdzi?

UszatekMis
 Wysłana - 10 marzec 2016 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Szczerość w tej rozmowie była tylko z Twojej strony

Zmieniony przez - UszatekMis w dniu 2016-03-10 21:42:34

Nigdy nie ufaj.

ramos22
 Wysłana - 13 marzec 2016 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

Nic z tego. Powiedziała ze przez swój mętlik w głowie nie może mnie zwodzic. Ze spotkała byłego i dalej coś czuję do niego. Nie wie czy go kocha. Ale nie chce mnie ranić ze jestem cudowny. I bardzo żałuję ze nie moze ze mną być. Ze jesteśmy podobno bardzo. I bardzo jej wstyd. Czuję się podle mówi. Ze ma nadzieje ze spotkań kobietę która pokocha mnie tak mocno jak ona polubi mnie . Ale może dac mi tylko przyjaźń. Ze jestem fajfajniejszym facetem jakiego zna . I nie wie czy do niego wróci. Ale jak nie wroci i będzie wolna uczuciowo to chciałaby zebym dał jej szanse.

UszatekMis
 Wysłana - 13 marzec 2016 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli w skrócie, czaiłeś się jak jeż do pierd0lenia to olała temat

Nigdy nie ufaj.

ramos22
 Wysłana - 13 marzec 2016 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiaj w nocy wysłała mi jakieś smutne minki. Oczywiście to zignorowalem. I o 10 rano napisała . " koniec znajomości ?" Odpisałem. Spoko jak chcesz. A ona " ja nie chce konca" pytam jej co chce? A ona ze mieć że mną kontakt.

Boże baby to sa dziwne istoty. Nie będę do niej pisał mam swój honor. A jak ona będzie pisać . To po paru godzinach odpisze i to krótko. Nic nie boli jak obojetnosc

nastic
 Wysłana - 13 marzec 2016 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

***nieta. Uciekaj od niej jak nadalej.

Jeszcze wiek moze tlumaczyc i moze za x lat zmadrzeje. Serio chce Cj sie startowac do tak smarkatej(umyslowo) laski?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

zachowanie kobiety po randce

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: zerwała:( | Zyebałem? | Zła interpretacja z mojej strony? | Dylemat | augmented reality | sexkamerki | dyskakulia | jange | szrajbus | maci3j | zwolnienie lekarskie | pieczenie w cewce | pieczenie | wiersze | poezja | zielkas | lombard | niewyjaśnione historie | termoaktywna | sample | kujonki | chodakowska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.