FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1932 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
zadrość 
[powiadom znajomego]    
Autor "zadrość"   

lookout85
 Wysłana - 16 lipiec 2008 23:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zaczne bez owijania w bawelne..mam 24 lata mam dziewczyne starsza od siebie o 3..wszystko jest wporzadku poza jedna BARDZO WAZNA SPRAWA-ZAZDROSC!!Kocham ja i wiem ze ona kocha mnie ale jest o mnnie SZALENIE ZAZDROSNA na początku nie to bawilo ale teraz jest to moim przeklenstwem..jestem u kresu wytrzymalosci..dzisiaj nawet podnioslem na nia reke..wiem ze taki nie bylem wiem tez ze w jej poprzednim zwiazku tez pojawialy sie rekoczyny..wiedzialem o tym i obiecalem jej ze pokarze jej na czym polega prawdziwa milosc i ze ja nigdy nie zrobie jej krzywdy...nie wiem co robic???jak ja wyleczyc z zazdrosci i jak sprawic zeby cala moja cierpliwosc wrocila,chcem dalej miec sile zeby udowodnic jej ze ja kocham i ze chce byc tylko z nia,ze nie intersuja mnie dziewczyny z televizji,kobiety na ulicy,czy nawet kobiety z ktorymi pracuje(oskarza mnie o czyny ktore nawet by mi przez mysl nie przeszly)karzda moja obrona przed jej atakami konczy sie klutnia..tak jak dzisiaj..chociaz nie zawsze tak bylo..najpierw bylo "na spokojnie"pozniej ostrzej a teraz zdaza sie nawet ze...posuwam sie coraz dalej...prosze o rade,pomoc,sposob,lekarstwo na-juz nie mowie jej-ale nasze problemy.bardzo dziekuje za karzdy komentarz..

Bladiator
 Wysłana - 16 lipiec 2008 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

hmmmm....
gdy jest się samemu chciałoby się by ktoś myślał o Tobie i widział w Tobie wiele ...
I tak na pewno jest i z Twoja dziewczyną...
Bardzo jej na Tobie zależy dlatego tak się zachowuje... nie chce Cie stracić...
Ty pewnie na to wszystko reagujesz nerwowo i ją to boli... Ona nie chce robić Ci wyrzutów musisz mieć na uwadze to że laska jest z Tobie mocno zakochana...
wierz mi że nie jeden chciałby by jego kobieta się nim zainteresowała a nie myślała o tym gdzie by tu wyskoczyć ze znajomymi, gdzie by tu poznać nowych ludzi... Wtedy to Ty byłbyś zazdrosny...
Nie bronie jej zachowania a staram się ją zrozumieć...
Doceń to że tak mocno Cie kocha, podziękuj jej za to i spokojną rozmową wyjaśnij, że wszystko co robisz czyli praca obowiązki robisz dla niej i dla Waszej przyszłości i że wcale nie uśmiecha Ci sie jezdzic do roboty bo z chęcią wolałbyś ten czas spędzić tylko z nią... Spokojna rozmowa to najlepsze wyjście pokaż jej jak bardzo Ci na niej zależy ( przygotuj kolacje świece potem masaż ) laska poczuje się kochana...

Bladiator
 Wysłana - 16 lipiec 2008 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Choć najlepszym wyjściem byłby pierścionek zaręczynowy na jej palcu...

lookout85
 Wysłana - 17 lipiec 2008 09:51      [zgłoszenie naruszenia]

ale rzecz w tym ze ja naprawde probowalem juz wszystkigo ...dwa dni temu przygotowalem jej kapiel ze swieczkami..jak wrocila po nocnej zmianie...nie powiem bardzo sie ucieszyla...ale ta kapiel byla swego rodzaju przeprosinami za poprzednia klutnie..poszlo wtedy o to ze sprawdzala moja nasza-klase..robila to dlugo i nic jej nie mowilem zeby znowu nie powodowac klutni...ale ja odpisalem cos jej koledze na gg..zupelnie niewinnego..a ona az zaczerwienila sie ze zlosci,jakim prawem ja odpisalem cos na jej gg..wyczowam od niej hipokryzje..i wtedy wypomnialem nasza-klase..takrze widzisz problem jest bardzo skaplikowany..ale moze masz racje moze pierscionek na ktory ona tak bardzo czeka jest rozwiazaniem???...

Bladiator
 Wysłana - 17 lipiec 2008 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

na pewno tak
zaręcz się z nią i wtedy na pewno poczuje się pewna Ciebie

neewbie
 Wysłana - 17 lipiec 2008 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

Zaręczyny nic nie dadzą na dłuższą metę.

aaa
KUKUK !!!!!!!

Bladiator
 Wysłana - 17 lipiec 2008 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

neewbie uważasz że zaręczyny to tylko sposób by się laska uspokoiła?
zaręczyny to już tylko krok od ślubu... dlatego nie jest to rozwiązanie na krótką mete...

ples
 Wysłana - 17 lipiec 2008 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

będzie tylko gorzej, ta laska zdusi w Tobie cała radośc życia.

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

neewbie
 Wysłana - 17 lipiec 2008 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

I co dadzą zaręczyny a nawet ślub? Chwilowe poczucie bezpieczeństwa ?
Zazdrość to jeden z mechanizmów osobowości który na pewno nie zmieni się zewnętrzną sytuacją.

aaa
KUKUK !!!!!!!

lookout85
 Wysłana - 17 lipiec 2008 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi sie ze ma racje slub to tylko tymczasowa radosc przyzwyczai sie i znowu sie zacznie..ja juz nie wiem co mam robic???dzisiaj juz bylo spokojnie normalne rozmowy..ona wie ze to co robi jest zle ale nie ma w sobie na tyle zaparcia zeby to w sobie zduscic...

hyziax
 Wysłana - 18 lipiec 2008 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

stary Ty sie wykonczysz tyle Ci powiem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zadrość

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Mind? | Wygląd czy charakter? | "Wykop rasizm z forum Insomnia" | mam dola | Filozofia medyczno -psychologiczna | Modlitwy w ładnym stylu :) | Jeszcze jeden argument przeciwko aborcji | co by było gdyby - temat - BÓG??? | Przemoc | Człowiek a homo sapiens | Autosugestia | NIEŚMIERTELNOŚĆ | Wyrok w sprawie bogów olimpijskich | Książki: perswazja itd?? | Jak wyobrazacie sobie zycie po smierci? | Dusza | minidv | starożytne filmy | filmy o starożytności | bmw 320 vs astra III | zawor egr | zawór egr volvo v40 | zawór egr | egr | 48227225574 | chcieć to móc | koralina | pasztetowa | agnieszka wlodarczyk | arachno | pigment | pigment90 | 2kc | tesla | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.