FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 33246 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
zakladanie prezerwatywy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "zakladanie prezerwatywy"   

bartosz18
 Wysłana - 16 grudzień 2007 01:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam zaje.biscie wkur.wiajacy problem...

Chce kochac sie z moja dziewczyna, dlugo czekalismy na ten moment, ale po prostu albo ja nie umiem zalozyc kondoma, albo jak juz mi sie uda to sa inne problemy.

Pytanie moje: co ja robie zle podczas zakladania?
Durex Elite i Classic testowalem. Rozpakowuje, wyciagam, sprawdzam, w ktora strone sie rozwija, okej, good, troszke rozwijam, lapie palcami ten kawalek lateksu zeby nie wplynelo do niego powietrze, nakladam na penisa, rozwijam i co? I LIPA :O Z zasady dalej jak za napletek to nawinac sie go nie da :/ Nie wiem o co kaman, po prostu sie blokuje i juz, i nie chce dalej sie rozwijac, czasami "blokuje" sie w polowie penisa, ale to i tak nie zmienia postaci rzeczy...

Co robie zle?

Siuwaxx
 Wysłana - 16 grudzień 2007 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

no kurva... masz instrucje

Borewicz jest wszędzie.

Klose
 Wysłana - 16 grudzień 2007 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

albo za mało ci staje albo za gruby hvj....... moze xxl kup

bartosz18
 Wysłana - 16 grudzień 2007 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

wiem, ze mam, ale teoretycznie to robie wszystko wedlug niej, wszystko dobrze, a jednak jest lipa...

bartosz18
 Wysłana - 16 grudzień 2007 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czy za gruby, pamietam pare miesiecy temu mierzylem to w dl. bylo 18 a w obw. nie pamietam dokladnie 12-13 jakos (w najszerszym punkcie)...

Z tym ze nie stoi na maxa to moze cos w tym byc co mowisz... Niestety nic na to nie poradze ze on mieknie... Dziewczyna sie stara (tak mi sie przynajmniej wydaje...), stoi, odchodze zeby zalozyc prezerwatywe, a zanim jeszcze to zrobie to on juz troszke jednak mieknie... Nie tak ze totalny flak... stoi jeszcze, ale nie tak jak powinien... chyba...

Moze jakies inne pomysly jeszcze?

Andrewo111
 Wysłana - 16 grudzień 2007 02:06      [zgłoszenie naruszenia]

Wez viagre przed to dluzej ci bedzie stal i nie bedzie tak szybko mieknal ^

booe
biały miś
 Wysłana - 16 grudzień 2007 05:45      [zgłoszenie naruszenia]

andrewo ale ty jestes debilątko

Specjalista -

fredens
 Wysłana - 16 grudzień 2007 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

może jednak nie rozwijasz w tą strone co trzeba

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)
[http://www.facebook.com/felgadesign]
[http://www.insomnia.pl/Polerwoanie%2C_prostowanie%2C_renowacja_felg-t667212.html]

Specjalista -

VooDooMan
 Wysłana - 16 grudzień 2007 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

Poproś dziewczynę by ci pomogła. tzn. niech trzyma zbiorniczek a ty dwoma rękoma ściągaj w dół prezerwatywę. Durexy są teraz easy-on i żeby ich nie móc(potrafić) założyć to trzeba być naprawdę lekko niedorozwiniętym.
pzdr

Znawca -

INS4N3
 Wysłana - 16 grudzień 2007 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem nie wyobrażam sobie tego ze Ci sie guma nie chce rozwijać.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

czanymotyl
 Wysłana - 16 grudzień 2007 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

ot co ci problem...

%-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

zakladanie prezerwatywy

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Burdel męski %-) | Pierwsze spotkanie | grzybica:( pomocy!!! | tego jeszcze nie bylo... | Prezerwatywa problem | Kto jest dla Was najdojrzalszym życiowo człowiekiem na forum ? | jasna wydzielina | miłe panie ,jaki obwód penisa was satysfakcjonuje najbardziej? | Ostrzezcie kolezanki | Dni nie płodne...? | Niech ktoś mi wreszcie powie.!!!Pomocy | szczyt pantoflarstwa | Kreatyna a chętki | czy to ma sens ? | ile razy ?? no ile ?? | NIEZNAJOMA i TY | skracanie napletka | caligula | alfa romeo 147 | klasyk polskiej motoryzacji | polacy | bejsbol wka | szale czaki | mariannap1101@wppl | obracanie filmA3w | WrA3A bta Maciej | dj_tiesto | tata | sex oslo | dziewczyny do towarzystwa w oslo | odznaka z dwoma palcami | soul | stażyści interny | sexyboy | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.