FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 697 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
zaklocanie porzadku 
[powiadom znajomego]    
Autor "zaklocanie porzadku"   

Qzka
 Wysłana - 12 sierpień 2003 22:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witajcie!!!!
Ja tym razem z pytaniem, ktorym chcialbym zaspokoic swoja czysta ciekawosc.
A wiec chodzi o to ze kilku moich kumpli ma kapele i graja juz pare ladnych lat.Ich proby odbywaja sie w prywatnym garazu,oddalonego od najblizszego bloku o jakies 100 metrow.Ostatnio na ich probe wpadla straz miejska grozac,ze jesli dostanie jeszcze jedno wezwanie (a to o ktorym mowie bylo dopiero pierwszym) to wlasciciel garazu bedzie mial sprawe w sadzie o zaklocanie porzadku.Dodam jeszcze,ze chlopaki graly sobie z do okolo godziny 20 a wiec zbierali sie zawsze przed cisza nocna.
Wie ktos moze cos wiecej o tak zwanym zaklocaniu porzadku publicznego?Jesli tak to prosze o wypowiedzi.

kogos poj****o i to w dodatku mnie!!!

Ravenlord
 Wysłana - 13 sierpień 2003 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

Do 22 moga sobie spokojnie grac i moga ich co najwyzej w tylek pocalowac
Niech zyja kapele garazowe!!! - az lezka wspomniej zakrecila mi sie w oku...

"Nie dyskutuj z debilem bo najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 15 sierpień 2003 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli nie przekraczają dopuszczalnego poziomu dzwieku (nie pamietam ile to, ale duzo), to nikt im nic nie zrobi.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

Znawca -

Qzka
 Wysłana - 16 sierpień 2003 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

No...tylko ciekawe kto zmierzy ten poziom dzwieku,straz miejska???:P

kogos poj****o i to w dodatku mnie!!!

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 16 sierpień 2003 09:54       [zgłoszenie naruszenia]

ochrona środowiska na wniosek "poszkodowanych", ale to długo trwa, a dźwięk ewidentnie musi przeszkadzać.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

zaklocanie porzadku

Warto przeczytać: Oryginalny windows... | CFA | kredyt studencki | Zawalili mi z banku $ | Kolizja drogowa | Analiza SWOT | PILNE!!! TESTY ANALITYCZNE - SHL | POLICJA | Umowa zlecenie po angielsku? | Wezwanie | Jak się bronić na policji . | Strefa Parkowania-Wawa | zdrowie/zycie/ciało | Próbował ktoś? | Firma w raju podatkowym | Ile by to kosztowalo. | szczecin sex bez zobowiązań | grzesiak | gracjan roztocki | sebalzk | Beata Ścibak | gdzie kupić viagrę | patelnia | Europa | dziewic | smarowanie odbytu | żele analne | masowanie prostaty krem | masowanie prostaty czym | masowanie odbytu czym | rolada | ku czci | kwiaty | facebook link | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.