FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11441 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
zakwasy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "zakwasy"   

INSOMNIA
 Wysłana - 1 październik 2000 13:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hi,

Zna ktos jakis dobry sposob na pozbycie sie zakwasow ?

mexxa

Znawca -

berry
 Wysłana - 15 lipiec 2001 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

To chyba dobre pytanie. Wiem, że ten temat był poruszany już wcześniej, ale nie wyczerpano go jednak do końca. Prosiłbym o komentarze.

P.S.
Mnie po treningu męczą zakwasy i odczekiwuję 3 dni, a wy?

"Trening czyni mistrza"

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 16 lipiec 2001 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

naprzemian zimny i goracy prysznic, maszaz.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 17 lipiec 2001 02:23      [zgłoszenie naruszenia]

prze***ana sprawa... trzeba przeczekac

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."

Znawca -

duck-man
 Wysłana - 17 lipiec 2001 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

Moj sposob. Cholernie goraca kapiel. Przed snem. Co najmniej 15 min. Potem smaruje sie zelem fastum (czy innym rozgrzewajacym, czekam jak weschnie. I spac. Nastapnego dnia nic nie czuje. Ale nie zawsze dziala. Jak macie potezne zakwasy na klacie to raczej do konca nie zwalczycie :)

DuckmAn
Pozdrawiam.

INSOMNIA
 Wysłana - 17 lipiec 2001 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam lubie ten ból :-))))

Monster

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 17 lipiec 2001 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

Zakwasy..., a scislej mikrourazy czyli naderwania miesni w wyniku intensywnego treningu, czy chociazby intensywnej pracy - to jest moja teoria.

Teraz tak, wszelakie kapiele (zimne, cieple i inne) sa jak najbardziej wskazane, bo pomagaja niwelowac zmeczenie, a nawet przyspieszaja regeneracje, tak samo masci. Jednakze cudów nie ma co zostalo zerwane (zlamane) musi sie zrosnac, a to trwa. Czas jest zalezny od indywidualnych predyspozycji, na jednym goi sie jak na psie (za przeproszeniem), a inny "cierpi" troche dluzej.

cze

Znawca -

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 17 lipiec 2001 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

nie lafar, wydziela sie kwas mlekowy

Znawca -

maciek
 Wysłana - 17 lipiec 2001 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Duza ilosc witaminy C zalatwia sprawe. Przynajmniej u mnie. Chyba Xena pisala, ze zakwasy to skutek zlej rozgrzewki. Cos w tym jest. Na drugi dzien dobrze jest tez rozruszac/rozgrzac bolaca partie miesni - to troszke masochistyczne :) ale dziala.
Pozdrawiam.
A tej milej osobie co poleca masci rozgrzewajace po goracym prysznicu to nogi powyrywam...sprobuj Ben Gay'a cwaniaczku :)

Gochan
 Wysłana - 19 lipiec 2001 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

zakwasy pobudzaja wydzielanie chormonu wzrostu. Jak
cie nie stac zeby go sobie wstrzyknac to zadowalaj sie
zakwasami:)

Son Gochan

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 lipiec 2001 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli o mnie chodzi najlepsza na zakwasy jest ciepla kapiel w wodzie z sola nimeralna, do kupienia w kazdej aptece niestety najtanszej soli kilowy worek kosztuje chyba kolo 3 zlotych a musisz wsypac conajmniej dwa, wiec trzeba na to troche wybulic jak sie czesto na zakwasy cierpi, ale mnie pomaga. Po drugie pamietac o oddechach nawet miedzy seriami przesadnie powzdychac nie zaszkodzi.

DONT BE LATE FOR THE DATE WITH YOUR FATE

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

zakwasy

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Torenty jakie stronki!!!!! | skojarzenia --> poludnie kraju | Co podoba sie kobietom u meżczyzny ??? | Pupy | stare bibeloty.. | Prosze o pomoc(przedsiebiorczosc) | świąteczna czapeczka | Witam wszystkich %-) | Forum gsm poszukuje | koszykówka żeńska | Wszyskiego Najlepszego Finder :-D | od marca jest VAT na net!!! | Kawomania-ludzie dejcie spokoj! | Macie taki bajer?? | Co robicie w pracy gdy... | Kartki z zyczeniami :P | s animal oppowiadania eks aon | hoshino nami | Masowanie penisa stopami | nk kalisz | musicocompany | jak odzyskać login | liceum | jak wrócić do kobiety | mlodsza siostra | maxon | radośnie minetka | ola kot | ckm 2017 | deerhunter | adidas | tajemnice księżyca | makler | Ewa lola | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.