FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 935 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
zalamanie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "zalamanie?"   

dohu
 Wysłana - 7 maj 2008 01:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

od kilku tygodni mam jakies dziwne zalamania, zalozmy przez tydzien jest normalnie (normalnie dla mnie znaczy jestem wesoly, towarzyski), ale nagle w jakis dzien dopada mnie straszna zmula, dochodze niestety do gorzkich wnioskow, ze paradoks zycia jest dla mnie zbyt przytlaczajacy nie moge zniesc mysli ze zyje tylko po to zeby za te kilkdziesiat lat umrzec, swiat ktory mnie otacza jest zbyt prozaiczny, chociaz mam wielu znajomych kilku powiedzmy przyjaciol tak naprawde nie moge znalezc osoby ktorej moglbym sie zwierzyc, zawsze zylem w przeswiadczeniu ze nie lubie po prostu zwierzen ale takie tlumienie w sobie problemow mnie przerasta, z pozoru wydaje sie twardy ale w rzeczywistosci tak nie jest jestem wrazliwy choc nikt tak o mnie nie mysli, czasami wybucham tak jak dzisiaj nie moge tego dluzej tlumic nie moge spac przeraza mnie bezsens zycia nie mam wyraznego celu jestem mlody mam prawie 20 lat niby szmat zycia przede mna ale ja tego nie czuje jest mi po prostu zle... dzieki za wysluchanie a raczej przeczytanie

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 7 maj 2008 03:19      [zgłoszenie naruszenia]

Sam sobie musisz znaleźć sens swojego życia.

Póki co, z tego co widzę, jedynym problemem jestes dla siebie Ty sam i twoje postrzeganie swiata.

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

Fluff.y
 Wysłana - 7 maj 2008 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

Idź do psychologa. Serio.
Też tak miałem, było to nieprzyjemne.

Ostatnio myślę sobie w ten sposób:
Świat daje możliwości, mogę je wykorzystać i zrewanżować się dając coś od siebie. Każda nasza działalność ubogacająca świat, jest wartościowa. Stwierdziłem też, że szkoda nerwów na szarpanie się ze sobą samym, przejmowaniem się ******łami i stresowaniem czymś, co w ostatecznym rozrachunku i tak nie ma większego wpływu na jakość mojego życia. Życie jest, ja jestem, a w końcu odchodzę - normalne. Ostatnio z tym się godzę. Życie jest zbyt kruche i krótkie, by marnować je na roztrząsanie i męczenie się.

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

Znawca -

Hron
 Wysłana - 7 maj 2008 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

j/w, z tym, że psycholog kichę da

Jeśli masz problemy, nikt inny jak Ty sam Ci w nich pomóc nie może - Ty musisz znaleźć sobie kogoś, kto Cię wysłucha (najlepiej osobniczkę płci pięknej ), Ty musisz zdobyć się na to, by zwierzyć innej osobie no i tylko Ty możesz wysłuchać innych i przemysleć ich wypowiedzi. Ja takie stany u siebie nazywam "emocjonalnym okresem" Pojawia się to w najmniej ciekawym momencie i trwa kilka dni Ale w końcu racjonalność, logika, a przedewszystkim ślepa i irracjonalna wiara w przyszłość pomaga znieść trudy dnia dzisiejszego. Jak coś, to zagadaj do mnie, wprawdzie psychologiem nie jestem, ale w jakiś sposób może mogę pomóc (może dlatego, że wiem jak to jest? )

Jaszcząb
 Wysłana - 7 maj 2008 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie naduzywasz alkoholu ? nie palisz ? nie masz innych nalogow ? nie masz zbyt duzej ilosci wolnego zcasu ? jesli tak, rzuc to wszystko i zacznij intensywnie uprawiac jakies sporty, tak zeby nie miec czasu na glupie i niszczace mysli

Zmieniony przez - Jaszcząb w dniu 2008-05-07 11:42:48

.

morswinek
 Wysłana - 7 maj 2008 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

uwierz w niematerialną i wieczną część człowieka.
jak już chcesz patrzeć na siebie z perspektywy wieczności, tak jak to teraz robisz.

zmiana jest jedyną rzeczą stałą

Znawca -

ohayo
 Wysłana - 8 maj 2008 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

nie przejmuj sie
ja mam gorsze jazdy
problem jest tylko i wylacznie w tobie
ja potrafie sie obudzic caly spocony bo bede stary, umre i nic po sobie nie zostawie, takie jazdy mi sie wkrecaja

Zadne pieniadze nie wynagrodza rodzicom blamazu, gdy syn ujawnia sie jako informatyk.

Znawca -

LukRecJa
 Wysłana - 18 maj 2008 21:17       [zgłoszenie naruszenia]

obserwuj siebie, bo takie stany są dosyć mocno wykańczające.
a co dopiero gdy dojdą "prawdziwe" problemy, zacznie się życie w biegu, itd...
takie wahania mogą przeradzać się w chorobę afektywną dwubiegunową (ChAD)
zwłaszcza jeśli wrażliwa z Ciebie osoba.
obserwuj siebie...

acha...
j/w, z tym, że psycholog kichę da

bardzo mocne słowa...
niekoniecznie. dobry psycholog da radę... mało takich ale...
w każdym razie jak już naprawdę zaczyna dokuczać to IMO psychiatra bardziej... i to on ewentualnie wyśle na terapię do psychologa jeśli będzie potrzebna...
ale powiedzmy sobie szczerze - idzie się do niego jak już naprawde takie rzeczy stają się uciążliwe.

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2008-05-18 21:21:25

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

zalamanie?

Warto przeczytać: 11 przykazanie- nie wal... | Mój chłopak stracił matkę- jak mam mu pomóc?? | poczucie humoru | Oneironautyka- mój artykuł :) | [DOKUMENT] Ewolucja czy stworzenie? | Mobilizacja do nauki. | Ci fanatyczni ateiści (z racjonalisty.pl) | świadomosc ponad czasem? | dobry człowiek | [ART] Ateizm, czyli urojona wizja człowieka | Biblia | pamiec | Nadprzyrodzona empatia bedaca problemem | Walka z samym sobą to najtrudniejsza walka. | Sentencje forumowych filozofów + spam | Cytat - proszę o pomoc ;) | doradca podatkowy | Eger | monika sewiołło | edyta | michel kors | kulczyk | jolanta | kod ograniczeń nokia 3110c | bogaci | szukam faceta na sex | pramolan | wypadek | baroque | Ciapackie wesele | MISHA CROSS | marlena | rozruch tv toshiba | jak wybieramy vol56 edycja loszkowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.