FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18435 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
zandarmeria wojskowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "zandarmeria wojskowa"   

Xavier_
 Wysłana - 6 marzec 2006 19:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam czy zwykly obywatel moze dostac sie do zandarmeri wojskowej a jesli nie to jak mozna i jakie sa tam zarobki ??

[img][img74.imageshack.us/img74/985/igorvovchanchyn9lj.gif[/img]]/

Comodore
 Wysłana - 7 marzec 2006 06:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli pytasz powaznie to idz do WKU albo najblizszej komendy ZW, tam Ci wszystko powiedza. Jesli nie, to nie zawracaj dupy

[http://www.zw.wp.mil.pl/]

Zmieniony przez - Comodore w dniu 2006-03-07 06:32:33

Skarbowy
 Wysłana - 7 marzec 2006 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

Hohoooo testy poligraficzne! ŻW robi z siebie ABW? A to ciekawe...

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

repo17
 Wysłana - 7 marzec 2006 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Xavier_ ja właśnie jestem już "jedną nogą" w Żandarmerii . Jeżeli masz jakieś konkretniejsze pytania po zapoznaniu się z tekstem ze strony [http://www.zw.wp.mil.pl/] , to napisz w miarę możliwości postaram się pomóc

Zmieniony przez - repo17 w dniu 2006-03-07 14:19:49

You miss 100% of the shots you don't take - W. Gretzky.

Chuck Norris only misses 30%.

Xavier_
 Wysłana - 8 marzec 2006 14:34      [zgłoszenie naruszenia]

bylem na tej stronie ale tam jest jakos tkan ie jasno to napisane

korian
 Wysłana - 10 marzec 2006 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

Kandydaci do słuzby w Zandarmerii Wojskowej podlegają zasadom jak kandydaci na zołnierzy zawodowych.
Aktualnie Zandarmeria Wojskowa jest przede wszystkim zainteresowana kandydatami chcącymi słuzyć w Oddziałach Specjalnych ZW.

Dla cywili, którzy chcą wstąpić do korpusu szeregowych zawodowych wstępnym etapem jest odbycie zasadniczej służby wojskowej.
Do korpusu szeregowych zawodowych może być powołany:

żołnierz nadterminowej zasadniczej służby wojskowej i zasadniczej służby wojskowej, który ukończył co najmniej gimnazjum i posiada przygotowanie zawodowe (jeżeli posiada kwalifikacje przydatne w korpusie osobowym, w którym ma pełnić zawodową służbę wojskową)
żołnierz rezerwy, który ukończył co najmniej gimnazjum i posiada przygotowanie zawodowe

Kandydat zainteresowany powołaniem do zawodowej służby wojskowej w korpusie szeregowych zawodowych powinien złożyć wniosek o powołanie do Szefa Sztabu Generalnego WP:
w przypadku żołnierza zasadniczej służby wojskowej lub nadterminowej zasadniczej służby wojskowej - za pośrednictwem dowódcy jednostki wojskowej, w której odbywa służbę;
w przypadku żołnierza rezerwy - za pośrednictwem Komendanta WKU.

Do wniosku należy dołączyć:
życiorys
skrócony odpis aktu urodzenia
odpis lub kopię uwierzytelnioną dokumentu stwierdzającego uzyskanie wymaganego wykształcenia
odpis lub kopie uwierzytelnione świadectw pracy
zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
Egzaminy / kwalifikacje:

1. rozmowa kadrowa
2. badania psychologiczne
3. WF
4. sprawdzenie osobowe

Specjalista -

Xavier_
 Wysłana - 30 marzec 2006 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

od 2 miesiecy jestem na bez pracy nie moge znalesc pracy i jestem juz w dosc duzym kryzysie. Sknczylem liceum mam zdana mature nie mam prawka i nie wiem co zorbic dalej czy isc do wojska czy wojsko odrobic sobie w policji. moze maciej kaies pomysly lub ktos z was byl w podobnej sytuacji ??

Xavier_
 Wysłana - 31 marzec 2006 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

co byscie powiedzieli na temat sluzby wieziennej na poczatek daja tam 1400 zl orientuje sie ktos czy trudno sie dostac ???

Wypłosz
 Wysłana - 11 maj 2006 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry ze zadam głupie pytanie ale jak postrzegana jest zandarmeria wojskowa?? czy tak jak inne jednostki wojskowe czy np jak policja wśród obywateli (ze to tłuki, s*******y, szpicle itp) ??

dragon1987
 Wysłana - 14 maj 2006 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Wypłosz jak jest traktowana?Wydaje mi sie że większości społeczeństwo traktuje obojętnie,a jak ktoś nie ma szacunku do Wojska jest leszczem.

"co byscie powiedzieli na temat sluzby wieziennej na poczatek daja tam 1400 zl orientuje sie ktos czy trudno sie dostac"--->stary no co Ty,szkoda Twojego zdrowia i nerwów,odpowiedz sobie na pytanie,chcesz być klawiszem?Wg mnie*****owa robota i za cholere bym nie poszedł,nawet za 2000 zł.

Masz uregulowany stosunek do służby wojskowej?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 14 maj 2006 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

żandarmerie spoleczenstwo traktuje raczej pozytywnie, zreszta jak cale wojsko, zandarmeria jest czescia wojska i nikt na nich nie wyzywa jak na policje (w sumie policjanci tez by nie byli zle oceniani, gdyby czesc z nich nie cwaniakowala i sie nie lansowala byciem policjantem, bo wiekszosc z nich mysli ze moga wszystko i potrafia Cie zgnoic za przejscie na czerwonym swietle :-/ za to tez nie cierpie tych skur****nów - ci starsi policjanci są nieraz spoko, ale Ci mlodzi to sku******* )

A co to sluzby wieziennej to jak kolega wyzej nie chcialbym tam pracowac, opinia klawisza zawsze byla zla, mimo ze tak naprawde Ci co pracuja w wiezieniach nam nic nie robia, ale generalnie chodzi o to ze jak ktos siedzial i wyjdzie to potem moze Ci zla opinie robic itp. No chyba ze jakas praca biurowa w wieziennictwie nie zwiazana z bezposrednim kontaktem ze skazanymi ....

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zandarmeria wojskowa

Strony: 1 2

Warto przeczytać: powojenne rupiecie | US Army Rangers | po studiach | Myślistwo... | Bomby, broń, sprzęt, wybuchy... | Liryka wojskowa | ogromna prośba o zdjęcia | Zezwolenie | wesołych świąt | Ontario Pilot Survival Knife | Ostatnie słowa... | Temacik rocznicowy | gdzie jest boeing? | Wiatrówka KOLTER K-19 | ODRZUT | Biografie | Filek | jakie problemy kryly sie za wyrażeniem kwestia zydowska | korekta | habaly | czarne chmury | sons anarchy | gimnazjlistka | gimnazjum | triathlon | dwubiegunowa | Legia Warszawa | Legia | Gorące wargi 4 nagły szczękościsk | don_jagla | czy wszystkie | zywa łokurva trib | link do facebooka | gra planszowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.