FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3354 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
zaniemoglem:( help 
[powiadom znajomego]    
Autor "zaniemoglem:( help"   

marklin
 Wysłana - 16 grudzień 2005 21:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siema wszystkim najpier powiem zekiedys juz probowalem z laskasie kochac alebylem pod %%%% i cienko wyszlo;/ adzisiaj z moja dziewczyna postanowilismy to zrobici .... najpierwdlugo zwelekala ze ja bedziebolec itd trwalo to jakies40min iw tym czasiemialem silny wzowd a potem jak juz jaolozylem na lozku i zalozylem gume to wzwod opadal o jakies 30% i nie byl juz taki twardy i dlugi probowalem wnia wejscx alebylo az za ciasno<oa jest dziewci> powiedziala zejaprzez moment zabolalo ale krwi nie bylo;/nie wiem coo tym myslec pomozcie szybko:(!!!!!!!!
ja mam juz 18latek i 7 tyg aon 17 lat w styczniu ! ona zaproponowala ze to moze dlatego ze bylo ciut zimno i zesprobojemy znow jutro

pomozcie mi i co sadzicie o tym??

Kecup
 Wysłana - 16 grudzień 2005 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ale zagmatwałeś... Napisz jaśniej, bez ortografów, a pomożemy

Andy Hug [*]

Hermin
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

to gdzie próbowaliście to robić pod choinka w parku ?

a tak serio jezeli to Twój pierwszy raz to moze ze strachu ?

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

marklin
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

wiec tak probowalem sie kochac dzisiaj z moja laska :) ,ona dziewica a jajuz kiedys probowalem sexuale podwplywem %% i nic niewyszlo> i dzisiaj poszlismy do niej na dzilke nieogrzewana;/ wiecmoze tambylo ze2-3stopnie;P
i zanim doszlo do aktu ona panikowala mi przez 40min zeja bedzie vbolalo i wtym czasie stal mi nabacznosc a potem jak juz ja polozylem i zalozzylem gume to jakos obwiedl o jakies30% i juz nie byl taki twardy i dlugi;/ postanowilismy jutro sprowac jeszcze raz !!!
coo tym sadzicie co moglo byc przyczyna tego ze wzwod opadl i jak zrobic zeby jutro nie zawalic!! ahazero stresu mialem tak ps

maverick22
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

weźcie farelke ze sobą

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

Hermin
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

co to farelka ?? jak takimi zimnymi łapskami tą gumke zakładałeś to nie dziwie się ze oklapł załatwcie sobie jakiś wolny kwadracik i wtedy pokombinujcie

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,

CTA
bluesuit
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko nie pisz jutro że znowu ona 40min narzekała że ją będzie bolała tobie stał na baczność jak już założyłeś gumke to spadło o 30% i macie jutro spróbować znowu

Ekspert -

maverick22
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Farelka takie starodawne urzadzenie na prad z ktorego wylatuje cieple powietrzeZA***ista machina

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

Znawca -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

mogles probowac dalej ! a stanol by jak sosna !
pozatym ile on moze czekac w stanie gotowosci? jak przez 40min stal a ty nic niedzialaes to sie chlopak zbuntowal,następnym razem dzialaj puki stoi !a jak nawet oipadnie to jak chwilke poruszasz to stanie !
a co do tego ze ją boli to,postaraj sie ja rozluznic pieszczotami ( tobnie to tez sie przyda jak ci zas opadnie) jak sie wyluzuje i podnieci to niebedzie jej tak to bolalo !

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Hermin
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

za***iście pieścić prz 1 stopniu przyłożysz język zeby polizać a jak Ci szczena zacznie stukać z zimna tooo ....

Thamuz_
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

No glupio mi normalnie to pisac w moim wieku Gra wstepna to podstawa! Jak przez 40 min bala sie ze ja zaboli to pewnie podniecenie zerowe, wiec i wejsc nie chcial. A ze to opadl to tez nei dziwne. Chcial sie troche skurczyc zeby go w tak duza powierzchnie nie ziebilo :)

Ambassador of the hell

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zaniemoglem:( help

Strony: 1 2 3 4