FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5472 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
zapłodni się ??? %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "zapłodni się ??? %-)"   

Publius
 Wysłana - 4 maj 2005 09:30      [zgłoszenie naruszenia]

no faktycznie niby masz szczescie, ale co za duzo to nie zdrowo. w ogole rozmawiacie cos ze soba czy tylko sie bzykacie? ;)

sytuacja dziwna nie ma co... tylko wiecie jak to jest. jak kobieta nie chce, bo ja boli glowa czy cos to spoko. ale jak FACET powie ze NIE CHCE SIE SEKSIC, to sie robi podejrzane, ze zdrada itd. itp., bo ja ci si enei podobam... i tutaj mysle, ze jest problem... zeby sobie dziewczyna niczego nie pomyslala... a ile juz razem jestescie?

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->
Moje wypowiedzi stanowią moją indywidualną ocenę sytuacji na rynku, etc.

matrek
 Wysłana - 4 maj 2005 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

to ja wtrące głupie pytanko:),przed seksem jest gra wstępna no i panna bawi się moim zwierzakiem i nieraz wydziela się taka substancja,czytałem że w niej też mogą być plemniki,i nieraz się tak martwie że jak zakładam na zwierzaka czapeczke to przy zakładaniu może się troche condon w tym umazać i ze mogą być na nim plemniki:)

matrek

scaryDeVil
 Wysłana - 4 maj 2005 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Publius rozmawiamy jak nie ma okazji na zabawe...tylko że duzo jest tych okazji hmm znam sie z nia bardzo dlugo a jestesmy razem 4 miesiące cos takiego...

Właśnie ile trzeba plemików(nasienia)żeby zapłodnić??jezeli np reka lub cos innego bedzie mokre,wilgotneod nasienia to tez mozna zaplodnic??(nie wiem jak to opisac moze ktos sie domysli)
aa i jeszcze jedno...po kilku razach nasienie zmienia sie w pardziej płynna ciecz dlaczego i czy tak samo jest niebespieczne jak w normalnym stanie??

[b]POLSKA MUZYKA--------->[/b]
[http://www.insomnia.pl/temat169280_strona1/]

Publius
 Wysłana - 4 maj 2005 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

hehe no to masz farta z ta dziewczyna... jak jesty jeszcze ladna i przyzwoita to w ogole ;)

co do ilosci to nie ma reguly. albo wystarczy albo nie. lepiej nie ryzykowac i nie dopuszczac w ogole do kontaktu sprermy z okolicami pochwy.

a ten plyn o ktorym mowisz, ktory sie wydziela po paru razach ;) to jakis plyn (zapomnialem nazwy) ktory 'wspomaga' nasienie (nie pamietam czy odzywia plemniki czy cos innego). zdaje sie ze wydziela go prostata. po kilku razach juz jest malo nasienia w jadrach i stad po wytrysku jest wiecej tego rzadszego plynu od spermy. tak to wyglada :) nazwe tego ustrojstwa mozna sobei w podreczniku z bioli chyba znalezc, albo w jakims medycznym kompendium.

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->

Publius
 Wysłana - 4 maj 2005 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

acha - co do niebezpieczenstwa to nadal jest wysokie, wiec jak nie chcecie nieszczescia to uwazajcie ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->

Filek1234
 Wysłana - 4 maj 2005 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

wystarczy jeden ziom jak silny to da rade nie ma reguly

obojetnie jaka ilosc moze zaplodnic albo nie roznie to jest

A z tym ze nie chcesz trak czesto to jej powiedz facet to nie maszyna musi odpoczywac a jak bedzie fochy strzelala to kup jej wibrator i tyle

Trzym sie i powodzonka

Przyjazn najwazniejsza rzecz w zyciu
Kikaj :-)[www.polskieserce.pl]

vitoss
 Wysłana - 4 maj 2005 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

odnośnie tematu, to przypomniała mi się jedna historia (realna!!!):

Była sobie pewna para, wszystko ok, bez problemów - w końcu kobieta zaszła w ciążę. Mężczyzna zadowolony, że będzie ojcem, czekał niecierpliwie na poród. W chwili porodu, okazało się, że dziecko urodziło się czarne! Facet wku r iony na kobietę, że zaszła z murzynem, rozstał się z nią...

Okazało się, że przed momentem, kiedy zapłodnił swoją partnerkę, gościu bzykał się z jakąś tirówą, a ta tirówa jeszcze wcześniej bzykała się z murzynem!!! W ten sposób, facet na swoim ch u ju przeniósł plemniki murzyna i nimi zapłodnił swoją partnerkę! Historia jest realna

Morałów nasuwa się wiele, ale najistotniejszy, to chyba taki, że kiedy urodzi się czarne dziecko, nie zawsze należy zwalać winę na kobietę pozdroo

Impossible is nothing!

scaryDeVil
 Wysłana - 4 maj 2005 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

lol

Thx za odpowiedzi

[b]POLSKA MUZYKA--------->[/b]
[http://www.insomnia.pl/temat169280_strona1/]

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 4 maj 2005 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

"wystarczy jeden ziom jak silny to da rade nie ma reguly " no nie mogę, Filek1234 sogg

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Publius
 Wysłana - 4 maj 2005 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

ta historia nie moze byc realna :)

no a za tekst z ziomem tez sproboje zasogowac hehe :D

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

zapłodni się ??? %-)

Strony: 1 2 3 4 5