FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3085 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
zarabianie na walutach 
[powiadom znajomego]    
Autor "zarabianie na walutach"   

gta18
 Wysłana - 1 marzec 2006 20:03       

Przeniesiona przez Fana z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[forex.xt.pl/] co o tym myslicie , moze ktos juz w tym brał udział :>

zaborek
 Wysłana - 1 marzec 2006 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

na pewno cos fajnego

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

krytykant
 Wysłana - 1 marzec 2006 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

e tam te wszytskie internetowe zarabianie to jeden wielki shit, ja sam kiedys tak zarabiałem, uzbierałem 80 $ przez prawie rok i jak mi mieli wyplacac, to ****a strone zlikwidowali

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Faz1
 Wysłana - 1 marzec 2006 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

nie wszystkie, ale i tak wielkich pieniedzy z tego nie ma.

Fazi

Casusbelli
 Wysłana - 1 marzec 2006 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ludzie ludzie forex to nie jest kolejne czytanie maili

To miedzynarodowy rynek wymiany walut. Codzienne obroty ida tam w biliony dolarow.

Jezeli chce sie na tym zarobic to trzeba miec:

1.Duza wiedze
2.Duze pieniadze
3.Duzo czasu
4.Troche mniej ale tez duzo szczescia

1. analiza techniczna, umiejetnosc interpretacji danych z rynkow, w chooj innych czynnikow- jednym slowem wiedza
2. fakt sa serwisy ktore pozwalaja grac juz od kilkunastu $ ale przy tak malych kwotach bardzo latwo stracic. Trzeba miec odpowiedni zapas zeby przetrwac gorsze okresy, nie bede teraz dokladnie tlumaczyl ale z tego co czytalem jak masz 10 000 (nie pamietam czy dol. czy zl.) to mozesz stosunkowo bezpiecznie obracac.
3. rynek hula od poniedzialku do piatku cala dobe, kursy sie zmieniaja z sekundy na sekunde- wprawdzie sa "automaty"- np. stoploss i takie tam, ze jak spadnie ponizej poziomu ktory ustalisz to automatycznie sprzedaje wszystko, ale na pewno nie jest to zarobek jak np. bukmacherka ze stawiasz kupn i dalej samo idzie.
Chcesz duzo zarobic ze wzglednie malym ryzykiem- to dzien przed kompem spedzony tylko na to, zeby na bierzaco zmiany sledzic.
4. jak w kazdym biznesie.

Zzz....
 Wysłana - 2 marzec 2006 18:32       [zgłoszenie naruszenia]

widze sami specjalisci oprocz cass`a

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

zarabianie na walutach

Warto przeczytać: Łapownictwo czynne | Konto: ING Bank Śląski | Odpowiedzialność matki gwałconej córki | co grozi za jazde motorowerem bez karty motorowerowej | Sadzenie lasów - opłacalne? | zaświadczenie o niekaralnosci | WEZWANIE NA POLICJE | Problem z podziałem majatku,potrzebna pomoc | Fundusze unijne | Reklamacja tynku akrylowego | Leasing - jak to dziala ? | Podejrzany | Dowod a wku | Allegro - rezygnacja z zakupu | grozby karalne?? | Bezrobotny | podejrzenia pana whichera | śmierdzi | penis śmierdzi | Maszynki do papierosów | górniak playboy | zdjela majtki | iga wyrwal | taktyka drużyny | moms | milfs galleries | moms galleries | brat z siostra | brat z siostra sex | mama kumpla | sex z mama kumpla | brat z siostra | Dziadek wnuczka | kobity na szybki seks z pieszczotami | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.